Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Segítséget és társakat keresek fogyókúrához!!! fórum

Segítséget és társakat keresek fogyókúrához!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
66. Vivienke30 (válaszként erre: 65. - Szöszi71)
2011. aug. 1. 14:39
és mit akarnak???de a 061 az pesti szám nem
65. szöszi71 (válaszként erre: 64. - Vivienke30)
2011. aug. 1. 14:38
Erről már viszont hallottam. Ez egy külföldi szám és ha felveszed sokat fizethetsz érte, pedig nem is Te vagy í havó fél:(
64. Vivienke30 (válaszként erre: 63. - Szöszi71)
2011. aug. 1. 14:36
képzeld engem meg hiv egy 061 es szám már két hete de mindig akkor hiv amikor kint vagyok vagy nincsen nálam a telo.ez is idegesitö és ha visszahivom angol üzenetrögzitö beszél
63. szöszi71 (válaszként erre: 62. - Vivienke30)
2011. aug. 1. 14:34
Ha beleszólok, vár egy pár másodpercig és kinyomja. Többször nem is vettem fel, most pedig a múlthét csütörtökön letiltottam a telómról az "Ismeretlen" hívásokat, de viszont látom, hogy volt egy hívás. Szombaton volt legutóbb mikor még a párom nem volt otthon. Hidd el, szörnyű érzés.
62. Vivienke30 (válaszként erre: 61. - Szöszi71)
2011. aug. 1. 14:31
és ha te beleszolsz akkor mit csinál???vagy ne vedd fel a telot.
61. szöszi71 (válaszként erre: 60. - Vivienke30)
2011. aug. 1. 14:30
Nem tudom, soha nem szól bele. Csak hallgat egy pár másodpercig és leteszi. Már egyébként arra is gondoltam, hogy lehet akár nő is az illető. Sőt, ezen már túl is mentem, de inkább elhesegetem a gondolatot.
60. Vivienke30 (válaszként erre: 59. - Szöszi71)
2011. aug. 1. 14:29
lehet egy ismerösöd vagy rosszakarod nem tudod nö vagy férfi?
59. szöszi71 (válaszként erre: 58. - Vivienke30)
2011. aug. 1. 14:28
Igen, erre már én is gondoltam, de nemrég cseréltem számot és ez a szám van benne abban a körben, hogy a párommal, anyuval, a fiammal ingyen beszélhetünk egymással. Egyébként nem értem, mert a számom a központban titkos:S
58. Vivienke30 (válaszként erre: 57. - Szöszi71)
2011. aug. 1. 14:27
köszike oktoberig csak összegyüjtöm a jutalékokbol.és ha másik számod lenne azt nem tudná az illetö
57. szöszi71 (válaszként erre: 56. - Vivienke30)
2011. aug. 1. 14:25

Sajnos, ha nem velem történne lehet én se hinném, de egyre ijjesztőbb ez az egész:S

Biztos jó kis telefon:) Tuti meglesz rá a pénz mire szeretnéd!:) Kívánom, hogy így legyen!:)

56. Vivienke30 (válaszként erre: 55. - Szöszi71)
2011. aug. 1. 14:21
uristen az nem hiszem el hogy ilyenek is vannak akkor lehet ismer téged.sony ericcson ixpéria min prot szeretnék
55. szöszi71 (válaszként erre: 54. - Vivienke30)
2011. aug. 1. 14:19

Lehet még jön majd a vénasszonyok nyara és akkor lesz még melegünk. Milyen telót szeretnél? Megvan már az elképzelésed?

Én gondolkodom egy dolgon: Kb. 2-3 hónapja van egy "Ismeretlen" telefonon zaklatóm, aki hogyha felveszem a telefont vár egy kicsit, majd lenyomja. Megtartottam ezeket a hívásokat és egyetlenegy összefüggést találtam köztük. A hívások mindig akkor jönnek mikor a párom nincs a közelemben, mikor dolgozik. Már egyre ijjesztőbb és sűrűbb a dolog. Azon gondolkodom, hogy feljelentem mostmár a rendőrségen, mert talán ott kitudják nyomozni a számot a központ által. Már kezdek félni:(

54. Vivienke30 (válaszként erre: 53. - Szöszi71)
2011. aug. 1. 14:12
hát ez már ösz!!!és vajon összel mi lessz nyár??képzeld most telora gyüjtök nem tudom meg e lessz oktoberig
53. szöszi71 (válaszként erre: 52. - Vivienke30)
2011. aug. 1. 14:11
Nálunk is hideg van a lakásban. Már azon gondolkodom, hogy vissza kell cserélni a vastagabb paplant, mert a nyári alatt fázom. Nem tudom mit tegyek. Ez már nem is nyár, inkább ősz:(
52. Vivienke30 (válaszként erre: 51. - Szöszi71)
2011. aug. 1. 13:27
hát nálunk is szar idö van nem is tudom milyen nyár ez!!!!a szobába is fázok
51. szöszi71 (válaszként erre: 50. - Vivienke30)
2011. aug. 1. 13:20

Igen, dolgozom, vagyis bennt vagyok:)

Nálatok is rossz idő van? Itt megint lóg az eső lába, bár ez az idő sem tántorít el attól, hogy bicóval járjak dolgozni:) Sokkal jobb így, időt nyerek hazafele:) Persze múlthét előtt egymás utáni nap 2x eláztam. Ilyen az én formám. Szerencsére nem fáztam meg:)

50. Vivienke30 (válaszként erre: 49. - Szöszi71)
2011. aug. 1. 13:18
hát igen a kilok mindig visszajönnek.dolgozol most??
49. szöszi71 (válaszként erre: 48. - Vivienke30)
2011. aug. 1. 13:15

Köszi szépen, jól vagyunk. Az ivás megvan még, de kissebb mértékben:)

Sajnos a kilók könnyen felszaladnak:(

48. Vivienke30 (válaszként erre: 47. - Szöszi71)
2011. aug. 1. 13:14
szia!!!!hát velem most elszaladt A LO FOGYI terén itthon volt a párom és ettünk sokat 3kilo felszaladt rám.mi nem mentünk nyaralni majd jövöre!!!két hétig nem értem rá vendégek voltak nem nagyon voltam net közelben.a pároddal hogy vagytok?
47. szöszi71 (válaszként erre: 46. - Vivienke30)
2011. aug. 1. 12:00

Szia!


Köszönöm jól:)

Már rég beszélgettünk4 Mi van Veled? Hogy megy a fogyi? Én most kész vagyok, hogy stagnál a súlyom, de bízom benne, hogy beindul majd lefelé. Kitartó vagyok:) Már nagyon várom a 21.-ét,akkor megyünk nyaralni. Bízom benne, hogy jó idő lesz:)

2011. aug. 1. 11:52
szia szöszi hogy vagy?
45. szöszi71 (válaszként erre: 44. - Évus26)
2011. aug. 1. 10:39

Szia!


Ha rágcsálni akarsz valamit, akkor a sárgarépát ajánlom. Én is azt rágcsálom, mondjuk tízóraiként:) Ez legalább nem hízlal:)

Kitartást és sok sikert kívánok!

2011. aug. 1. 10:15

Sziasztok! Én is jönnék, ma kezdtem el, már megvolt a torna Norbival, jól leizzasztott. Én úgy tervezem, hogy odafigyelek mit eszek, és a rágcsálnivalót megpróbálom elhagyni, mert nekem ez a legnagyobb bajom. Tavaly már leadtam 13 kg-ot, abból visszajött mostanra 4kg, így a tavalyit folytatom, mert akkor sem volt kitartásom a végcél eléréséhez.

Remélem segítünk egymásnak, és kitartunk. :-)

2011. aug. 1. 10:00

Sziasztok! Én is csatlakoznék, bár én már három hónapja csinálom, de még elég sok van hátra :-)

Én azt mondom, hogy nyugodtan mérlegeljétek magatokat, amikor jól esik, de mondjuk az eredményt csak hetente egyszer jegyezzétek fel (én itt szoktam a mérlegelőben), mert napi szinten is változhat a dolog, akár ilyen csalóka 1-2 kilónyit is.

Én sosem szoktam bűnözni, nekem ez vált be, mindent vagy semmit alapon, de megmondom őszintén, hogy az önbecsülésemnek, hosszútávon sokkal jobbat tesz a dolog, mint egy pillanatnyi élvezet, plusz azt gondolom, hogy minden egyes bűn, amit nem követtem el eggyel közelebb visz a végcélomhoz, már pedig nekem fontosabb, hogy lefogyjak, mint az, hogy beleharapjak egy fánkba.

2011. aug. 1. 09:30
sziasztok én is kérem a segitségeteket a fogyiban!!!!
41. szöszi71 (válaszként erre: 40. - C544fcf84f)
2011. aug. 1. 08:40

Szia!


Centiben van már változás? Ha minden nap tornázol akkor már kell, hogy legyen változás:)

Sajna én stagnálok. Kitűztem célul, hogy augusztus 20-ig meglesz az 56-57 kg, de sajna 63-64 kg közt stagnálok. Nem értem, hisz nem változtattam rossz irányba az étkezésemen és mégis. Este nem eszem, csak görögdinnyét (update 1 kód). Reggelit és ebédet eszem rendesen, de nem sokat. Tízórai általában répa, vagy zöldsaláta. Szóval rejtély a dolog. Természetesen rendszeresen tornázom legalább heti 4-5 alkalommal. Nem adom fel, hisz el akarom érni, mindegy mikor az 56-57 kg-ot:)

2011. júl. 31. 08:48
Hát sziasztok ez a hét sem hozta meg eddig a várva várt további fogyást, pedig minden nap tornáztam csak fél kg ment le, bár igaz pénteken baráti összejövetelen is voltunk ahol tuti felszaladt valamennyi....No nem baj folytatom...bár az is sokat számít, hogy két hét önsanyargatás után legalább nem jött vissza 1 dkg sem.Ti hogy álltok?Írjatok....
39. szöszi71 (válaszként erre: 34. - C544fcf84f)
2011. júl. 28. 08:46

Szia!


Ne keseredj el!:) Tudom, nem könnyű, én is szoktam néha keseregni mikor nem mozdul a mérleg, de egyenlőre ezen túl vagyok és tudom, hogy kitartással ismét elindul majd a mérleg lefelé:) Tudom, hogy nem szabad siettetni, sőt gyors diétát csinálni, mert akkor a kilók gyorsan visszajönnek és nem ért semmit az "önkínzás". Ezért is vagyok annak a híve, hogy lassan, de biztosan:)


Kitartás!:)

38. e33ecb08b8 (válaszként erre: 10. - Nina88*)
2011. júl. 28. 08:12
Szia, csináljuk együtt, én hasonló paraméterekkel vagyok itt.
2011. júl. 28. 08:01

Sziasztok!


Nekem is ingadozik, hol lemegy egy pár deka, hol felugrik. Már megfogadtam, hogy nem ugrálok naponta a mérlegre, de sajna még nem sikerült megállni:( Pedig lehet jobb lenne legalább csak hetente megmérni magam. Valahogy megkéne állnom:) Tegnap tornáztam egy nagyot. Réka 30 perc popsiját és 30 perc hasprogramját csináltam végig, a popsit bokasúllyal. Nagyon jólesett. Estére pedig csak görögdinnyét ettem, az finom, update 1-es kódú és még laktat is:) Igaz éjszaka jártam pisilni, de nem számít:)


Kate82 hidd el, hogy megindul ismét lefelé a súlyod, csak ne add fel.

Ez rám is vonatkozik:)


Csak kitartás és akkor elérjük a kitűzött célt!:)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook