Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » S.O.S. Te mit tennél? fórum

S.O.S. Te mit tennél? (beszélgetős fórum)


3. b2076ec79b (válaszként erre: 1. - *niki*)
2010. júl. 27. 10:48

Gratulálok, okosan cselekedtél :))) örülök, hogy sikerült megbeszélni a dolgokat.

Fogyókúrához annyit tennék hozzá ismét, hogy NE fogyókúrázz!!! Életmódot kell váltani, ki kell iktatni a sok "szemetet" az étkezésekből és elkezdeni mozogni. Ez a lassú, de biztos variáció. És hidd el, ha elhagyod a fehér lisztet, édességet, üdítőket..stb. Nem is fognak hiányozni! Csak tarts ki és a cél lebegjen a szemed előtt. Meglátod milyen jó érzés lesz egy 28-as farmerba bebújni jövő ősszel!!! :)

2. cf845afbda (válaszként erre: 1. - *niki*)
2010. júl. 27. 10:40
Hát ez érdekes, hogy milyen tanácsot adsz egy másik nőcinek.. :D
2010. júl. 27. 10:26

Sziasztok!


Csak szeretném leírni,hogy mi volt tegnap. Írtam neki egy smst amiben leírtam,hogy sajnálom és nem kartam megbántani, és tudom,hogy nagyon rosszul esett neki és,hogy mindig csak basztatom. Meg bírtam,h. tűrjön még egy kicsit és segítsen és remélem utánna minden jó les. Erre ő is írt egyet,h. nem tudja a fejében hova rakni azokat a szavakat amiket hozzá vágtam.

Aztán nemsokára rá már telefonon is beszéltünk. Úgy tűnik,hogy megtudtunk beszélni mindent.

Nem olyan rossz ő mint ahogy nektek itt leírtam. Tegnap nagyon dühös voltam rá, és ezért nagyon sok mindent elfelejtettem , és csak a rosz dolgokat írtam le.

Holott Ő az az ember akinek szívesen szülnék gyereket,mert tudom,h. hosszú távon igazi társam lenne és megbecsülne.Ja és nagyon szeretem!

Szóval próbálom egy kicsit az bönbizalmamat felnyomni és belevágni egy értelmes fogyókúrába.

Aminek az lesz a mottója,h. :

"Lassan, de biztosan!!"


:)


Szóval köszönöm nektek,hogy segítettetek, hogy felnyitottátok a szememet.

Majd máskor is fordulok hozzátok. :)


puszi:

Niki


Ui: Anett szerintem is lehet,hogy más nő van a dologban. Én is voltam már olyan szituációban,hogy tudtam,hogy na ő biztos nem és csak abban az egyben voltam biztos,hogy ő soha nem csalna meg. Hát tudod a férfiak tudnak meglepetést okozni. :(


Na de én is csak azut tudom tanácsolni,hogy várj egy ideig, de abban az időben sokkal jobban figyelj oda magadra, kényezetsd magad kicsit,így szerintem könnyebb lesz elfelejteni. és ha az alatt az idő alatt mégsem keres,akkor vágj bele újra a nagy életbe!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook