Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Skype fiók zárolás fórum

Skype fiók zárolás (beszélgetős fórum)


2016. dec. 3. 16:18
Nemrég mi is így jártunk. Először új fiókot akartunk létrehozni, de végül megadtuk a telefonszámot. Utána jó lett.
7. Gabriella_127 (válaszként erre: 2. - Mandulacska2)
2016. dec. 2. 16:25
Mi tegnap este jártunk így. Én is férjemmel skypeon tartsuk a kapcsolatot amikor kint van. Nekem is megbolondult a skype, nem engedett be, pedig jó volt a jelszó és jó minden. Kértem új jelszót. Azzal se akart beengedni. Szóval én is már 1 új fiók létrehozásán leszek.
2016. dec. 2. 14:40
Egyszer én is így jártam,csináltam másik fiókot,azóta semmi gond!
5. c73db520ef (válaszként erre: 4. - Placis)
2016. dec. 2. 14:40
Jartam mar igy. Nem volt problema az adatok megadasaval.
4. placis (válaszként erre: 2. - Mandulacska2)
2016. dec. 2. 14:28

Szia!

Én is belefutottam már, nem átverés.

Amúgy emlékeim szerint ha volt beállítva másik emailcím, arra is lehet kódot kérni.

Ám, ha aggályosnak találod, az is egy megoldás, amit az előttem szóló is ajánlott, egy új fiók létrehozása.

3. c73db520ef (válaszként erre: 2. - Mandulacska2)
2016. dec. 2. 13:55
csinalj egy uj fiokot
2016. dec. 2. 13:49
Sziasztok. Nem tudom, tud e valaki segíteni. Férjem külföldön dolgozik, skype-on tartjuk a kapcsolatot. Ma nem tudtam belépni a skype-ba. Azt hittem, nem jó a jelszavam . Változtattam. Azt írta ki, hogy valami probléma van a fiókommal, jelentkezzek be az account.live.com-al. Bejelentkeztem. Ott azt írja, hogy valaki nagy mennyiségű szemétlevelet küldött , vagy sértő dolgokat. Adjam meg a telefonszámomat, és küld egy kódot. Na most nem merem ezt megcsinálni, mi van, ha csalás. Szerintetek normális eljárás ez, tényleg kell ez a kód a telefonszám megadás, vagy csalás. Nem tudom, hogy skypolok majd a férjemmel így.
2016. dec. 2. 13:48
Skype fiók zárolva lett.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook