Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sokat szorongok és félek. fórum

Sokat szorongok és félek. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

19. 55Judit (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 22. 07:16
Közel laksz hozzám?
18. Gretaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 21. 22:38

"Az egyetlen dolog,amitől félnünk kell,az maga a félelem."


Vannak hatásos módszerek.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - 55Judit)
nov. 21. 22:32

Kedves Judit, ha gondolod írj privátba, bár fiatalabb vagyok nálad. De hátha tudnánk beszélni valamiről.

ui. a könyvet is köszönöm

16. 55Judit (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 17. 18:12

Nekem sincs barátom. Barátnőm több éve meghalt. A környezetemmel pedig csak a semmiről lehet beszélgetni, különben megy a pletyka ezerrel.


Évek óta azzal nyaggatnak a hozzám hasonló korúak, hogy menjek velük a nyugdíjas klubba. Nem rég elkezdtem gondolkodni, lehet érdemes lenne, hisz már majdnem 70 vagyok és nincs társaságom. Erre fel arra lettem figyelmes a minap a vonaton, hogy 2 idős ismerősöm Siófoktól Világosig megállás nélkül azok életét analizálja, akikkel a nyugdíjas klubban beszélgettek. Hát ezért menjek közéjük?

Hát ezek vannak.


Bennem is van szorongás, némi félelem az életem hanyatlásával kapcsolatban, mivel nálunk az idősgondozás nem áll a helyzet magaslatán. Én is próbálok ezen túllendülni, és minél kevesebbet gondolni erre. Jó lenne valakivel erről és másról is bizalmasan beszélgetni, tanácsot adni-kapni, de ennek a lehetősége várat magára.🙂

15. baa1be2f84 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 17. 17:50
sajnos nekem sincsenek tudom milyen érzés ez
14. Regin_a (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 17. 17:19

de még barátaim sincsenek akivel megbeszélhetném ezeket."

Ez nagy baj, a kibeszéletlen probléma rágja a lelked, később akár a tested is. Pszichés dolgok okozhstnak fizikai megbetegedést, nem csak tünetet

13. 55Judit (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 17. 16:18
Lynn Grabhorn: A vonzás hatalma
nov. 17. 16:03
Én is.
11. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 15. 21:52

Be tudod forgatni valamilyen sportba.

Jól le kell fárasztani magad.

Hidd el, segít! 👍

nov. 15. 16:32
Magam sem tudom, de észrevettem magamon, és már évekóta ez van. Változtani szeretnék, de még barátaim sincsenek akivel megbeszélhetném ezeket.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - 55Judit)
nov. 15. 16:31
Judit, megtudnád írni nekem ennek a címét? Érdekelne a könyv.
nov. 14. 23:37
Enis nagyon sokat szorongok es felek es kb minden nap panikrohamom van … van pszichologusom is par honapja de nem igazan segit… lehet h tudnank egymasnak segiteni … miert szorongsz?
nov. 14. 18:48
Miért?
6. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 14. 18:24
Éppen most írtam ki én is egy vallomást, a nevem nem titok csak a vallomásban nem jelenik meg. Egy könyvet olvasok, a vonzás hatalmáról. A te problémádról is van szó a könyvben, és konkrét megoldást is javasol. Míg sok tanítás csak osztja az észt hogy ezt csinálj, azt csinálj, de arról sehol nem beszélnek hogy DE HOGYAN??? Na ez a könyv ezt is elmondja. Ha elolvasnád, semmit nem veszítenél vele, viszont garantáltan magadba szállnál. Pont mint én. 😀
5. Myra
nov. 14. 17:44
Menj orvoshoz, ilyen esetben klinikai pszihiáterhez kell menni , olyanhoz aki gyógyszer nélkül kezel. Mellé B vitaminokat, magnéziumot szedj.
nov. 14. 15:40
Miért szorongsz, félsz?
3. 3066f49f9a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 14. 14:54
Sajnálom. Nem egyszerű így élni.
nov. 14. 14:00
Szia,sajnálom. Én is hasonló cipőben vagyok ha gondolod beszélgethetünk. Írj rám ha szeretnéd. 44/nő vagyok..
nov. 14. 14:00

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook