Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bobbi shoes gyerekcipőkről tapasztalatok? fórum

Bobbi shoes gyerekcipőkről tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


14. homern (válaszként erre: 13. - Vimitu)
2012. jún. 10. 16:33

a szandál amit vettem a fiamnak játszósnak az szerencsére teljesen lapos,sajnos már az olcsóbbakba is beletesznek egy random méretű és kemémységű harántemelést,nehéz olyat találni amiben nincs...

zárt cipőket nem néztem még ebből a márkából.

13. Vimitu
2012. jún. 10. 16:28

Sziasztok!

Nálunk is aktuális az olcsóbb szandi-cipő kérdés.

A bobby-nak vann a talpában emelés, vagy teljesen lapos?

12. sajert (válaszként erre: 10. - C9f9b53798)
2012. ápr. 25. 22:51
Most Supy-ja van, ortopéd orvos ajánlotta. Már két éves kora óta ilyet hord. Az elsőt még méretre készítették, de azóta 16.000Ft-ért akarnak csinálni egy SZANDÁLT, így áttértünk a Supyra.
11. c9f9b53798 (válaszként erre: 9. - Sajert)
2012. ápr. 24. 08:50
Hát igen, éppen én is végiggondoltam, hogy ahol van három gyerek!!! ok-ok örökölhetnek valamit, de mindenki lábboltozata más, tehát állandó hordásra másik gyerek cipőjét nem tanácsos ráadni, max egy-két óra játszásra, stb... Mit lehet csinálni? Minden négy hónapban ötvenezer forint, ha "márkás" cipőket veszünk?
10. c9f9b53798 (válaszként erre: 9. - Sajert)
2012. ápr. 24. 08:48

Nekem a gyógytornász mondta, hogy két-három éves korig ne legyen se harántemelés, se sarokdöntés a cipőben, addig maguknak korrigálnak, utána lehet majd hordani ezt-azt, ha gond lenne. Ezért gondoltam sétákhoz az elefantent, vagy a baren-schuhe-t, mert bőr, és jónak tűnő cipők. De a játszótérre, vagy a szüleimnél a kertbe, oda valami olcsóbb szandit gondoltam nyárra.


Mondjuk, ha már ovisok vagytok, gondolom orvos javasolta a supináló cipőt. Egyébként abból melyiket? Salus, Szamos? Engem érdekelne, hogy abból is melyik válik be. Siestakat nagyon lehúzzák.

9. sajert (válaszként erre: 8. - C9f9b53798)
2012. ápr. 23. 22:23

Jesszusss, ott kaptam volna szívbajt.


Nálunk:

Vagy egy "szép cipő" - ebben megyünk-jövünk oviba, egyéb programokra.

Vagy egy játszó cipő itthon - ez egy elnyüstölt "szép-cipő" - vagy egy kínaiban vett szandál, vászoncipő.

Oviba egy játszó cipő - kínais szandi, vászoncipő

Oviba egy iszonyú drága supinált talpú cipő, mivel ebben van a legtöbbet.

Itthon vastag zokni.


A méretváltás egy vagyon.


Egyébként a Deichmanos Bobbi shoes nagyon jó. A szép cipő most is az :-). Két hete vettük. A nyári szandi is Bobbi shoes lesz :-).

2012. ápr. 23. 20:17
Köszönöm a véleményeket. Ma a játszótéri kavicsban végiggázolt, csúszott-mászott a tízezres elefantenben, azt hittem szívbajt kapok!:))) úgyhogy fizu után megyünk is valami occsóbbat venni játszónak!
2012. ápr. 23. 08:42
Volt már vagy 5 fajta a gyereknek, szereti, nyárra is azt fogok venni. Semmi bajom vele. :)
2012. ápr. 23. 08:40
Csizmánk van, elégedett vagyok vele.
2012. ápr. 23. 08:18
teljesen!
4. c9f9b53798 (válaszként erre: 3. - Annácskaa)
2012. ápr. 23. 08:17
akkor Ti meg vagytok elégedve ezzel a márkával?
2012. ápr. 23. 08:16
Nekünk szezonálisan mindig azok vannak. Olcsók,könnyűek,rengeteg féle vab egy-egy típusból(szandik,zárt ciők,papucsok).
2012. ápr. 23. 08:15

D..mann-ban láttam ilyen cipőket, mi eddig a DM-os drágább márkákat vettük, de váltószandinak, nyári zárt cipőnek gondoltam ezt a fajtát, mert árban fele, sőt akár harmada, negyede is a drágább cipőknek.


Véleményeket, tapasztalatokat várok! Köszönöm.

2012. ápr. 23. 08:14
Bobbi shoes gyerekcipőkről tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook