Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Solidea narancsbőr elleni harisnyáról tapasztalatok? fórum

Solidea narancsbőr elleni harisnyáról tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 11. 11:54
En tegnap vettem Solidea harisnyat terd alattit. Hat kibontottam,meglepodtem, mert nagyon kicsi-hat eltartott par percig mig magamra eroszakoltam. Jol szorit, ha levetem utana egesz labam csikos-remelem segit,gondoltam majd ebbe mgyek futni es biciklizni is.
5. csandi07 (válaszként erre: 1. - 2e7a299bf2)
2010. máj. 27. 22:54

én is most vetettem fel a témát, mert véleményeket többet is szeretnék olvasni. Igazából beruháztam egyre, főleg mert RR szalonban elfogadják az üdülésit is. Eddig azt tudom mondani, hogy az aerobic edzőm vett, és szerinte csoda amit tud, bár neki egy mikro cellulit sincs a testén, de szerinte formál, és szépíti a bőrt.

Hát ma már volt rajtam 3 órát, hogy maszíroz, az tuti, de még nem tornáztam benne. majd 1-2 hét múlva tudok irni tapasztalatot, remélem pozitívumokat.

2010. márc. 8. 13:20
?
2010. márc. 5. 10:47
senki? vagy csak nem olvastátok?
2010. márc. 5. 09:54

Rubint Réka ajánlja a 2009-es dvd-n. Szerintetek jó vagy esetleg használta már valaki? Csak mert egy kicsit húzós az ára / legalábbis nekem igen / és ha ne jó, akkor nem ruháznék be rá.


Akinek van első kézből / vagy inkább első lábról :-) /tapassztalat, azokat nagyon várnám ide, esetleg akinek van solidea kupon a dvd-ből, és még érvényes a kupon, attól szívesen átvenném.


Ancsa

2010. márc. 5. 09:52
Solidea narancsbőr ellni harisnyáról tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook