Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebook fiók zárolása fórum

Facebook fiók zárolása (beszélgetős fórum)


11. *babyboy* (válaszként erre: 10. - ChrisTai)
2014. aug. 28. 12:12

Sajnos nincs megadva másodlagos e-mail/sem mobilszám

nekem is arcokat adott ki a az ismerőslistából így könnyen ment de neki nem tudom hogy lesz.

Köszönöm segítséged.Üdv

2014. aug. 28. 12:06
Próbáld ki,hogy az anya születési helyének a kezdőbetüjét naggyal,vagy kicsivel írtad régen, lehet nem vetted észre, hogy kicsivel. Fura mert nekem ilyenkor arcokat ad ki,hogy mondjam meg,ki van a képen. Vagy nincsen valami másodlagos email cim megadva esetleg sms kód?
9. *babyboy* (válaszként erre: 8. - Kalucsni)
2014. aug. 28. 11:59

Milyen kis kedves vagy hihetetlen!!!

a jelszóval eddig is rendben volt minden

valaki más helyről próbált bejelentkezni/vagy feltörni.


Kérem kíméljenek az olyan emberek akik csak sértegetni tudják vagy kritizálni a másikat


Amúgy kisbetűvel írtam ezt már :D

8. kalucsni (válaszként erre: 7. - *babyboy*)
2014. aug. 28. 11:51

talán ha elhagynád a nagybetűs írást... rohadt idegesítő! ...és még lehet, hogy a jelszvak is stimmelnének. :D


Peace.

2014. aug. 28. 11:37

+ A TÁVOLI ROKONOKNAK IS SZOKTAK NEKI KÜLDENI FOTÓKAT,

NEM SZOKTATOM RÁ-MIELŐTT VALAKI MEGKÖVEZNE ITT.

2014. aug. 28. 11:34
MEGVAN JELÖLVE FACEBOOK KÉPEKEN, ÚGY GONDOLTUK MAJD HA NAGYOBB LESZ VISSZA NÉZI ÉS,HOGY FOG ÖRÜLNI..
2014. aug. 28. 11:32
ÉN KEZELEM A FACEBOOKJÁT,MERT MÉG CSAK 7.5 ÉVES.MÁR 3 ÉVE CSINÁLTAM EDDIG NEM VOLT VELE PROBLÉMA.
2014. aug. 28. 11:27
Azt azért írja ki, hogy "fiókod zárolva, mert valaki ismeretlen helyről jelentkezett be" - mert előzőleg Ő beállította úgy, hogyha máshonnan jelentkeznek be akkor azonnal tíltsák le, vag ypedig te abban az esetben ha a gyermeked még túl kicsi a facebookhoz (bár ebben az esetben nem értem minek neki...)
3. Pasionella (válaszként erre: 1. - *babyboy*)
2014. aug. 28. 11:26
Talán a gyermekedet kellene megkérdezni.
2014. aug. 28. 11:25

Évek óta nem akasztott így az internet és ezen belül a facebook

szóval

nem férek hozzá a gyerekem facebookjához jelszó meg minden stimmel de elő áll egy ilyen mondattal,hogy "fiókod zárolva, mert valaki ismeretlen helyről jelentkezett be"

Járt már valaki így???Mit lehet tenni???

Ez még nem csak ennyi feltesz egy kérdést "Édesanyád melyik településen született?" és hiába írom be a helyes választ -nem megfelelő...

2014. aug. 28. 11:25
FIÓK HOZZÁFÉRÉS F..EBOOK

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook