Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrpolip! Mik a tapasztalataitok? Most megyek 3. műtétre, nem lesz ennek vége soha? fórum

Orrpolip! Mik a tapasztalataitok? Most megyek 3. műtétre, nem lesz ennek vége soha? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
81. anikam (válaszként erre: 79. - KlaudiaAnyu)
2019. okt. 3. 01:23

szia



Jol ertem, hogy az orrpolipjaid ez altal a modszer altal elmultak? Ilyenkor felszivodnak , vagy hova lesznek ? (bocs de tudatlan vagyok ) De rengeteg polipom van :(

2016. aug. 30. 15:13
Szia, KlaudiaAnyu elolvastam blogodat, tetszett, kérdésem lenne, hogy az orr inhalátorba lehet cserélni a sót, vagy sokáig elég, és nem kell bele cserélni semmit?
79. KlaudiaAnyu (válaszként erre: 74. - Dobronyitimi)
2015. szept. 6. 15:26

Sziasztok! Látom, ez egy régi fórum, de hátha rábukkan valaki. a 4. műtétemen estem volna át, de most úgy néz ki, nincs rá szükség. Találtam más megoldást:

orrpolip.blog.hu

oldalon összefoglalás található. Kár, hogy nem hamarabb találtam rá erre a Preotz-kezelésre és rendelőre, talán az előző műtéteket is megúszhattam volna... Jobbulást kívánok Mindenkinek! :)

78. gabika79 (válaszként erre: 77. - Dobronyitimi)
2011. ápr. 6. 19:47
A Nasonex! Vényköteles, úgyhogy folyamatosan orvosi kontroll mellett alkalmazható csak! Nekem minden műtétem után is kellett használnom 3-3 hónapig!
77. dobronyitimi (válaszként erre: 75. - Gabika79)
2011. ápr. 6. 16:57
az én dokim még azt sem mondta műtét után hogy vissza kéne mennem kontrolra!Eg másikhoz menetem tavaly, és ő írt fel orrspayt.De most biztos oda teszem magam és megkérdezem hogy mit ajánl!Mi is annak a szteroidos spaynek a neve?megtudnád írni?! Köszi!!!
76. gabika79 (válaszként erre: 73. - CsillagTM)
2011. ápr. 6. 16:44

Nem hallottam még róla, de gondolom ahány doki, annyiféle spray-re esküszik!:)

Remélem nekem is végleg elmúlik, akárcsak neked, nagyon bizakodó vagyok:))))

75. gabika79 (válaszként erre: 74. - Dobronyitimi)
2011. ápr. 6. 16:42

Kitartás neked is és köszi!

Nem próbáltátok a dokiddal a szteroidos orrspray-t? Nekem ez úgy tűnik bevált, pedig már én is azt hittem végelgyengülésben fogok kimúlni a sok nemalvás miatt!

74. dobronyitimi (válaszként erre: 58. - Gabika79)
2011. ápr. 6. 15:41
Szia, sajnos tudom mit érzel ( de ez nem vigasztal téged) nekem először 3 éve jött ki, 2 és fél hónapig nem aludtam!!!Komolyan már az öngyilkosságon gondolkodtam mert már rohadt elegem volt belőle!!! És most újra kezdődik, hétfőn voltam dokinál és közölte hogy jól éreztem alakul a kis rohadék, úgyhogy nekem is hamarosan műtét!!!Borzasztó ez a polip, és nem értem hogy miért nem tudnak vele kezdeni ideje-korán valamit!!! akkor nekem is elfogyott minden eőm, csak a férjem és a családom tartotta bennem az erőt!!!Akinek nincs az nem tudja hogy mennyire szar!!!Nagyon félek az újabb műtéttől, iszonyat fájt akkor, de legalább hamar megvan!!Egyébként a ' Házi patika' Oldalán van egy fórum én velük szoktam beszélni a dolgokról, és lehet hogy Te is tudsz szerezni valami okos dolgot!!!Hát akkor üdvözöllek ' sorstárs'! És kitartás, lesz ez még jobb is!!! :-)
73. CsillagTM (válaszként erre: 72. - Gabika79)
2011. ápr. 6. 15:24

csak enyhén. de azért kérdeztem, mert én is kaptam vmi sprayt múltkor kontrollon, mert duzzadt volt a nyálkahártya, tán pont ezt:)


én ezt kaptam: Avamys

72. gabika79 (válaszként erre: 71. - CsillagTM)
2011. ápr. 6. 07:49
A Nasonex! Vényköteles, úgyhogy folyamatosan orvosi kontroll mellett alkalmazható csak! Neked már egyáltalán nincsenek ilyen típusú gondjaid?
71. CsillagTM (válaszként erre: 70. - Gabika79)
2011. ápr. 5. 22:01
és melyik spray ez?:)
70. gabika79 (válaszként erre: 69. - CsillagTM)
2011. ápr. 5. 16:10
szerintem is! nem is gondoltam volna, hogy ilyen egyszerű is lehet...ha tudom, biztos nem szenvedek 3 hónapot feleslegesen:)))) és még terhes is lehetek emellett, ami miatt a műtétet sem akartam!
69. CsillagTM (válaszként erre: 68. - Gabika79)
2011. ápr. 5. 13:56
na, csúcs!!:)
2011. ápr. 5. 08:41

Úgy tűnik meg van a megoldás:-)

még csak 5.napja használom a szteroidos orrspray-t, de már most szinte tökéletes a légzésem...kapok levegőt az orromon rendesen, tudok végre aludni! Ez maga a mennyország így 3 hónap után:)))))))

2011. ápr. 1. 15:51
Megvolt a nagy vizsgálat, nagyon profinak tűnik a doki nő, akihez mentem. 3 lehetőséget ajánlott fel.Először kezdjük egy szteroidos orrspray-val, ami 2 hét alatt rendbe kell, hogy rántson. Ha jó, akkor ezt használhatom folyamatosan mindenféle következmény nélkül. Ha nem jön be, akkor egy szteroid-lökést kapok, ez egy 3hetes kúra, nagy dózisú szteroiddal. De ezt csak akkor lehet, ha nem vagyok terhes(mert hogy baba-projekten vagyunk, és ki tudja még addig:-)). Ha ez sem működik, akkor marad a műtét... De nagyon bizakodó volt, szerinte nem lesz itt semmi gond:)))
66. CsillagTM (válaszként erre: 65. - Gabika79)
2011. márc. 29. 14:36
drukk!!
2011. márc. 28. 14:31
Idestova 2 hónapja szedem a homeopátiás bogyókat, de a helyzet változatlan...Pénteken megyek egy újabb fül-orr-gégészhez, remélem ő kitalál már valamit, mert lassan megőrülök a levegőtlenségtől! Drukkoljatok:-)))))
2011. márc. 9. 18:26
Én most hallottam az ultrahangos és lézeres orrpolip kezelésről... Nincs valakinek tapasztalata? Állítólag nem olyan hatásos, de sokkal humánusabb eljárás, mint a műtét!
63. Mari20
2011. márc. 9. 12:47

édeske

hadd javasoljak egy tanfolyamot, ahol megtanulhatod, magadat meggyógyitani.


neve Agykontroll


csak Te és csak Magad, tudod meggyógyitani.

lelki oka van minden bajnak, betegségnek, ha erre felé fejlődsz spirituálisan, világossá válnak a történések életedben.


sok sikert

62. CsillagTM (válaszként erre: 61. - Avirextibi)
2011. márc. 9. 12:29
nem mondanám épp biztosnak. eleve nem szeretem a kategorikus kijelentéseket, de itt konkrétan én vagyok az ellenpélda: 3* volt orrpolipom, mégis elmúlt, és vagy 15 éve elő se jön.
2011. márc. 9. 09:06
12 éve élek allergiával, orrpolippal 4 x volt mütétem ,évek ota kutatom az orpolip megszüntetéséről szolo cikkeket,forumokat. sok mindent ki is probáltam,de semmi sem segit igazán, talán 1 a medrol injekcio de ez meg nagy mellékhatásokkal rendelkezik, egy biztos akinek már legalább 3x volt polipja együtt kell élnie ezzel a betegséggel élete végéig
60. CsillagTM (válaszként erre: 59. - Gabika79)
2011. márc. 4. 03:18
drukk...
2011. márc. 3. 18:08
Ma újra kicsit pozitívabban látok mindent!:-) Elkezdtem gyógyteákat inni, amiknek gyulladáscsökkentő hatásuk van, és már így másfél nap után is jobban érzem magam! reménykedek....
2011. márc. 2. 08:11
Kész vagyok, a ma éjszakám volt az eddigiek csúcsa! 2-től fent vagyok, mert nem kapok levegőt az orromon.... eddig legalább ha bespray-ztem, kidugult! Kezd elfogyni az összes hitem és lelkesedésem, és legfőképp erőm...
57. gabika79 (válaszként erre: 56. - CsillagTM)
2011. febr. 27. 16:57
Lehet, bár azt biztos, hogy pl. orrpolip és orrsövény egyszerre műthető, mert egy barátomnak így csinálták, de az más...
56. CsillagTM (válaszként erre: 55. - Gabika79)
2011. febr. 27. 16:53
sztem tuti nem végzik el. mindkettő vérzéssel jár.
55. gabika79 (válaszként erre: 54. - Agica81)
2011. febr. 27. 16:47
Az orrpolip nálam mindig 1 napos volt! Reggel bementem a kórházba, másnap már jöhettem is reggel haza! Azt nem tudom, hogy együtt elvégzik-e a m2 műtétet!
2011. febr. 25. 14:28

Sziasztok!

Nálunk a férjemnek van orrpolipja.Műtét esetén mennyi idő a kórházi kezelés?Lehet orrmandulát is eltávolítani a polippal együtt vagy az külön műtét?

53. gabika79 (válaszként erre: 50. - CsillagTM)
2011. febr. 22. 20:34
:-( na sebaj, lehet másnak segítség!
52. gabika79 (válaszként erre: 49. - KékZsebElefánt)
2011. febr. 22. 20:33
Igen, egy homeopata fül-orr-gégész magánrendelésére mentem, ő próbál segíteni! Tegnap óta egy másik fajta orrspray-t használok, ez is homeo-s, eddig jobbnak tűnik, mint az eddig használt, mert egész nap kaptam levegőt az orromon, csak 6 óra körül kezdett el bedugulni már.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook