Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sokszor kipriosodik az arcom.Nincs valami ötletetek az arcpír eltüntetésére? fórum

Sokszor kipriosodik az arcom.Nincs valami ötletetek az arcpír eltüntetésére? (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 27. 19:12
Nekem huszonéves koromban volt ilyen gondom, tök elvörösödtem, ha zavarban voltam. Ja, meg tesióra után, főleg ha sokat futottunk, jóóóó sokáig piros volt az arcom. Aztán magától elmúlt!
2008. okt. 26. 17:43

hello.

Hát nekem is van arcpirom és elég világos a bőröm hozzá, szóval engem is nagyon zavar ha csunyán kipirosodik!!

Keresgéltem ,hogy mivel lehet csökkenteni.

Ismizek egy lányt aki szoliba dolgozik és rábeszélt a szolizásra.

Nem a legjobb megoldás volt, az arcom sehogy se akart barnulni, ha egy kicsit tovább szoilztam akkor meg megégtem.Na én igy jártam.

2008. szept. 9. 16:39

Szerencsére nekem már nincs ilyen problémám, legalábbis nem annyira pirosodik mint eddig.

Szóval ez már a szerintem is az aranyos kategóriába tartozik.:):)

5. dee7182d35 (válaszként erre: 4. - Ááncsí)
2008. szept. 6. 10:52
Persze,nyilván.Én ezt mint kívülálló mondom,nekem nem volt ezzel soha gondom,de akinek a környezetemben ilyen az arca,az is mindíg panaszkodik.Nem tudom átérezni,de én ha ilyet látok,nem azért mosolygok mert csúnya,hanem mert bájos,aranyos,és olyan tündérke képe van tőle még a legzordabb hapinak is!:)
2008. szept. 6. 10:07

Hidd el, nagyon zavaró tud lenni mikor a fejed úgy nézki, mint egy mikulássapka.

Lehet h aranyos, de nagyon idegesítő is!

2008. szept. 6. 08:10
Annyira zavar?Szerintem tök édi.:)))
2008. szept. 6. 08:01

Szia

Nekem is ilyen volt az arcom, 1-1 óriás folton tűz piros! Én anno kőpúdert használtam, az nekem nagyon jól takarta, csak hát sokba került, és nagyon szárította a bőröm. Az alapozó meg zsírosította,attól nagyon fénylett. Azóta (ez kb 3éve volt) nem használok semmit, és mondhatni rendbejött.

Ha nem száraz a bőröd,próbáld ki a púdert, vagy menj el bőrgyógyászhoz.

2008. júl. 7. 15:06
Sokszor kipriosodik az arcom.Nincs valami ötletetek az arcpír eltüntetésére?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook