Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Spontán, beavatkozás nélküli vetélés után mikor várható a menstruáció? fórum

Spontán, beavatkozás nélküli vetélés után mikor várható a menstruáció? (tudásbázis kérdés)


2018. jan. 14. 21:24
Sziasztok nekem szeptemberben volt egy vetélésem 18 hetesen és 21 én volt 22 haza is engetek a korházbol utána volt 2 napig vérzés azota sem tudom kiszáminlu po tosan mikor fog jőnni most is 11. És kellet volna meg jőnnie de még semmi szerintetek ez normális vagy nem eddig az elult 5 honapban kb 1 nap csuszásal de kiszámoltam
2011. máj. 2. 20:35

Műszeres beavatkozás nélküli spontán vetélés csak kis terhességben fordul elő.

Nekem az 5. héten volt spontán vetélésem.Ahogy megtudtam,utána 3 nap múlva kezdődött is a vetélésem.Azért irom igy,mert menstruációs görcsökkel,majd vérzéssel jelentkezett.Éreztem,amint az embrió távozik,mert utána szinte azonnal megszűntek a görcsök.

Szerencsémre még akkor meg tudtak vizsgálni,az ultrahangon látszott,hogy tiszta a méhem.

És utána rendes időben jött a következő vérzésem.

2011. máj. 2. 19:20

:( Sajnálom

Már mindenhol keresgélek és kutatok, hogy mikor kéne megjönnie de csak azt találom, hogy 4-6hét, amin már túl vagyok (ok, csak 1héttel).

Ahogy kimba1 írta, engem is nagyon zavar ez a bizonytalanság, hogy mikor jön már végre meg, vagy lehet hogy terhes vagyok?

De az meg túl szép lenne, hogy igaz legyen...

Szóval egyenlőre megvárom, hogy leteljen ez a hét is aztán úgy gondoltam megint felkeresem a dokit.

2011. máj. 2. 18:18

Szia!


Nekem sajnos volt ilyen és olyan is. :( 4-6 hét volt mindkettőnél (azonnal vissza állt a normál ciklusom).


Katus

8. fruska84 (válaszként erre: 7. - Kimba1)
2011. máj. 2. 16:29

Szia Kimba1!

Olyan mintha saját történetemet olvastam volna. Nekem 6 hetesen, március 12.-én volt spontán vetélésem, 5 nap alatt simán kiürültem. De azóta sem menstruálok (7hét telt már el...). A teszt nekem is negatív.

Érdeklődnék, hogy hogy vagy kisbaba:) vagy megjött a menzeszed? Mi volt a dokinál?

2011. márc. 24. 15:40

Hát bízom benne,hogy összejött,de hiszem ha látom:)

Ha a vetélésem=menstruáció,akkor szinte 2 hete késik,amit már a teszt ki kellene mutasson.

Olvastam valahol,hogy a test megjegyzi a ciklusokat,ha ez..és erre kicsit rászámoltam,akkor talán most hétvégén kellene mutatnia a tesztnek a pozitívat.De sajnos ezek csak feltételezések.

És olyan rossz ebben a bizonytalanságba lenni.

6. Derya (válaszként erre: 5. - Kimba1)
2011. márc. 24. 15:31

Sajnálom. :-(

Sajnos velem is, de nekem műszeres befejezés volt.

Hát lehet, hogy sikerült megint. :-)

2011. márc. 24. 15:24

Sajnos velem is megtörtént.

Talán 3 hetes lehettem(pozitív teszt,és vérvétel igazolta)és akkor vetéltem el.Kissé erősebb vérzés a megszokottnál és darabos volt.1 hét elteltével nézett meg a doki.Minden rendbe volt,nem maradt semmi,mindent rendbe talált.Akár azonnali próbálkozást is javasolt.:)

Azóta 6 hét eltelt,és még nem jött meg.A teszt még negatív.A tünetek megvannak.És nem tudom most mi történik:(

Jövő héten megyek dokihoz.

4. Derya (válaszként erre: 3. - Kimba1)
2011. márc. 24. 15:19

miért? szerinted, ha spontán vetélés volt, akkor gyorsabban vagy lassabban érik a pete?

az, hogy milyen hamar lehet próbálkozni függ attól, hogy mennyi idős terhességnél történt a vetélés, és szövődménymentes volt-e.

manapság már nincs ez a több hónapos várakozásos dolog, ha fiatal terhesség szűnt meg.

2011. márc. 24. 15:14

Nem azonos,hiszen nincs beavatkozás,a doki is ezt mondta.Sőt ilyenkor nem kell várni,azonnal lehet próbálkozni.

A műszeresnél 2-3 hónap is kell-javasolt.

2011. márc. 24. 15:11
4-6 hét. úgy gondolom, ugyanúgy, mintha műszeres befejezés lett volna.
2011. márc. 24. 15:05
Spontán,beavatkozás nélküli vetélés után mikor várható a menstruáció?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook