Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen gyerekcipő márkát válasszak? fórum

Milyen gyerekcipő márkát válasszak? (beszélgetős fórum)


2012. okt. 8. 15:34
Én is próbát tettem a supykids cipőnél, mivel hogy egészségpénztár is átfizeti már,ami nálam fontos szempont és nagyon bevált a cipőcske a gyerkőceimnél. Kényelmes, puha bőrökből gyártják, na supy:)))
2012. jan. 24. 10:32
Csatlakozom annuska12 véleményéhez! Mi is rendeltük a supykids cipőt, mert a gyereknek magas a rüsztje, és tettünk egy próbát a supyval. Jónak tűnik, elég széles is, magas is, tartja a bokát. Ha letelik a tesz időszak a gyereknél jelentkezem.
26. 3f2a24452a (válaszként erre: 25. - Durcmorgo)
2011. dec. 5. 09:08
A supykids csak olyan cipőt gyárt, ami széles lábfejre is jó! Az oviban ajánlották mások.
2011. aug. 4. 14:43
Az eboszinak csak olyan cipői vannak aminek nagyon széles a lábfeje. Érdemes megnézni őket mert jó minőségülűek. Már én is várom az őszi kollekciót.
2011. júl. 12. 10:51
Sziasztok! a kislányom lábfeje széles és nagyon nehezen találtam neki szandált is (elefante). nemsokára jön az ősz és már előre félek hogy hol fogok neki kapni zárt cipőt. 21-es a lába, de egy számmal nagyobb cipőb fér csak bele a lába. olyan cipő kellene aminek a lábfeje rugalmas és elég széles. Valakinek ismerős a probléma? Esetleg tudtok ajánlani valamit? Köszönöm előre is a segítségeteket!(válaszokat légyszi privibe)
2011. jún. 22. 11:52
Livie&Luca!
2011. máj. 7. 12:18
tommy hilfiger, lewis, zara
2011. máj. 6. 17:03

Szia/

Hány éves a gyerkőc?

Nincs gond a lábával, nem fordul befelé a lába?

Ha nem, akkor nagyon szép cipők vannak a Deichmann-ban, Humanic-ban.

Ha van gond, akkor már nehezebb.

20. 3f2a24452a (válaszként erre: 4. - Ametist)
2011. ápr. 13. 11:25

Kedves Ametist!

Itt lenne az márka, ezt használjuk mi is: SupyKids.

itt a lapjuk is: [link]


Nézd meg esetleg, hátha ezt keresed. Nekünk bevált, Budakeszin vettük, de már a Nyugati tér 4 alatt is van boltjuk.

19. ibuska1990 (válaszként erre: 18. - 2c2de63135)
2010. márc. 1. 21:23

Nem csak a nike-ban és adidas-ban nincs, hanem a sportcipőkben egyáltalán. Nekünk az ortopédián azt mondták hogy legyen benne lúdtalpbetét, meg a legelső cipő, amiben járni tanul puha talpú legyen.


De ahány ember annyifélét mondanak evvel kapcsolatban.

18. 2c2de63135 (válaszként erre: 16. - Ibuska1990)
2010. márc. 1. 20:51
a legújabb kutatások szerint felesleges a lúdtalpbetét, ezt ismerte fel minden nagyobb márka ezért nincs sem a nike-ban sem az adidasban (és még sorolhatnám!) már lúdtalpbetét!!
17. culko (válaszként erre: 10. - Diandra)
2010. márc. 1. 17:18

bakker végképp nemtom akkor milyet vegyek!


ezeket néztem ki, de akkor nem jó???:


[link]


[link]

16. ibuska1990 (válaszként erre: 12. - Cb088a1860)
2010. febr. 27. 22:19
A nike kisebb gyereknek nem nagyon ajánlatos mert sportcipő, így nincs benne lúdtalpbetét, ami kiskorban még nagyon fontos.
15. 2c2de63135 (válaszként erre: 1. - Ametist)
2010. febr. 26. 14:35

nem akarom elvenni a kedved, de nehéz lesz versenyre szállni a nagy multikkal, ugyanis ők a legmárkásabb cipőket a márkaboltoknál jóval olcsóbban árulják, sőt sokszor féláron akcióban, és van hogy ha 2db-ot veszel a 2. eredeti félárnak is csak a felét kell fizetni! ezt sokszor csinálják(kb szezonként) én is így tudok venni márkás cipőket, amire egyébként nem adnék ki 8-10-12ezer Ft-ot!

szóval ezt gondold végig, nekünk is volt a családban, aki sportboltot nyitott, 1 év után feladta, mert nem tud versenyezni ezekkel az árakkal, aki mégis nála vásárolt, az meg kevés ahhoz, hogy kitermelje a bérleti díjat, a bérét a járulékokat stb...

14. 2c2de63135 (válaszként erre: 13. - Ametist)
2010. febr. 26. 14:31
nike-ban is van olyan, ami tartja a bokát..és még puhatalpú is, pont most vettem egyet a 18hós babámnak..
2010. febr. 26. 14:28
a nike egy jó márka,de sztem egy pic babának nem megfelelő, hiszen a bokáját nem tartja, nagyobbaknak én is megveszem(sőt a picinek is van) de csak egy plussz cipőnek
2010. febr. 26. 13:40
én nike-t veszek nekik
11. vkj77 (válaszként erre: 6. - Ametist)
2010. febr. 26. 09:38
Ezt bentinek gondoltamMi a Super Geart hordjuk,mert olyan ,mint az Asso,csak valamivel olcsóbb....Persze ,hogy ki milyen cipőt választ,csak pénz kérdése...Hisz amit leírtatok márkákat nagyon jók,de pl. nekem ikreim vannak.Persze azért nem a legolcsóbbra törekszem,de azért próbálom nézni,hogy milyen a kidolgozása,mert sokszor a márka nevet kell megfizetni.Volt,hogy bementem a Siesta boltba,de az olcsóbb kategóriájut nem adtam volna rá a gyerekre,mert nem tetszett...
10. Diandra (válaszként erre: 9. - Culko)
2010. febr. 25. 22:36
elsődleges cipőnek szerintem nem, én is eléggé utána néztem és a bokatartás a nagyon fontos, a puhatalpúak ezt nem tudják.
9. culko (válaszként erre: 4. - Ametist)
2010. febr. 25. 21:42

ha saroktartás fontos, akkor az azt jelenti, hogy pl a puhatalpúak nem jók?

én olyat szeretnék venni...

8. xyzé87 (válaszként erre: 4. - Ametist)
2010. febr. 25. 19:27
Dr. Punto is a bokát tartja és hátul jó magas,hogy ne tudjon lábujjhegyen járni a gyerek.
7. Ametist (válaszként erre: 2. - Ibuska1990)
2010. febr. 25. 19:25
van az elefantennek olyan nagyon jó kis hajlékony talpú modellje, na az nekem is nagyon bejön:)
6. Ametist (válaszként erre: 5. - Vkj77)
2010. febr. 25. 19:24
hallottam róluk, meg is néztem őket, sokan keresik a boltokban hallottam, bölcsis lábakon is sokat látok belőlük:)de ez csak másodlagosnak jó...
5. vkj77 (válaszként erre: 1. - Ametist)
2010. febr. 25. 17:36
Szia!Én benti cipőnek a ZEPTOL márkás cipőket választom.Bababoltban vásárolom.Jó a minősége,a belső kialakítása,és jól is néz ki mindkét modell.Ja,és az ára,az nagyon jó,ami a lényeg szerintem,a belső kialakítás után...
2010. febr. 25. 17:27
a barátnőm férje ortopéd orvos, sőt apukám is, és a saroktartást tartják a legfontosabbnak és hogy elég széles legyen elől, hogy az ujjacskáival tudjon kapaszkodni, én csakis a bőrt javaslom, én azt nem szeretem, ha belül textillel bélelik, hisz akkor a bőr elveszti a funkcióját
2010. febr. 25. 17:09
Dr. Punto is jó.Nekem a gyerekcipő a halálom.Most akkor kell a harántemelő,nem kell,bőr legyen,nem bőr...áááá,mindenki mást mond.
2010. febr. 25. 15:47
Én nagyon szeretem az Elefanten márkájú kiscipőket, nagyon jók és árban sem olyan vészesek.
2010. febr. 25. 15:46

Sziasztok!

Gyerekcipők árusításával szeretnék foglalkozni, segítve a szülöket, hogy jó minőséghez kedvezőbb áron juthassanak hozzá. A véleményetekre vagyok kiváncsi, hogy milyen márkájú gyerekcipőt válasszak. Természetesen már nézelődöm a piacon, figyelem az ár-érték arányokat, de gondoltam a ti véleményeteket is megkérdezem róla.Hátha olyan márkanév is felmerül, ami még nem került a látókörömbe

Véleményeteket előre is köszönöm:Pati

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook