Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Supinált Supi+, Salus gyerekcipők boltot keresek fórum

Supinált Supi+, Salus gyerekcipők boltot keresek (beszélgetős fórum)


2010. szept. 20. 09:08
köszönöm a hasznos infókat!
2010. szept. 10. 09:27
A 4. vagyok. Közben még az is eszembe jutott, hogy a cipész azt mondta, hogy 500-Ft-ért bármilyen cipőbe bele tudják tenni a supinál éket. Remélem hamarosan megtalálod a megfelelő cipőt!
8. vivili (válaszként erre: 1. - Emesemm)
2010. szept. 9. 14:41
www.supy.hu
2010. szept. 8. 14:17
Solymáron tudok ilyen boltot.
2010. szept. 7. 14:17

Szia!

Mi Miskolcon lakunk, itt a legtöbb bababoltban árulnak Dr. Leót. A következő linken rendelhetsz is, de rajta vannak a Budapesti boltok is, ahol kaphatóak. Az én gyerekeim is ezt a márkát hordják, meg vagyok vele elégedve.


[link]


Üdv.: Enikő

2010. szept. 7. 13:20
Nagy Lajos kir. útja kb az Erzsébet királynénál, ha az Örs felé mész, jobb oldalt a szálloda után. Picike bolt, de tart többféle supinálót, a Supi+ -t mi ott vettük. Azt hiszem Salus is van. És eddig mindig volt megfelelő méret.
2010. szept. 7. 10:20

Szia!

Szerintem előbb mutasd be ortopédián ( a háziorvosunk ítra a beutalót a Heim Pálba, ott pedig időpontot kellett kérni, 6 hét múlva "már" mehettünk is, aztán ha kell csináltass cipőt. Mi tavaly decemberben csináltattunk átmeneti cipőt, 10.000,-Ft-ba került receptre (évente 1-et írhatnak így fel). Főleg vidéken nehéz találni supinál betétes cipőt, a gyereket meg nem akarja végignyúzni az Anya Budapestországon, amíg megtalálja a megfelelő cipőt. A dokink még a Dr Leot is javasolta, de ilyet sem találok a környéken. Előbb botlik az ember ortopéd cipészbe, pedig az sincs sok. Az eredmény eddig nekünk is nulla, de a doki szerint 8-9 éves koráig kell ilyen cipőt hordania ( most 2 éves, úgyhogy még nem adtam fel. És persze nyáron nem tudtam mezítláb járatni sokat ( folyamatosan építkezünk..)

3. Emesemm (válaszként erre: 2. - Mimmo33)
2010. szept. 6. 13:50

Köszi, találtam pár dolgot, de csak párat. Nincs túl sok lehetőség.

nem sokat ér??? ez nem valami bíztató!!!

2. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Emesemm)
2010. szept. 6. 13:48

Ha beírod a google-ba tuti kiad egy jó pár üzletet;)

Vélemény...Máté az első lépések óta Salus cipőt hord, és olyan lúdtalpa van, hogy az már nem is lúdtalp, hanem egy egész liba farm...:(

Szerintem nem sokat érnek.

2010. szept. 6. 13:02

Sziasztok! Aki használ ilyet és tudja, hogy hol lehet budapesten jó választékot találni az légyszi írjon. Köszönöm.

Vélemények is jöhetnek persze!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook