Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Segítségkérés...tűz pusztítás után. fórum

Segítségkérés...tűz pusztítás után. (beszélgetős fórum)


2011. febr. 21. 20:06
Máltai Szeretetszolgálat, Caritas,Ökumenikus szeretetszolgálat. Az első kettő a római katolikus egyház berkeiben működik. Hirtelen ennyi jutott még az eszembe
11. 190124133c (válaszként erre: 9. - Meli0428)
2011. febr. 21. 15:10
Igen ez az a fórum.
10. 190124133c (válaszként erre: 9. - Meli0428)
2011. febr. 21. 14:41
Keresd meg az Ökumenikus Egyházat!Nyitottak a segítségnyújtásban.
2011. febr. 21. 13:04

Teganp már indítottam egy fórumot,amiben leírtam,hogy leégett a házunk.

[link]


Szeretnénk segítséget kérni,aki megteheti és van felesleges "dolga" amit tud nélkülözni vagy már nem kell neki azt szívesen fogadnánk. Esetleg aki megteheti akkor pár száz ft is jól jönne. :(

Nem meggazdagodni szeretnék csak egy kicsiot helyre rakni az életünket.

2011. febr. 21. 10:39

Kedves első hozzászóló!

A tévében mutatták a tűz miatt leégett a lakás mégis az állam segítséget nyújtott. Gondolom ez volt a célja a közvetlen hozzátartozónak, hogy benneteket jól átverjen és a slamasztikában hagyjon. Mindenképpen ne hagyd magadat, ha a vörösiszap károsultjainak tudtak adni segítséget, meg az árvízeseknek, akkor nektek is úgyanúgy jár és nem beszélve arról ott sem volt mindenkinek biztosítása. A kártérítés pedig jár neked is. Ne hagyd annyiban a dolgot állj a sarkadra. Drukkolok hogy sikerüljön és mélységesen együttérzek veled. Üdv.Ágnes

2011. febr. 21. 10:30
Előre is köszönöm mindenkinek aki tud segíteni!
6. pocak25 (válaszként erre: 5. - Meli0428)
2011. febr. 20. 16:17
Oks, csak sok a csaló és soha nem lehet tudni. Bocs ha megsértettelek nem volt szándékos.Igy már valakir
5. Meli0428 (válaszként erre: 4. - Pocak25)
2011. febr. 20. 15:48

Szia! Az nem az én "saját" kérdésem volt. A barátnőm kért meg rá. Mivel mondtam neki,hogy én itt szoktam "kérdezősködni". Választ akart a kérdésére és ha ő regisztál,akkor csak 24 óra múlva kérdezhet.

Meg vannak a tűzoltóság által készített képek is. Szerintem senki sem viccelne ilyen dologgal. Ez elég szomorú történet. Sajnos még most sem tudjuk felfogni....

2011. febr. 20. 15:43
Szia_! én csak azt nem értem,hogy azt hiszem 02.04.-én feltett forumkérdésedben , még a villanyorát akartátok áthelyezni a ti házatokra. de hogyan ha az leégett januárban? bocs ha érthetetlen vagyok
3. Meli0428 (válaszként erre: 2. - 68b1114f6e)
2011. febr. 20. 15:05

Szia!

Érd mellett.

2011. febr. 20. 13:30
Merre laktok?
2011. febr. 20. 12:59

Leégett ház...Fedél nélkül. Előről kell kezdenünk egy életet.

Eddig nem tudtam átérezni,hogy mit érezhetnek azok akik árvíz, vörösiszappal súlytott területen élnek; de most minden megváltozott. Már áttudjuk élni azt,hogy mások mit érezhetnek.


Nem is tudom,hogy hol kezdejm. :( Annyi mindent szeretnék leírni,de nagyon nehéz. Szeretnék kiírni mindent magamból.

Legégett a házunk 2011. január 24-én. Valószínűleg elektromos zárlat volt... (: Így mindenünk oda lett. Biztosításunk volt..vagyis azt hizzünk. Egy telken élünk,éltünk a párom testvérél. Övé a nagyobb ház és Ő kötött biztosítást(a telek is az Ő nevén van) a telken áló összes épületre(vagyis ezt mondta)Évekig fizettük a biztosítás felét,de a mi balgaságunk volt,hogy nem kértük el a papírokat,hogy mi van biztosítva és mi nincs. Amikor megtörtént ez a szörnyű eset,akkor kértük a papírok,hogy bemenjünk a biztosítóhoz...ott kiderült,hogy csak az Ő háza biztosított. Így mi semmilyen biztosítási péntre nem vagyunk jogosult. Sajnos naivak voltunk.

A második ötletünk az volt,hogy az Önkormányzathoz fordulunk segítségért. Segítettek is. A képviselő testület megszavazott nekünk 10.000ft-ot. Nem írtam el...10.000,azaz tízerez forintot adtak. Ez elég vicces egy ilyen helyzetben. A párom ismerőse befogadott minket és egy céges hitel keretében segített. De sajnos a keret véges és még egyáltalán nem lakható az otthonunk. :(

Egy alapítványhoz is fordultunk,de ők sem tudnak segíteni.

Rendkívűli élethelyzetbe kerültünk és ellehetetlenedett az életünk.

Ebből lesz mint tanulnunk. :( Pl.,hogy ne bízzunk senkiben.)

Ha esetleg valaki tudna segíteni azt megköszönnénk!(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook