Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Soha nem lesz esküvőnk? fórum

Soha nem lesz esküvőnk? (beszélgetős fórum)


1 2
2023. aug. 2. 15:15

Köszönöm mindenkinek a tanácsát/véleményét.

Miután itt feltettem a kérdést próbáltam vele beszélni,sajnos sikertelenül, majd küldött messengeren egy linket, ami arról szólt,hogy milyen drágák manapság az esküvők. (Mintha internetes cikk nélkül nem tudnám,de amúgy meg nem vágyok nagy esküvőre)

Ezek után hagytam az egész esküvő témàt a francba,most szerintem ezt az évet még megvárom aztán remélem lép valamit ..vagy én.

2023. aug. 1. 06:55
Nem akar elvenni. Valószínüleg a gyűrűt is csak azért adta,mert kierőszakoltad, utalgattál rá, cseszegetted vele.
2023. aug. 1. 04:46

Kedves FI!


Mire jutottál? Volt komoly beszélgetés?

43. pteri (válaszként erre: 16. - Tone)
2023. júl. 30. 09:28
Minek örüljön. Pár ismerősöm volt 8-10 évig menyasszony. Először örültek, mutogatták mindenkinek a gyűrűt, aztán vártak. Aztán repültek. Egyik sem ment férjhez azóta se. Ja, de egyik egy új pasihoz. A többi 40-50 éves és sose volt férjnél, azt mondják, hogy most már nem is akarnak.
42. tien (válaszként erre: 38. - Semleges)
2023. júl. 29. 20:11
Lehet.
41. Soufflet (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 29. 20:00
Donteshelyzet.
40. andi6020 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 29. 19:08
Az fontos tényleg
39. semleges (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 29. 16:59
Van egy olyan érzésem, hogy az lesz még egy nehéz és zökkenőkkel teli futam.
38. semleges (válaszként erre: 23. - Tien)
2023. júl. 29. 16:57

Szerintem ez nem lustaság. Nem akar nősülni és kész. Akinek már ennyiszer elmondták, küldenek neki helyszíneket, ruhát, torta fotót, stb és kimegy enni az szimplán egy tahó. Menekül a kérdés és a döntés elől. Még annyi sincs benne, hogy megfogja hősnőnk kezét, mélyen a szemébe nézzen és őszintén megmondja, hogy nem akarlak feleségül venni. Ne keress és ne nézegess tovább, mert nem lesz belőlünk férj és feleség.

Kifizetlek, vagy fizess ki engem a házból és keress mást, nem rabolom az idődet. Kb. ennyit kellene meg tennie a "férfinek". Nekem ezek olyan antiférfi viselkedések.

37. semleges (válaszként erre: 25. - Temmp)
2023. júl. 29. 16:52
És utána húzzon ő is:DD
36. semleges (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 29. 16:51

Ez is egy nagyon karakán válasz. Éhes, felállt és ott hagyott. Egy fokkal rosszabb mint a "majd". Remélem értettél belőle.

Tőle ne várj esküvőt, mert nem vesz el. Eljegyzett, vett egy gyűrűt, hogy fogd be a szád és ne lógj témán. Vagy nem szeret annyira, vagy nem fontos számára az esküvő, nem érti mit szeretnél miért kell ez neked. Ne rohanj olyan szekér után amelyik nem vesz fel. Együtt vagytok, gondot viselsz rá, mosol, főzöl, takarítasz és neki ez így elég. Többet nem akar, még akkor sem ha neked fontos az esküvő. Ismerek ilyeneket. Nárcisztikus, önző, puhapöcsök. Nem fognak megnősülni. Annyira nem te vagy neki a nagy ő.

35. Charlize (válaszként erre: 25. - Temmp)
2023. júl. 29. 16:46
👍
34. semleges (válaszként erre: 25. - Temmp)
2023. júl. 29. 16:44

Pontosan:)

Könyörögjön neki és kérdezgesse akinek hat anyja van:)

33. bozsu55 (válaszként erre: 25. - Temmp)
2023. júl. 29. 16:26
Itt a piros pont.
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Aszparagusz)
2023. júl. 29. 16:24
Igen, de nagyobb része,több pénze van neki benne.
31. temmp (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 29. 15:45

Ez így nem lehet.


Ez nyomulós, erőltetős, rábeszélős. És aki nyomul, az nem értékes.


Mutasd meg az érzéseid, igaziból, tisztán, szomorúan, úgy ahogy érzed. Ha erőlteted, nyaggatod, nem azt a választ fogod kapni, ami ott igazából benne van, hanem a nyomulásra reagál. Mutasd meg mit érzel és arra fog reagálni, ha fontos vagy akkor jó irányba mozdul. Ha nem vagy fontos, akkor egy paraszt lesz és akkor meg van a válaszod.

30. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 29. 15:44
A ház közös tulajdon?
29. aszparagusz (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 29. 15:44

Engedd el az esküvőt.

És a pasit is.

2023. júl. 29. 15:09

Ma is rákérdeztem tőle,hogy mikor kezdjük már el szervezni? Időpontot kinézni stb..?

Erre ő: vannak ennél fontosabb dolgok is.

Én: például?

Ő: az,hogy éhes (majd kiment a konyhába enni..)

27. tumbo2 (válaszként erre: 6. - Birebora)
2023. júl. 29. 11:40
ha valakit úgy kell rábeszélni,nem ígér sok jót.
26. tien (válaszként erre: 24. - Temmp)
2023. júl. 29. 11:36
Igen🙂
25. temmp (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 29. 11:24

Az azt jelenti, hogy kb. soha.


Én nem beszélném meg vele. Csak leülnék mellé egy alkalmas pillanatban elmondanám, hogy nekem ez fáj, bennem ez bizonytalanságot kelt, hogy úgy érzem nem vagyok fontos, nekem ez a gyűrű így egy be nem tartott ígéret. És én nem szeretnék bizonytalanságban élni. Tudom, hogy egy esküvőt nem leht egyik napról a másikra megtartani, úgyhogy hagynék még rá egy kis idő, és 2023. dec. 31-ig még tudok várni. Mert legkésőbb azon a napon én boldog leszek. Vagy mint feleség vagy mint szingli, de én boldog leszek, és repülni fogok. És ha addig a napig nem veszel el, te is repülni fogsz.


Én nem beszélném meg. Ezen nincs mit megbeszélni. Aztán szépen kicsinosítanám magam és húznék élni. Látnia kell, hogy nélküle is van élet, utána is van élet.

24. temmp (válaszként erre: 23. - Tien)
2023. júl. 29. 11:14
És hétfőn bejelentkeztetek?
23. tien
2023. júl. 29. 07:16

Én nem voltam eljegyezve ,de már évek óta együtt éltünk.

Egy vasárnap reggel feltettem a kérdést ,hogy akkor én már soha nem fogok férjhez menni?


Oké, hétfőn bejelentkezünk ,volt erre a válasz.


Néha a férfiak lusták még ilyen kérdésekben is.


Ne hagyd ,hogy lerázzon .

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Soufflet)
2023. júl. 29. 06:49
Tessék?
21. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 29. 06:30

Ha már az esküvőt is ki kell belőle erőltetni,akkor mire számítasz a jövőben.

Ez egy tehetetlen mafla, lusta pasi, aki csak kiszolgáltatja magát a nővel, nem a feleséggel.

Ha erőszakkal elveted magad, akkor mire számítasz a jövőben. Nem fog ez neked segíteni semmiben . Dolgozhatsz, vezetheted a háztartást, nevelheted a gyerekeket és kiszolgálhatod a ház fura urát.

Hidd el, tudom miről beszélek. Sokszor még a boldog házasságnak is rossz vége van, akkor mit vársz ettől a kapcsolattól ?

20. Biciklis_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 29. 04:08
Neki ez így kényelmes,nem akar papírt.
19. Amaunet (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 29. 00:01

Le kell ülni beszélgetni róla! Nem egy napközben futólag feltett kérdés ez és nem kell beérni egy futólag odavetett "majd"-al.

Nincsenek beszélgetős, tervezgetős estéitek?

18. Soufflet (válaszként erre: 12. - Bichi)
2023. júl. 28. 23:29

Ezt mondtam en is :P


Anyagi gondok, mukahelyi szarsag, nem akart gyerek, mit tudom en mi.

17. Soufflet (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 28. 23:25
Akkor meg szarj, vagy tunj a budirol.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook