Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » SUPY vagy SUPY+ ismeri valaki ezeket a gyerekcipőket melyik a jobb, tapasztalat? fórum

SUPY vagy SUPY+ ismeri valaki ezeket a gyerekcipőket melyik a jobb, tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 13. 15:23
Rendben volt minden a szállítással is, meg az ügyfélszolgálatukkal is! Megjött minden, a méret picit nagy lett, de belenövünk majd!
2010. okt. 4. 14:44
Ha még figyeli valaki:-)döntöttem és ma megvettük az őszi cipőt és az ovis szandit a supy+-nál nekem nagyon meggyőző volt amit ott mondtak remélem jol választottunk és anyagilag sem volt vészes 15 volt a kettő...
2010. szept. 29. 22:05

A fiamnak az orvos írt fel bedőlő bokára Salus cipőt. Fél éve van a lábán, de már úgy néz ki, mint aki végig focizta az évet benne - pedig csak benti cipő! A bokája semmit se változott, pedig méretre lett gyártatva.


Most én Supy+-t vettem, ugyanúgy supináló talpú 8.500Ft-ért, az a bölcsis benti cipője. Itthon meg van a Salus, ami még jó rá. Most 17.500Ft-ért vehettem volna ugyanúgy Salus cipőt (ez tavaly még receptre 5.300Ft, utángyártva 12.500Ft!!) a lábára igazítva.

7. 006373a427 (válaszként erre: 5. - 84b668c6b4)
2010. szept. 29. 21:26
mi ez a dr hu erről még nem hallottam?
2010. szept. 29. 21:23
Mi a Supy plusszon gondolkozunk csak annyi féle van hogy nem tudom melyik lenne a legjobb,az oviba is ilyen szandit szeretnék venni neki hiszen ott van a legtöbbet a lábán...
2010. szept. 29. 21:22
Nekem a dr.Hu -t ajánlották meg supy+ jövő héten szerdán megyünk egy rendelőbe ott megnézik a kicsi lábát ,,majd írok mit mondtak ,nekem a Salus olyan idomtalannak tűnik,és nem elég magas a lábfeje,de próba után majd írok!
2010. szept. 29. 21:18

SALUS márka a legjobb. Kislányom lábát 4 hónap alatt helyrehozta, pedig csámpás volt a szentem és szintén befelé dőlt a bokája.

Most szandi után a cipije is ilyen és télre is SALUST veszünk neki.

2010. szept. 29. 21:10

Szia, az én lányomnak is ilyen a bokája, mi supyt vettünk, de igazából nem használt...már két éves múlt.

Unkatesójának is ilyen a bokája, már 8éves, így is marad sajnos, pedig ő is ilyen cipőket hordott.

Mi jelenleg superfitet és elefantent veszünk Sárának.

2010. szept. 29. 21:06
3 éves kisfiamnak befele dőlnek a bokái és ilyen cipőt javasoltak de a kettő közül melyik a "hatásosabb"...
2010. szept. 29. 21:05
SUPY vagy SUPY+ ismeri valaki ezeket a gyerekcipőket melyik a jobb, tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook