Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hurok mellett terhesen fórum

Hurok mellett terhesen (beszélgetős fórum)


16. Veronika30 (válaszként erre: 15. - Nefaria)
2016. júl. 2. 20:17
Köszönöm :)
2016. júl. 2. 11:12

Egy baratnom ikrek utan lett spiral mellett terhes raadasul kb a 14 het körül derült ki (amugy is rendszertelen volt és a teszt negatív lett....mindegyis). Neki végig figyeltek a spiral helyzetét, szerencsére semmi gond nem lett, már 5 hónapos a kicsi.

a szulesnel azért elkottette magat.

kitartást és drukkolok hogy minden rendben legyen ❤

14. Anita. (válaszként erre: 7. - Veronika30)
2016. júl. 2. 11:04
A spirált követték,a baba megmaradt,ép és egészséges 10 éves nagy lány. Szerintem minél hamarabb kivennék a spirált annál jobb.Persze szerintem doki függő ez is. Legyen egy normális doki akiben megbízol és rábízhatod magad.
13. Veronika30 (válaszként erre: 12. - Oxygen.)
2016. júl. 2. 08:34
Köszönöm! Mindenki hozzászólását! Nem beszéltem még senkivel,aki hasonlóan járt volna. Nálad pozitivan végződött, hétfőn kiderül,hogy velem mi lesz :)
12. Oxygen. (válaszként erre: 1. - Veronika30)
2016. júl. 2. 06:53

Nekem is volt már egy gyerekem mikor bekövetkezett a "tragédia" spirál mellett megfogant a második.

Eszembe se volt még egy gyereket szülni,de a szivem azt súgta tartsam meg. A spirált a doki levette a baba meg maradt a helyen és egészséges fiam született.

Hogy megbàntam-e?

Nem.

2016. júl. 2. 06:40

A barátnőm is spirál mellett maradt terhes (3. lány) a kislány most 17 éves és gyönyörű!

Ha minden orvosi segítséget, vizsgálatot megkapsz nem lehet baj.

(... én 29 éves voltam mikor megszülhettem végre az első babámat :( )

Nehéz az élet, de egy boldog párkapcsolatban nem lehet az! Mindig erre gondolj.... és nem vagy egyedül.

Jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!

10. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Veronika30)
2016. júl. 2. 06:29

Volt egy kolléganőm,a lánya velem egyidös, tehát a története kb. 30 éve történt, ha nem több, még a régi rendszerben.

Két gyerek után spirált tetetett fel, terhes maradt. A bizottság nem akarta hagyni abortuszra menni, kínkeservesen sikerült átverekedni magát, s utána kiderült, hogy az eszköz belekerült a magzatba, már nem emlékszem, melyik részébe.


Több spirálos történetet én személyesen első kézből nem ismerek.


Olvasni már több olyant olvastam, hogy simán megszülte valaki a babát spirál mellett.

9. Veronika30 (válaszként erre: 2. - Valakivagyok1984)
2016. júl. 1. 21:31
Sajnos nehéz volt az első terhességem is, rettegtem egy másodiktól. Down gyanús volt a gyerek.. Mai világban kettőt vállalni, hááát...
8. Veronika30 (válaszként erre: 3. - 31bc25d879)
2016. júl. 1. 21:28
Nőgyógyászhoz hétfőre kaptam időpontot, de igazából "korán" megyek,mert még nem lesz szívhang... ezt mondta az aszisztens
7. Veronika30 (válaszként erre: 5. - Anita.)
2016. júl. 1. 21:27
Kivették neki a spirált,vagy maradt szülésig? Gyereknek nem lett baja??
2016. júl. 1. 21:26
A gyerek szeretne kistesót már régóta, most 8 éves. Igazából erre pont nem számítottam,hogy én még terhes leszek.. Abortusz ellenes vagyok, szóval elvetetni nem szeretném,hacsak nincs belenőve a spirálba, vagy a doki nem látja egészségesnek. De ilyen esetet még nem hallottam, és érdekelne,hogy egészséges babák születtek-e,ha valaki így járt mint én.
2016. júl. 1. 19:54

Sógornőm is hurok mellett lett terhes,a babát megtartotta immáron már 10 éves.

Szerintem is kell az a kis tesó,én 30 évesen várok ikreket,van egy 6,5 éves nagy fiam. Ő 1,5 évig hajtogatta hogy legyen már végre egy kistesója... :) Egy helyett kettőt kap :)

Remélem jól fogsz dönteni.

2016. júl. 1. 19:04

Mondom ezt ugy h 5en voltunk szobatarsak abbol 1et kiveve mindenki vedekezes mellet eset teherbe..

Gumi mellet,huvelygyuru mellet...

2016. júl. 1. 19:03

Hát nem is tudom mit tennék, nehéz szitu.


Nem voltam ilyen helyzetben. Nőgyógyász mit mond?

Tudok olyanról is aki elvetette és olyanról is aki megszülte a babát.

2016. júl. 1. 19:01

Hogy erted mire szamits?

El kell döntened megtartod a babát vagy sem.

En amondó vagyok tesó kell.Nem miattad hanem a mar meglevő gyerkőcnek!

De ha nagyon nem szeretned írj privit es leirom mi az abortusz menete!

Nekem egy fiam es egy lanyom van..en se akartam tesot de hidd el nagyon is kellet;-)

Viszont volt egy 3. terhességem és akkor abortuszra mentem.

Abban 1000%-ig biztos vagyok,hogy 3.at soha az eletben nem szeretnek.Olyannyira,hogy elakartam a mehemet tavolíttatni,miutan egyik módszer sem 100%-os..sajnos barmelyikkel teherbe eshetsz,még az elköttetéssel is

2016. júl. 1. 17:46

Olyan Anyukák jelentkezését várnám,akik tudnak erről mesélni. Történetem röviden:

Eldöntöttem 29 évesen,hogy köszönöm megállok egy gyereknél, doki, elkötés nem lehetséges, gyógyszer nem vált be, legye spirál, jó a statisztikája is, és sokáig tart. Nos december óta jól szuperált, ám júniusba elfelejtett megjönni, vártam,majd teszt,ami pozitív lett.. Most itt vagyok immár 30 évesen, pozitiv teszttel kb 5 hetes terhesen, és nem tudom mire is számítsak...

Valaki hasonló cipőben??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook