Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hol lehet Budapesten jó áron, jó gyerekcipőket kapni? (Pl. Siesta, Dr Batz, Asso, Dr. Leo és társai) fórum

Hol lehet Budapesten jó áron, jó gyerekcipőket kapni? (Pl. Siesta, Dr Batz, Asso, Dr. Leo és társai) (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 20. 15:12
Valaki árulja el, hogy a Falcon téli bakancs mennyibe kerül! köszi
2009. ápr. 19. 23:18

Sziasztok

Eddig kijártam a cipővásárba és ott akciósan lehetett Siesta cipőt venni. Sajna most tavasszal nem mentek ki. Van vkinek ötlete, hol lehet akciósan jó cipőt venni? Nemcsak a siesta jó :)

2009. márc. 28. 15:10
Asso cipőt sokfélét lehet kapni a soroksári auchanban az üzletsoron az egyik cipőboltban. (talán Bravo a nevük)
2008. okt. 3. 22:37
Tudjátok,hol lehet olcsóbban Siesta cipőt venni?A Siesta Outlet megszűnt Újpesten!!
2008. máj. 6. 17:46
Igen, ez jó kérdés, mert tényleg nehéz jó cipőt venni a gyermeknek, főleg,hogy elöszőr nem is mindegy,hogy milyen a cipő, de amit a Borzi mond az tényleg jó, azt én is megfogom nézni...mert sajnos pénzügyileg én sem vagyok elengedve.
2007. okt. 15. 15:53
Köszi szépen a választ, igaz régen kérdeztem, de újra aktuális :)
3. 09d65bf33d (válaszként erre: 2. - Igynogy)
2007. okt. 15. 12:45

Szia!

Menjetek el a Siesta Outletbe,Újpesten van, a Stop-shopban.Olcsóbban lehet tavalyi modelleket venni.Nem nehéz megtalálni sem.Én is mindig ott veszek cipőt a kismanónak.

Borzi

2007. ápr. 20. 11:03
Bejártam mindent itt ahol lakom, és a kislányom lábára nem kaptam cipőt!! Párom holnap felvinné Pestre, de nagyon örülnék, ha nem csak vaktában menne. Aki tud valahol jó cipőboltot, kérem írjon!! Köszönöm előre is!!!!
2007. ápr. 20. 11:01
Budapestiek!! HOl lehet jó áron, jó cipőket kapni? Gondolok itt a siesta, dr batz, asso és társaira, esetleg dr. Leo?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook