Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Stresszes munka mellett max.hány hónapig dolgoznál terhesen? fórum

Stresszes munka mellett max.hány hónapig dolgoznál terhesen? (beszélgetős fórum)


1 2 3
84. d0860dee94 (válaszként erre: 80. - Sylvie1987)
2010. jan. 20. 09:45

szia!

csend és mély hallgatás...

okádni is csak csendben és suttyomban!!!! :)


jó egészséget és vigyázz magatokra!

83. erikpipi (válaszként erre: 80. - Sylvie1987)
2010. jan. 19. 21:47

Ki fog derülni és próbaidő alatt is leküldhet. Meglehet érteni a munkaadót ő dolgozót akar, és nem kismamát. Te pedig családot....

Szar egy helyzet.

2009. dec. 2. 14:44

Hihetetlen h mennyi embertelen/szemet fonok van! Szerintem a legfontosabb a baba!


En nagyhasi muteten voltam 22 cm hasi vagassal, de mar az elejen felhivott a fonokom h ha jol vagyok azonnal irassam ki magam, sot! vegyem ki a szabijaimat es alatta huzzak dolgozni. Csakhogy neki minden klappoljon. Mikozben van olyan kollegam aki a labat logatja. Hat tudjatok mikor fogom en kockaztatni az ilyen gecikert az egeszsegem - nemhogy egy babaet! Eszembe sem jutna.

2009. nov. 19. 11:42
ja azt elfelejtettem hogy 8 orás állomunka.birnám addig?remélem...
2009. nov. 19. 11:41

Sziasztok!!

A segitségeteket szeretném kérni.1 hete kezdtem uj munkahelyen,a probaidő három hónap,de terhes lettem pedig a teszt negativ volt:)nem tudom mit csináljak.,szólni nem merek mert próbaidő alatt elküldhetnek..de a próbaidö csak febr közepén jár le.most vagyok négy hetes terhes.titkoljam addig?nagyon szeretnénk a babát viszont az anyiagiak miatt nem tudom mi legyen.eéöre is köszi

79. Bojsza
2009. szept. 30. 14:28
Szia! Mivel az első babám sajna angyalka lett és biztos voltam benne, hogy a stresszes melómnak köszönhetően a másodiknál (aki most már 1 éves) a pozitív teszt után 1 héttel már táppénzen is voltam (kb 5 hetesen) Nem köszöni meg senki, ha terhesen dolgozol, sőt! Megkímélni nem igazán tudnak, a stressz jön és győz.... a BABÓ MINDENEKFELETT! Munkád még lehet rengeteg, gyereket nem! (én egy munkamániás voltam a gyerek előtt, de nagyon jól elvoltam a terhesség alatt és most is, a világ legjobb dolga!)
2008. nov. 3. 11:54
én is fizikai,szellemi stresszben dolgoztam,különböző egészségünkre veszélyes helyen..két hónaot dolgoztam terhesen.nem kockáztattam,semmi,senki nem ér annyit!!
2008. nov. 3. 11:43
Sziasztok. Én is stresszes helyen dolgoztam, reggel fél 7től, délután 5ig vagy tovább és vezettem oda vissza kb 120km-t, ugyhogy a 12ik héttől én is táppénzen vagyok. Még van 12 hét, remélem minden rendben lesz, de az a légkör csöppet sem hiányzik
2008. nov. 3. 11:34

Sziasztok!

Én nagyon stresszes helyen doliztam,szal 5 hetesen már kiírattam magam a dokival.

A fizikai meló sem tett volna jót,kereskedelemben vagyok.

2008. okt. 17. 09:31
Stresszes helyen semeddig!!!
2008. okt. 11. 15:05
Én 5 hónapos terhesen egyszerűen felálltam, és eljöttem táppénzre, mert nem bírtam tovább a főnököm zsarnokoskodását, és önzését! Folyamatosan stresszelt, és úgy döntöttem, hogy nem fog érdekelni, oldja meg egyedül a szarait!
2008. okt. 11. 14:58
.. terhesség nélkül se dolgoznék hosszútávon stresszes helyen. Terhesen meg az első naptól kiíratnám magam.
2008. okt. 11. 14:55
biztos én sem dolgoznék ilyen helyen.
2008. szept. 30. 23:39
Én nem dolgoznék terhesen stresszes helyen
2008. szept. 4. 11:44
sziasztok, én is a munkahely stressz meg idegeskedés miatt már a 8,héttől táppénzen vagyok.
2008. szept. 4. 10:54
Jelenleg táppénzen vagyok, mert terhes szeretnék lenni. A munkahelyi légkör olyan rossz, hogy már az is idegesít ha indulok munkába. Ha még valami konfliktushelyzet is adódik akkor meg már szétmegy az agyam. Ezért úgy döntöttem, hogy kicsit pihenek agyilag. Egyébként volt már 3 terhességem (sikertelen), és a doki szerint sem tesz jót az állandó stressz. Szóval én még terhes sem vagyok, de már készülök rá.
2008. máj. 22. 17:15

Semmit! Én anno naggggyon jó karriert futottam be, de 140 volt a vérnyomásom és elindult az orromvére a főnököm láttán...(ezt leszámítva meg imádtam a munkám)

Aztán a kisfiam úgy döntött jönni akar és amint megtudtam, hogy babát várok felálltam és eljöttem. A gyerekemet választottam a meló helyett... és nem bántam meg egy picit sem. Bár az én helyzetem spec. volt, mert sokat kellett autóznom a melóba és haza... ( min.200km/nap) és nem mertem bevállalni a kettőt egyszerre.

2008. máj. 22. 17:09

így van!A Te boldogságod a legfontosabb,és ne törődj senkivel!!Én 12 órákat kemény munkában lehúztam,szinte megállások nélkül,még a terhességem elején,és hányingerrel,majdnem ájulásokkal,gyengén marha rossz volt dolgozni...

remélem mihamarabb sikerül a kistesó!

66. szanád (válaszként erre: 65. - Kiskaméleon)
2008. máj. 20. 08:06
ne törödj vele hogy mit fog szólni, őt sem érdekli hogy mi van veled.....téged se érdekeljen hogy hogyan fog állni a szája....
2008. máj. 20. 08:00

sziasztok. engem most vettek fel, és ma kezdek el dolgozni az egyik orzágszerte közismert multi bolt egyik helybeli üzletében. De viszont a mi főnökasszonyunk sincs senkiretekintettel. a gürcölés az megy nagyban, a fizetés nélküli túlórák és ehhez hasonlók. Párommal már azon vagyunk hogy a fiam mellé mehamarabb az a kis rég várt kistesó.

Kíváncsi leszek rá hogy mit fog szólni majd akkor a főnökasszony hogy ha egyszer csak (lehet hogy nem is olyan soká) bejelentem majd neki hogy terhes vagyok.

2008. febr. 28. 21:27
Én biztosan nem dolgoznék stresszes helyen terhesen.Ilyenkor a baba a legfontosabb!!!
63. I 35
2008. febr. 20. 10:36
Öt hónapos koromban azt mondtam,hogy elég.Elmentem betegállományba,de vérig voltak sértődve,szerintem a főnököm még a szülést is levezette volna.
62. suagi
2008. febr. 18. 14:10
Szia. Én koraszülött intenzív osztályon dolgoztam, 24. terhességi hétig. De a másodikkal ahogy megtudom hogy terhes vagyok, nem fogok menni. Terhesen nehezebben viseltem a sok borzadalmat.
2008. febr. 18. 13:13
Sziasztok! Hogy meddig? Ha messzebb kell dolgozni járni, az első pillanattól kezdve kiíratnám magam a dokival. Ezt tettem az első, és a második gyerekmnél is. Semmilyen munkahely nem ér annyit, mint a baba egészsége.
60. ildiko0914 (válaszként erre: 54. - Ice kuszi)
2008. jan. 21. 16:23

Ez nálam is igy volt, úgy reagáltak, mintha ők kellene eltartsák a gyereket, én erre való tekitettel utolsó percig dolgoztam, csak a szülési szabadságot vettem ki, szülés előtt két honappal jöttem szabira, holott már két hestes betegszabim is volt ami alatt végig dolgoztam.

Ezt megis köszönte utolsó nap- persze nem jo értelemben-azóta is minden nap eszembe jut, mert szerintem nem szolgaltam ra, mivel igyekeztem a dolgaimat rendbe hagyni, hogy minél kevesebb maradjon a kollegáknak-de nem baj fenn az Isten...

59. agoca (válaszként erre: 53. - Ice kuszi)
2008. jan. 17. 15:59
Köszi a bíztatást :))
58. 298dc77b34 (válaszként erre: 55. - Ferildi)
2008. jan. 17. 12:48
főleg, hogy én vissza se akarok menni oda!
2008. jan. 17. 12:48
Én a 10-ik héttől betegállományban voltam. De én egy kis közértben dolgoztam és egy müszakban egyedül voltam.
56. 298dc77b34 (válaszként erre: 52. - Viki021)
2008. jan. 17. 12:45
Igen terhesség alatt is, ami azt jelenti, h. azért mert terhes vagy nem mondhatank fel, de a tulajdonosváltás már egy komolyabb ügy, mert átszervezésre hivatkozva felmondhat!!! Bár nehéz ügy, de ha megteszi, egy jó ügyvéddel pert lehet nyerni.
2008. jan. 17. 10:38
Én az 5.héttől már táppénzen voltam,végig görcsöltem a terhességemet.Rám sem lettek volna tekintettel és a gyerek fontosabb volt mint a munka.Ne törődjetek velük,ha nem akar visszavenni akkor is ráértek aggódni.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook