Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Segítséget és társakat keresek fogyókúrához!!! fórum

Segítséget és társakat keresek fogyókúrához!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
6. vigike (válaszként erre: 1. - Nina88*)
2011. júl. 25. 13:29

Szia!

Igen, életmódváltás!

Kezdj naplót írni, így mások is olvasnak és Te is bele tudsz olvasni mások naplójába.

Nagyon sok segítséget kapsz majd. Nekem bevált :D

2011. júl. 25. 13:29
Én tavaly augusztusban mondtam azt, hogy elegem van, már nem bírok magamra nézni és nem fértem bele kényelmesen a ruháimba. -10 kg jött le rólem 2-3 hónap alatt. Áttértem a teljeskiörlésű péksüteményekre, sok-sok zöldséget ettem, minden nap zöldteát ittam ízesítés nélkül, nem ettem semmiféle édességet és nem ittam még egy pohárnyi alkoholt sem. Ezt az étkezést azóta is tartom. Persze néha azért vétkezem is, de csak egy kicsit:) Ja és a rendszeres mozgás az ami nagyon kell!
2011. júl. 25. 13:28

szia nina

én már isten tudja hányadjára állok neki.

hétvégét elrontottam, de múlt héten csináltam olyant, h minden másnap ettem rendes ételt, amúgy meg böjt szerű folyadék napot. nagyon sokat segíetett, mert fel volt puffadva abokám,.

A héten is követem ezt

2011. júl. 25. 13:28

Szia!

Ajánlom a dukan diétát!Nekem bevált igaz így is még kb.10kg le kéne adni:S


[link]

2011. júl. 25. 13:27

Szia!


Mit szólsz az életmódváltáshoz?

Nem kell sanyargatni magad mindenféle diétával.

2011. júl. 25. 13:25

Sziasztok!!!

Ha ti is súly problémákkal küzdötök és szeretnétek csapatban , de legalábbis fogyitársal együtt le adni akkor írjatok!!!

Még azt se tudom , hogy hogyan is kellene , de abban biztos vagyok , hogy le kell fogynom és minél hamarabb!!!

Kérlek írjatok!!! :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook