Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Swarovsky nyakláncomból kiestek a kövek elég szép számban.A gari lejárt, hol és mennyiért tudom pótoltatni? fórum

Swarovsky nyakláncomból kiestek a kövek elég szép számban.A gari lejárt, hol és mennyiért tudom pótoltatni? (tudásbázis kérdés)

6. opi1 (válaszként erre: 1. - Suzy1384)
2010. aug. 17. 21:58

Változó hogy hol mennyiért pótolják. A hugom most pótoltatott 1 kicsike követ a fülbevalójában, 200 Ft-ot kértek érte. Azt mondták hogy mivel ragasztott, víz ne nagyon érje, mert attól is kieshet.

Ahol javítanak ékszert, ott ezt is megoldják.

5. suzy1384 (válaszként erre: 4. - Lizesett)
2010. aug. 17. 21:51
Megtudnád írni, hogy hol található az az ötvös?Mert a semminél az is jobb.Újat tuti nem veszek még 1*.Csak nagyon kötődöm ehhez a nyaklánchoz, szeretném még hordani.
2010. aug. 16. 15:37

Nekem az ötvös tudta pótolni 300 Ft-ért darabját. Mondanom sem kell, hogy nem olyan mint volt. Látszik a pótlás, és az ötvös mondta is hogy vigyázzak rá, mert az a ragasztás amit ő csinált már nem olyan lesz mint az eredeti.

:(

3. suzy1384 (válaszként erre: 2. - R75)
2010. aug. 16. 15:10
Már próbáltam.Azt mondták, hogy kicserélni már nem tudják, próbálkozzak ékszerésznél.De eddig még nem jártam sikerrel.:(
2. R75
2010. aug. 16. 14:56
Én megpróbálnám oda visszavinni, ahol vettem, általában nagyon segítőkészek, legalábbis a w.st.ndben lévő üzletben.
2010. aug. 16. 14:51
Swarovsky nyakláncomból kiestek a kövek elég szép számban.A gari lejárt, hol és mennyiért tudom pótoltatni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook