Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon szorongok. Nem merem mondani már a pszichiáter... fórum

Nagyon szorongok. Nem merem mondani már a pszichiáter... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Ágio8405)
márc. 26. 16:18
Szédelgek olyankor. Volt már olyan csuklóra tehető vérnyomásmérő,de az nem valós értéket mér...
15. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Enissa)
márc. 26. 15:37
De egy igazán jó pszichiáter észre is venné.
14. Ágio8405 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 26. 10:33
És mit érzel ilynenor? Kis csuklómérös vérnyomás mérőt akár magaddal is vihetsz és máris megtudod.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Ágio8405)
márc. 26. 09:40
Egyéb betegségeim. Sajnos egy ideje gond van a vérnyomásommal,nagyon ingadozó. Van hogy 110/ ről fél óra alatt felmegy 165/ -re vagy fordítva. Ezért csak oda megyek ahová nagyon muszáj. Néha be megyek a közeli városba csak úgy nézelődni,de nem mindig tudom megkülönböztetni vajon alacsony-e vagy magas.igyak-e valahol egy kávét. érted?
12. Ágio8405 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 26. 09:08

Az egyéb betegségeid miatt? Vagy pszichésen?

Ha el sem kezded végképp nincs rá esély. Ez kicsit olyan hogy nem megyek mi az utcára mert mi van ha a fejedre esik egy cserép. Lehet néha lenne ilyen de lehet hogy többször nem. Vagy eleve jobban lennél mert hasznosnak éreznéd magad.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Bichi)
márc. 26. 06:56
Tudod,a munkát amit kiadnak azt el kell végezni mondjuk egy n hónapra valót időre. sosem tudom mikor leszek úgy hogy nem tudom csinálni mert sajnos elég sokszor van rossz közérzetem.. ha meg nem lesz meg időben?? ezért..
10. Bichi (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 25. 20:51
Nem értem, a munka miért kizárt a közérzeted miatt, főleg, hogy a bedolgozás sem. Ha az összes energiád arra megy, hogy a sérelmeiden gondolkozol, akkor nem csoda, hogy szorongsz...
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Ágio8405)
márc. 25. 15:39
Szia,hát lehet mondom majd neki. Meggondolom a naplóírást. Hát,igen tudom hogy jót tenne ha emberek közt lehetnék. De sajnos már a közérzetem miatt a 4 órás bejárós munkát sem mernék vállalni. Sőt,bedolgozósat sem. Így műtét előtt most semmiképp. Igen,minden nap sétálok legalább fél órát. Néha bemegyek a városba turikba ide-oda nézelődni...
8. Ágio8405 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 25. 15:06
Szerintem is mondd azért neki. Még mindig ajánlom a napló írást. Akár itt akár máshol. Akár csak magadnak vagy akit úgy gondolsz be engedsz. Hátha enyhülne ha kiírod magadból. A szorongásodnak az sem tesz jót hogy nincs ami elterelje a figyelmedet, hogy nem dolgozol, csak várod hogy majd haza jöjjön a párod. Még az egészséges emberek is ha nincs dolga,könnyen túl tudja gondolni a dolgokat. Hogy állsz pl az életmodváltással? Elkezdtél óvatosan mozogni, sportolni? Az emésztésednek is jót tenne.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Srcrss)
márc. 25. 11:47
Köszi. Sajnos,gyerekkori molesztálás okozott nálam szorongásos depressziót. A problémám nem múlik el semmitől,szinten tartható a gyógyszerekkel. De most már több mint egy éve volt egy műtétem aminek szövődménye lett sajnos :( Újra kell műteni,de még soká lesz június közepe...
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Enissa)
márc. 25. 11:45
Igazából tudja,hogy változó mikor-hogy vagyok. tudom hogy nem szégyen. Köszönöm!
5. Bichi (válaszként erre: 3. - Andi6020)
márc. 25. 11:11
Pont ezt akartam írni, így tényleg sok értelme van...
4. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 25. 11:06
Sajnálom. Kiderült, hogy mitől szorongsz, vagy miért vagy depressziós? A gyógyszerektől nem oldódnak meg a problémáid. Nem értem, miért szedetik veletek, ha nincs javulás.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 25. 11:02
Akkor minek jársz hozzá?
márc. 25. 10:16

Neki pont el kellene mondanod.

Így abban a hitben van, jó a terápia.

Nem szégyen ez.

Jobbulást!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook