Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki milyen lehetőséget ismer a hegek eltüntetésére? fórum

Ki milyen lehetőséget ismer a hegek eltüntetésére? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2014. jan. 4. 22:07

Sziasztok! Két dologban kérném a segítségeteket.

Először abban, hogy milyen krémet ajánlotok nekem műtét utána hegre? Január végén lesz a műtétem, és mivel volt már egy császárom, tudom, hogy elég csúnya, bordós, kidomborodó heg alakul majd ki. Tudnátok erre valaki krémet előre ajánlani? Nem számít az ár, csak ne legyek ilyen csúnya!

Másik kérdésem, hogy most 35 vagyok és sajnos titni korom óta évekig véresre kaparásztam a vállamat, ami elég pattanásos is volt. Most fehér foltos a bőröm, erre szerintetek jó az Ilcsi-féle hámlasztás? Annak mi a pontos neve, sajnos csak fél füllel hallottam róla eddig :( vagy más jó lenne rá?

Nagyon köszönöm, hogy elolvastátok a kéréseimet, hálás vagyok minden tanácsért!

2012. márc. 12. 17:11
Ja látom, már van itt egy-két tipp. Akkor kérdeznék: a Contractubex gél jó-e pattanások után maradt hegek kezelésére?
2012. márc. 12. 16:59
Mármint vény nélkül kapható akármikkel, de legjobb persze a természetes módszer volna...
2012. márc. 12. 16:58
Hello:) Van egy-két kisebb hegem. Van-e valami ötletetek,hogy hogyan lehetne eltüntetni, vagy akár csak halványítani? Köszi!
68. kedike
2011. szept. 15. 10:05
Nekem a svédcsepp tett csodát a 18 éves korom óta meglevő keloidos hegeimmel (most 35 vagyok, szóval jó régi) Kentem a méregdrága Dermatix-szel 3 hónapig anno, kaptam bele injekciókat és semmit nem változott. Illetve kicsit laposabb lett az injekcióktól. Egyik fórumon ajánlotta valaki a svédcseppes ecsetelést és rengeteget szépült azóta. Már teljesen fehér, bőrszínű lett és egyre laposabb és kisebb! Naponta kétszer kenem, pár hét alatt már hatalmas a javulás, érdemes kipróbálni a régi hegekre is!
67. Veronika27 (válaszként erre: 65. - Globus)
2011. aug. 2. 14:05

Nem elég egy kezelés, kúrában van, nálam 5 alkalom volt egy kúra, heti egyszer. Az árak változóak, ez nem csak bőrcsiszolás, hanem utána komplett kezelés. Ki milyen géppel, termékekkel dolgozik. Szerintem 4000-nél olcsóbban sehol sem csinálják.

Csak ősztől tavaszig lehet kezelni napfénymentes időszakban, de fényvédőt akkor is használni kell.

Ha belső eredetűek a foltok, akkor először ki kell vizsgálni és megszüntetni a kiváltó okot, különben felesleges csiszolni.

2011. aug. 2. 13:40
Szia Veronika 27 bocs elírtam hámképzö meg van benne a vitamin de attól még lehet hogy nem jó ezt most elhasználom ha nem jó majd kipróbálok mást
65. globus (válaszként erre: 60. - Veronika27)
2011. aug. 2. 13:35
Egyetlen kezelés elegendő? Körülbelül milyen árban van?
64. Veronika27 (válaszként erre: 63. - Erika111111)
2011. aug. 2. 09:03

Nem találtam olyat róla, hogy hegekre jó, csak műtéti hegekre, de nyilván arra sem jó akkor, ha már régóta megvannak.

Bőrhámlasztós?? Mi van még benne? Esetleg valamilyen sav?

63. Erika111111 (válaszként erre: 62. - Veronika27)
2011. aug. 1. 22:54
SZia Veronika27 azt írja börhamlasztos de lehet igazad van
62. Veronika27 (válaszként erre: 61. - Erika111111)
2011. aug. 1. 21:25
Ezt nem igazán értem, a körömvirágkrém nem hegekre való...
2011. aug. 1. 21:12
Sziasztok!!! én a tescoba vettem köröm vírág krémet ha valakinek van a körömvírág krémmel tapasztalata az kérem írja meg elöre is köszönöm
60. Veronika27 (válaszként erre: 58. - Globus)
2010. júl. 7. 18:24

A szeplőkre nem hiszem, hogy nagy hatással lenne, amennyiben nem nap hatására jönnek ki, hanem alapból szeplős valaki.

Májfoltokra viszont nagyon jó, csináltam is kezelést olyannak, akinek ilyen problémája volt.

Már az első kezelés után azt mondta, hogy hazament és az anyukája azonnal észrevette, hogy halványodtak a foltjai.

59. Veronika27 (válaszként erre: 57. - Ági 1990)
2010. júl. 7. 18:23
Mivel nem látom a bőröd, ezért nem tudom megmondani ezekre a választ. Nálam 5 alkalomból állt egy kúra.
58. globus (válaszként erre: 56. - Veronika27)
2010. júl. 7. 17:22
Szia, ez a kezelés konkrétan a pigmentfoltokra is hatásos? Májfolt, szeplők?
2010. júl. 7. 17:17

Ez jól hangzik!

Már csak egy valamire lennék kíváncsi: olvastam, hogy ez a kezelés több ezer ft-ba kerül, amit még ki is fizetnék, csak nem hallottam róla tapasztalatokat, hogy mennyire biztos a hatása. És hogy hány kezelés lenne szükséges ilyen mély és régi hegek eltűntetésére?

56. Veronika27 (válaszként erre: 55. - Ági 1990)
2010. júl. 2. 10:46

Szivesen!

Mivel csak a felső hámréteget szedi le, ezért a kezelés után nem csúnya a bőr, érzékeny bőrűeknél is maximum csak piros, ami általában 1-2 nap alatt elmúlik.


Leírás róla:

A bőrcsiszolás alapelve, hogy a felső, elöregedett hámréteg célzott és ellenőrzött eltávolításával új, fiatalos hámréteg képződésére serkentjük, illetve kényszerítjük a bőrt. A felső bőrrétegek célzott eltávolítása által a bazális rétegben felerősödik a fiatal, működőképes bőrsejtek képzése. Ezek a bőrsejtek felfelé vándorolnak, és lépésről lépésre pótolják a károsodott szöveteket. A hámréteg felső részének eltávolításával megfiatalítjuk a bőrt. A csiszolás után bőrazonos és bőraktív hatóanyagokkal tápláljuk, hidratáljuk azt. Az így bevitt hatóanyagok, vitaminok hatására fiatalos, üde és bársonyos bőr képződik.

A kezelés eredménye azonnal látható és a bőr belülről regenerálódik.

2010. jún. 30. 13:46

Köszi Veronika!

És ez a bőrcsiszolás mit jelent? Mennyi ideig lesz utána még csúnya a bőr?

2010. jún. 28. 22:02
Én már írtam: mikrodermabrázió, azaz bőrcsiszolás, vagy pedig AHA krém vagy kúra kozmetikusnál. De ezt csak késő ősztől kora tavaszig lehet végezni.
2010. jún. 28. 21:46

Sziasztok!

Nekem kisebb-nagyobb hegek vannak az arcomon, ráadásul volt tályogom is, és amiatt is maradt egy nagyobb "lyuk". Ezek sajnos már vagy 2-3 évesek. Nagyon zavarnak! Kérlek, segítsetek. A bioptron lámpa használna ilyen régi hegeken? Vagy krémek? El sem tudom képzelni, hogy ezek hogyan múlnának el :(

Előre is köszönök minden hozzászólást, Ági.

52. Töttike (válaszként erre: 33. - Pukkancs)
2009. jún. 25. 15:30

Szia! Nekem dettó ugyanez és még mindíg megvannak a hegek és még mindíg jönnek újabbak is, mert ha stresszelek még mindíg hozzájuk nyúlok! Néha még mindíg akkora pattik jönnek, hogy szörnyű!

Mindenképpen kipróbálom az ilcsis hámlasztót!

Arra nem tud valaki valamit, hogy mivel lehetne megelőzni az ilyen durva pattik kialakulását?

És ezt az ilcsis hámlasztót lehet fiss hegekre is használni?

És a dermatox, vagy milyen gélt lehet pattik után is használni?

Én egyszer voltam bőrgyógyászaton, mert már komoly lelki problémáim voltak a hátamon lévő hegek miatt, strand az valami rémálom! Ott annyira elkeserítettek, mert azt mondta a bőrgyógyász, hogy az én bőröm olyan, hogy ha valamilyen sérülés éri a sejtek túlburjánzanak és ezért gyógyul ilyen csúnyán! És mivel lézeres hámlasztással lehetne eltűntetni: azt nem javasolja, mert akkor lehet, hogy a lézeres kezelés után egy nagy heg lenne az egész hátam! Na, akkor mikor onnan kijöttem annyira elkeseredtem, hogy így kell leéljem az egész életem, hogy sírógörcsöt kaptam a folyosón. Párom nem tudta mi a bajom! Mert meg sem tudtam szólalni.

Azóta megpróbáltam elfogadni a helyzetet, de még mindíg sokszor zavar!

Úgyhogy pukkancs! Nagyon szépen köszi, hogy megírtad a történetedet!

2009. ápr. 9. 09:02

Nekem pattanás utáni hegek vannak az arcomon.

Olvastam, hogy sokan írtátok a Bioptron lámpát.

A kék szín elvileg pattanásokra jó, a sárga pedig hegek, ráncok, ilyesmik eltüntetésére. Őszintén szólva nekem egyik se ért semmit, csak volt a homlokomon egy kis ránc, az eltűnt.:)

Lehet, hogy nem is ezeket a színeket kéne használni? Vagy nem voltam elég kitartó.:S

2008. okt. 14. 14:55
Mikrodermabrázió, azaz bőrcsiszolás, valamint AHA savas kezelés.
2008. szept. 6. 12:32
a Bioptron lámpa naggyon jó :D
2008. aug. 6. 17:12
Igazän nagyon köszi nektek! :)
2008. aug. 6. 06:43
Pl. az Arsmedic Klinikán Pesten, a Petőfi utcában.
2008. aug. 6. 00:48
es ilyet hol csinälnak? mennyiert?
2008. aug. 5. 08:06
Lézere kezeléssel.
2008. aug. 4. 23:20

Hello mindenkinek!

Nekem az arcomon van egy kisebb heg, nem forrt be a piercingem helye, eleg latvanyos, ezert nagyon zavar...! :( Kb fel eve van meg, es nem mulik! Mit gondoltok, mivel tudnäm a lehetö leggyorsabban eltüntetni? Valaki?

Köszike

43. BeYu
2008. aug. 2. 08:05

Sziasztok!

Nekem műtéti heg van a mellkasomon...sajnos elég látható helyen, pedig még a beavatkozást is plasztikai sebész csinálta, hogy ne maradjon nyoma a műtétnek, de mivel az operált résznél a mozgás végett folyamatosan mozog a bőr, ezért a hegem még ki is dudorodott. Műtét után egy évvel (sajnos jó későn) mégis elkezdtem használni a Contractubex kenőcsöt és láthatóan összébbhúzódott a hegem!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook