Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Idén nyáron lesz az esküvőnk és arra gondoltam, hogy a... fórum

Idén nyáron lesz az esküvőnk és arra gondoltam, hogy a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
47. Soufflet (válaszként erre: 24. - Babyapocakban)
2022. jún. 2. 01:37
Nem mindenhol van trutymos iszap.
46. Soufflet (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 01:36
Ha nem keszultem valtas ruhaval, en nem masiroznek be igy. Ha ottalvos a buli, akkor a pancsolas utan atvennem a masnapi ruhat.
45. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 01:32
Ha jo ido lenne, es fekete bugyi meg cicifix lenne rajtam, mit utana le tudnek venni es kapnek torolkozo, es siman fejest is ugranek a parral a buli kedveert. De amugy nem varnam el mindenkitol, hogy ilyen laza legyen.
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Timycat)
2022. jún. 1. 23:22

Tök szuper, jól összehoztátok. :) Mi "csak" 8 éve vagyunk együtt. Beszéltük, ha megérjük a 7 év vízválasztót, akkor jöhet a lagzi is. Sokat megéltünk már, tehát nem "zsákbamacskát" vettünk.

Egyébként nálunk sem lesz rongyrázás, meg hajcihő. Ha "ezt" nem tekintjük annak.

Tehát Erzsébet királyné nem fog jönni(teszem hozzá, csak azért, mert nem ér rá)... 😂😂

43. timycat (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 1. 23:04
Az én meg a férjem szülinapja 1 héten belül van, a vendégek azt hitték szülinapi buli lesz. Férjemnek kerek szülinapja volt, nekem meg krisztusi. Nem is gyanakodtak. A tanúk is az utolsó pillanatban lettek beavatva. Családunk se tudta. 17 éve együttvoltunk akkor már, nem akartunk mi már lagzis kliséket, de mégis legyen ott a család és néhány barát. Hát így lett.
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Timycat)
2022. jún. 1. 23:00
Tényleg nem tudták? :) Az volt akkor az igazi meglepi.
41. Channa* (válaszként erre: 39. - Timycat)
2022. jún. 1. 22:47

Műteremben is lehetnek rosszak a fotók.


Mi úgy jártunk, hogy fehér háttér előtt fotóztak minket, így a legtöbb rólam készült fotón csak az arcom látszódott és a csokromban a piros rózsák. :DDDD

40. Channa* (válaszként erre: 38. - Timycat)
2022. jún. 1. 22:45
Én nem ügyvédekkel egyeztettem, hanem tapasztaltam;)
39. timycat (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 1. 22:39

Nálunk vízparti volt. A különlegesség annyiban merült ki, hogy a vendégek nem tudták hogy lagzira jönnek.


Így lett emlékezetes.


Ami a vizet illeti, rettentően car fotózási szempontból. Nálunk a víz felől jött a fény, a fotózást gallyra vágta.

38. timycat (válaszként erre: 36. - Channa*)
2022. jún. 1. 22:37
Több ügyvéddel egyeztetett tapasztalat, minél nagyobb a csinadratta a lagzin annál hangosabb a válás is, szinte egyenesen arányos.
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Timycat)
2022. jún. 1. 22:33

Erről nem hallottam még, de biztosan úgy van. Gondolkodtunk előtte medencés esküvőről is, de azt elvetettük, mert olyan "mű" hatása volt számunkra.

Ezt is írtam, hogy senkire nincs ráerőszakolva semmi sem.

Nem az a cél, hogy mindenki kosztümben, meg öltönyben jöjjön be a vízbe. Természetesen aki akar, az megteheti, hiszen itt a cél, hogy mindenki jól érezze magát a Nagy napon.

Elsősorban ez Rólunk fog szólni, mint minden lagzin. :)

36. Channa* (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 1. 22:28

Gyorsan le lesz tudva.

A mi esküvönk 9 percig tartott pontosan. És ebben benne voltak a gratulációk is.

Persze, a buli hosszabb volt sokkal.


Én tuti, hogy a szép ruhámat nem tenném tönkre ezzel. És ha nem is a te ruhád, hanem kölcsönzői, akkor meg végképp nem.


És ugye a legfontosabb az, hogy az esküvő után hosszú évekig együtt éljetek, mert ha nem így van akkor semmit nem ér az, hogy eltérő volt a megszokottól.


Sajnos sok olyan párt ismerek, akik azt gondolták, hogy ők különlegesek, jobban szeretik egymást, mint mások, nagy felhajtást csináltak, különleges dolgokat, és rövid időn belül elváltak vagy ha együtt maradtak, akkor sem volt értelme.

35. timycat (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 1. 22:12

Volt már Balcsiban lagzi, "low budget karibi esküvőként" meghirdetve... Mondjuk most már lehet a karibi olcsóbb.


Mindenestre rettentően tré volt előre bejelentve is. Meglepetésként pedig kifejezetten gáz, én biztos nem szutykolnám össze vendégként a méregdrága tipegőmet és ruhámat, arról nem beszélve hogy az ember nem visz váltóruhát egy lagziba csak úgy.


Hírdesd meg fürdőruhás lagziként, bár úgyis elég izzadságszagú.

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Levarosbukta)
2022. jún. 1. 21:39

Persze, ezért írtam, hogy kinek mi a nem "megszokott". Sokan vannak úgy vele, hogy "tudjuk le gyorsan", aztán ennyi. Mi kicsit "mások" vagyunk ilyen téren.

Nem megbotránkoztatni szeretnénk az embereket, nem ez a terv. Csak kicsit "maradandóvá" tenni.

33. levarosbukta (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 1. 21:32
Normális módon is el lehet térni a megszokottól. A lányoméknál ötvöztük a hagyományost a kicsit nem megszokottal. A balatonparton a víz mellett volt az esküvő - nem, nem mentünk bele a vízbe - és a kisvasúttal vittük a vendégsereget a templomba, onnan meg a lakodalom helyszínére, ez volt a nem megszokott. . A hagyományos meg a trottyos zenekar, lovashintó a menyasszonynak és a vőlegénynek és a 200 fős hajnalig tartó dinomdánom volt a hagyományos.
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Channa*)
2022. jún. 1. 21:27

Persze, igazad van. Nyilván nem csak ettől lenne az, de mi azért szeretnénk kicsit eltérni a megszokottól!

Megértem, ha sok embernek ez visszatetsző, de hát különbözőek vagyunk...

2022. jún. 1. 21:23

Én azt gondolom, hogy az a nap az extrém dolgok nélkül is emlékezetes.


Ha csak ettől lenne az, akkor kár belenyomni annyi pénzt.

2022. jún. 1. 20:24
*ötleteid
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Sanyinak)
2022. jún. 1. 20:23
Jobbnál-jobb ötleted vannak...
28. sanyinak (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 1. 20:17

Az nem is a templomban lenne!

Esetleg egyből meg is tudnátok keresztelkedni a vízben!

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Sanyinak)
2022. jún. 1. 20:04
Nem lesz templomi esküvő!
2022. jún. 1. 20:03

Amire gondolsz a Balaton alján az az iszap. :) Hínár inkább a nádas mellett szokott lenni, ez egy kialakított strand, ami az üdülőhöz tartozik.

Minden évben oda járunk fürdeni, ismerjük a helyet már.

25. sanyinak (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 1. 19:36
A papot is vigyétek magatokkal úszó miseruhában! A menyasszonytánc is ott lesz?
2022. jún. 1. 19:35
Egy ilyen karibi esküvőn bemennék én is, de a Balaton alja olyan izé, puha és nyákos. Nem szeretem. A szép ruhákra ráragad a hínár, elúszhat mellettetek egy döglött hal is 😁. Biztos ezt akarod?
23. sanyinak (válaszként erre: 3. - Birebora)
2022. jún. 1. 19:34
Azt nem írta, hogy neki is vetkőznek.
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Görögtánc)
2022. jún. 1. 19:26
Nyilván nem kötelező semmi. Max. a gyerekek élveznék. :)
2022. jún. 1. 19:24
Na, ez az. Hasonló az elképzelésünk:) Aztán ki tudja? Lehet a násznép is követ minket. 🤔🙂
20. Görögtánc (válaszként erre: 12. - NomNom)
2022. jún. 1. 19:23

Azt nem írta, hogy térdig.

Mellesleg, szerintem az egész násznép belevonása is elég extrém egyeseknek. Én sokakat ismerek, akik ebben nem lennének partnerok. 😄

2022. jún. 1. 19:19

Akkor csináljátok, meg lesz a közös nevező.


Nézd csak: [link]

[link]


Sajnos a Balcsiban a víz alatti képek nem igazán lesznek jók.

18. NomNom (válaszként erre: 15. - Babyapocakban)
2022. jún. 1. 19:18
Ezt biztosan kellett gyakorolni hogy essenek keljenek:D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook