Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segítsen valaki!! Ótvar!!! fórum

Segítsen valaki!! Ótvar!!! (beszélgetős fórum)


9. dagi333 (válaszként erre: 6. - Andrea3)
2012. jún. 5. 19:38

Jól csináltad.Nekünk 1 nagy volt,amire én először azt hittem,hogy megégett.Számon is kértem az óvodát,majd másnapra jött ki a többi,a test különböző területein.(gondolom továbbfertőződött)

Úgyhogy mi csak másnap mentünk dokihoz,ahol közölték velünk mi is ez.Kaptunk kenőcsöt.meg valami piros ecsetelőt.Utánna már nem jött ki több.

Le kell áztatni a tetejét,úgy ahogy csináltad.

2012. jún. 5. 18:39
Jól csináltál mindent,a felül fertőzést kell ekerülni,ez lehet hypermangános lemosás+antibiotikumos kenőcs pl:Bactrobán,baneocin.Gyors gyógyulást kivánok!
2012. jún. 5. 18:12
éS MÉG ANNYI HOGY NEKETEK MIT ÍRTAK FEL?MIVEL KEZELTÉTEK?
6. andrea3 (válaszként erre: 5. - Dagi333)
2012. jún. 5. 18:11
Nektek sok volt vagy egy nagy?És abban segíts nekem kérlek hogy mikor a nagy pörkaz elsőt lejött utánna még jön másik?mERT ÉN MÁR TÖBSZÖR LEÁZTATGATTAM FÜLPISZKÁLÓVAL SZÉPEN LEDÖRZSÖLGETTEM LEHET HOGY MÁR AZT NEM IS KELL MERT MÁR GYÓGYULNA?
5. dagi333 (válaszként erre: 4. - Andrea3)
2012. jún. 5. 17:29

Tudom mit érzel,az én lányomnak is volt pár éve.

Elég sokáig tartott,mire teljesen elmúlt,és a mai napig látszik egy-két pici hegg.

Én mindennap ágyneműt húztam,napi több törölköző csere,és állandó fertőtlenítés......szörnyű volt.

Társaságba nem mehettünk,mert fertőző.

A család nem kapta el hál'isten.

Jobbulást nektek!

2012. jún. 5. 15:34
Mikor a bőrgyógyász azt mondta ótvar azt hittem a föld alá süllyedek mert nem vagyunk koszosak tiszta rendezett környezetbe élünk és egyszerüen ma már sírógörcsöt kaptam mikor megnéztem hogy hogyan néznek ki elfertőződve borzasztó.Annyira védjük mindentől 5 évevet vártunk hogy megszülessen a rotátol kezdve minden ellen beoltattuk és tessék.
2012. jún. 5. 15:29

Gyakoribb, mint hinnéd...


[link]

2012. jún. 5. 15:27

Te jó ég

nem tudok sajnos segíteni de a legjobbakat Nektek

2012. jún. 5. 15:26

A gyermekem kb 10 napot járt ovodába ez alatt mandula gyulladás torok és most ótvart hozott haza.A bőrgyógyász ezt mondta adott kenőcsöt ecsetelőt de semmit nem mondott hogy hogyan kell kezelni.

Volt a nagy pörk azt leáztattam ecstelő krém majd másnapra egy vékonyabb leáztattam oldat krém most már csak egy halyszálnyi vékony valami volt leáztattam azt is kammilateával ilyen bőrfosztott területt maradt ecstelő krém


Az a kérdésem hogy jól csináltam e valamint ez meddig tart ez pörk képződés?És mennyi idő alatt gyógyul meg teljesen. Készen vagyok ettől a betegségtől azt se tudtam hogy mi ez méd életembe nem hallottam rólla.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook