Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Soha nem lesz esküvőnk? fórum

Soha nem lesz esküvőnk? (beszélgetős fórum)


1 2
16. Tone (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 28. 23:12
Örülj neki eljegyzett ;) Nem minden pasi megy az oltár elé olyan könnyen :D Türelem...
15. Bichi (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 28. 23:04

ezek szerint megelégedtél a válasszal.

Miért nem mered kerek-perec megkérdezni, hogy mit jelent a majd? szerintem elég evidens lenne...

14. Kacsahercegno (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 28. 22:12
Ne haragudj de ha "teljesen érdektelen" az esküvőtökkel kapcsolatban, akkor lehet nem érdemes törnöd magad. A nyitó hsz. alapján nekem az jött le, hogy eddig te is passzív voltál, vártad hogy lesz valami, de így hogy ezeket írod, hát nemtom...
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Bichi)
2023. júl. 28. 21:46

“Már kérdeztem tőle nem 1x, hogy miért nem haladunk ? Kb annyit válaszol rá,hogy “majd”

Ezt írtam az 5. kommentben ott van az 1előtt a nem szó is 😁

12. Bichi (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 28. 21:44

Hát valamit nem értek. Egyszer akartál mindössze vele beszélni erről, közben meg kinézted a ruhát, tortát, meg a helyszínt?

Ha már most nem vagytok képesek fontos dolgokat megbeszélni, akkor egyáltalán miért akarsz hozzámenni.

Mondjuk egy rakás pasi csak azért vesz gyűrűt, hogy a nő megnyugodjon, hogy révbe ért...

11. Ágio8405 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 28. 20:52
Ne hagyd hogy ennyivel lerázzon. Az én férjem is hasonlóan volt. Aztán kiderült hogy ő nem akar családos hagyományos mindenki ott van esküvőt. Ő olyat akart amin csak mi vagyunk, rólunk szól és óceán parton van. Úgyhogy végül mi Balin házasodtunk össze. Ebben így már rögtön lelekes volt. Valami oka van hogy így viselkedik. Igenis mondja el, a majd az nem válasz.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Soufflet)
2023. júl. 28. 20:35
Màr az 5. kommentben megírtam,hogy már nem 1x kérdeztem.☹️
9. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 28. 20:32
Ez igy egy kalap szar, mert nem mersz eleleallni megkerdezni. Ha a hazasag alatt bajok lesznek, MIT csinalsz? Hozxa tanacsat kered?
2023. júl. 28. 20:22

Ruhanézésen és a helyszín keresésen is túl vagyok már. Persze nem vettem semmit,nem foglaltam semmit, de mindig küldözgetem neki a kinézett helyeket meg azoknak a szabad időpontjait. Torta ötleteket is rengeteget screenshotoltam amit át is küldtem neki,de teljesen érdektelen.

Már gondoltam arra,hogy várok még év végéig,nem noszogatom állandóan vele aztán ha akkor sem akar beszélni róla akkor vissza adom neki a gyűrűt,hisz ha nincs mögötte szándék akkor tök feleslegesen van nálam,hogy viseljem.

7. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 28. 19:32
Nem akar elvenni...
2023. júl. 28. 19:27

Nálam a majd közel egyenlő a nemmel. Ezzel nem azt mondom, hogy nála is, de.

Én nem mondom, hogy kezd el egyedül szervezni mert lehet, hogy végül ott állsz majd egyedül az anyakönyvvezetőnél és nem kicsit lesz ciki.


De blöffként mondhatnád neki, hogy kinézted a ruhát, a helyszint és megcsináltad a vendégek névsorát, átnézi? Megnézi?


A reakcióból sok minden levonható számodra.

2023. júl. 28. 19:19

Már kérdeztem tőle nem 1x, hogy miért nem haladunk ? Kb annyit válaszol rá,hogy “majd”

Azt meg,hogy elkezdjem egyedül szervezni az csak akkor valósulhatna meg,ha beleegyezne. Anélkül csak veszekedés lenne sajnos.

2023. júl. 28. 19:04
Ha én a férjemet oda nem toszogatom az házzasságkötőbe, még mindig udvarolni járna... Pató Pál.
2023. júl. 28. 19:04
Ezt tőlünk kérdezed??? Állj elé, közöld vele amiket itt leírtál, specifikusan azt a részt, hogy minek kért meg ha esze ágában sincs összeházasodni? A másik lehetőség hogy elkezded szervezni, kitalálod az időpontot, helyszíneket nézel stb. és ezeket elkezded közölni vele, hogy itt az ideje egybekelni, és neked mik a konkrét elképzeléseid. Esélyes, hogy csak a szervezésben nem akar részt venni és magasról leszarja. Ami nekem szintén nem lenne túl jó jel...
2. plavalaguna (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 28. 18:24

Nem lehet, hogy csak nem akar foglalkozni vele?

Szerintem siman beszeljetek meg, lehet o az a tipus, hogy szervezd te, ez a te napod inkabb.


Hs meg az deril ki, hogy hat o csak evvel akart megnyugtatni es alibizik, az is jobb ha kiderul.


Bar en a jolvanbkl inkabb az elso verziora tippelnék

2023. júl. 28. 18:13

Sziasztok!


Már teljesen tanácstalan vagyok.

2022 márciusában eljegyzett a párom,nagyon boldogan mondtam rá igent. Minden rendben volt,akkor még esküvőre nem gondoltunk. Én úgy voltam vele,hogy majd jövőre..ami azóta már idén lett..és nem volt esküvő.

Egyszer régebben azt mondta,hogy gyereket is csak esküvő után szeretne.

Pár hete felhoztam neki a témát,hogy ha jövőre tavasszal szeretnénk esküvőt akkor már lassan gondolkodni kéne a helyen,időponton stb.

Erre Ő csak annyit mondott,hogy “jóvan”

Nem értem,hogy ha nem szeretne esküvőt minek kérte meg a kezem?îgy akkor gyerek sem lesz egy jó darabig?

Anyagilag jól állunk,van saját ház(benne 2 üres gyerekszoba) lassan 30évesek vagyunk..nem tudom,hogy mire vár mèg? Nekem olyan,mintha csak az időmet húzná😩

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook