Sorsom (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Sorsom

1 2 3 4
2009. aug. 11. 20:16

Szia.

Ez a történet szívszorító,mellbevágó....

De azt hiszem,hibáztál...méghozzá hatalmasat!

Hogy tűrhetted,mondd,ezt az egészet??????

Mert hogy vert...én azt se tudnám megbocsátani soha,egyetlen pofont se,de hogy még sorozatban meg is erőszakolt.....

Engem rendkívül higgadt,békés embernek tartanak,soha nem tudnék ártani senkinek,a légynek se,de lehet,ha egy férfi engem megerőszakolna/vagy a gyermekemet,ha lenne/,annyira elborulna az agyam/talán meg is őrülnék/,hogy képes lennék megölni az illetőt.....talán.Aztán meg a saját halálomat kívánnám,mert nem tudnék együttélni a tudattal,hogy megöltem egy embert.....

Azt vallom,sok mindent meg lehet bocsátani,két dolgot soha:a gyilkosságot,és a nemi erőszakot.

Mindkettő olyan bűntény,amire nincs indok,nincs bocsánat.

És borzasztóan fáj,mikor hallom,milyen enyhe büntetést kapnak,akik elkövetik....


Háát...azért,amit most leírtam,biztos támadások tömkelegét fogom kapni,de vállalom.

Vállalom,mert így érzek.

Azt viszont nem szeretném,ha azt gondolnád,Téged okollak mindenért,dehogyis,egyszerűen csak le kellett volna lépned,már a legelején,az első pofon után.Rengeteg szenvedéstől kímélhetted volna meg magad....

Én is sok erőt kívánok Neked,és várom a folytatást......

21. winny
2009. aug. 11. 19:08

Húúúúúúúú!

Kicsim ez nagyon dúrva.Sok mindent megéltem de ez mellbe vágott.

A sors igazságosan lesúlytott!

2009. aug. 11. 19:06
Elolvastam énis.....nemértem énsem hogy tudtál egy ilyen pasi mellett maradni??miért van az,hogy sok nő ezt türi?miért nem léptél le az első pofon után?Borzalmas ami veled történt,kivánom,hogy ezután nyugalomban élj!Most mi van veled mi a történet van folytattása kiváncsian várjuk ha megosztod velünk!
2009. aug. 11. 19:03

Nagyon szomorú ami eddig veled történt, gondolom a folytatás sem lesz ennél jobb, de pontosan EZÉRT kell mindent félretéve túllépned ezeken a dolgokon, mert a fiadat kell nézned!

Tényleg vannak segélyszervezetek ha már más nem segít! Sok erőt és kitartást kívánok Neked!

2009. aug. 11. 18:50
SZERVEZETEK VANNAK DE AHHOZ EL KELL ÉRNI ŐDA
17. dzsigg
2009. aug. 11. 18:49
Ez megrengetett..........Sajnàlom
2009. aug. 11. 18:43

utálom az ilyen pasikat!a történeted nagyon szomorú,és szívbemarkoló!Hogy vagy?Tényleg lrdekelne engem is a t9rténeted,remélem nem veszed tolakodásnak!(én el is sírtam magam...)


amugy nincsenek ilyen segítő szervezetek a nőknek,akiket vernek?

2009. aug. 11. 18:42
Én is sok erőt kívánok... Borzalom ami veled történt.
2009. aug. 11. 18:31
AZ A BAJ HOGY SZÉGGYELIK EL MONDANI VAGY TALÁN SZERETIK A PÁRJUKAT
13. 6b959121ac (válaszként erre: 12. - 2f4fe453b8)
2009. aug. 11. 18:19
"Soha nem értettem, hogyan tűrheti el egy nő hogy megverik. "-- ehhez is csatlakozom. :)
2009. aug. 11. 18:17
Soha nem értettem, hogyan tűrheti el egy nő hogy megverik.
11. bakesz
2009. aug. 11. 18:06
Elolvastam. Borzasztó!!! Segítünk!!
10. Dyna22
2009. aug. 11. 17:54
Nagyon sajnálom hogy ilyen szomorú volt az életed.Őszinte szívből kívánom hogy most már csak jobb legyen!Ha segíthetek vagy segíthetünk valamiben írd le azt is.Szerintem nem csak egy ember segítene neked,nektek!
2009. aug. 11. 17:42
Valóban szomorú történet,de egyet nem értek:miért "kell" ilyen férfi mellett maradni???Páros lábban rúgtam volna ki!
8. 6b959121ac (válaszként erre: 7. - 6e144430cb)
2009. aug. 11. 17:36
"Kívánok neked sok erőt, és kitartást a továbbiakban!" --csatlakozom.
2009. aug. 11. 17:30

Szia!



Sajnálom a Veled történteket,borzalmas lehetett!

Ha folytatnád a történetedet,szívesen venném.

Gondolom ezeket is nehéz volt leírni....


Kívánok neked sok erőt,és kitartást a továbbiakban!

2009. aug. 11. 17:17
Nagyon szomorú a történeted, tényleg szívszorító... Én is kíváncsi lennék a folytatásra. Megosztod velünk?!
2009. aug. 11. 17:14
A munkaba kezdtem el olvasni, de abbahagytam es csak itthon tudtam befejezni...nem akartam ott elsirni magam.....Nagyon sajnalom, hogy ilyen nehez eleted volt.
2009. aug. 11. 17:02
nem semmi! próbáld meg elfelejteni a múltat és örülj a kisfiadnak! kívánom, hogy legyetek nagyon boldogok! megérdemled
2009. aug. 11. 16:57
szia huh a mindenit azén életem se semmi de a tieden elsirtam magam
2009. aug. 11. 16:46
Elolvastam.Sokat szenvedtél.Majd el sírtam magam.Folytatás is van?
2009. aug. 11. 16:03
Régóta foglalkoztat a gondolat, hogy megosztásra méltó az eddigi életem. Most kell megírnom. Nemsokára nem lesz netem, áramom, lakásom, ennivalóm és talán akkor már én sem igazán leszek. Nagyon sokat küzdöttem az életemben, és nem vagyok biztos benne, hogy kibírnám, a lakásom elvesztését.

Ugrás a teljes írásra: Sorsom
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook