Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valami hatásos fogyókúrás gyógyszert keresek, amit még nem tiltottak be! fórum

Valami hatásos fogyókúrás gyógyszert keresek, amit még nem tiltottak be! (beszélgetős fórum)


1 2
55. brian
2010. aug. 4. 23:58

Minek kell gyógyszerekre költeni, havi több tízezer Ft-ot? A konditerem havi 7000-1000 Ft és tuti hatásos, Nem foghatják arra, hogy sajnos a föld lakosságának 1%-ra nem hat és te pont abba esel bele, mint a gyógyszereknél. Hogy fogyjatok? Nincs semmiféle csodaszer, nincs semmiféle szuper sztárdiéta!!!!!


Ha fogyni akarsz, akkor kevesebb kaloriát kell bevinni, mint amennyit elégetsz! Azaz a TESTMOZGÁS, ÉS ÚJ ÉTREND!!!


Étrended 10% tartalmazzon zsírt (nőknél a lenmagolaj, férfiaknál a tökmagolaj a legideálisabb! Ne telített, telítetlen zsírokat egyetek. Zsírra szükség van (zsírban oldodó vitaminok). A zsírt se szénhidrát, se fehérje nem pótolja. Az étrended másik része a szénhidrát. Szükség van rá, mert az agy csak azzal működik, valamint ha nincs meg a megfelelő mennyiség (1,5-2 mg/testtömegkg diétánál) akkor az izmok a fehérjét bontják le, azaz izomcsökkenés lép fel. A 3. fontos tápanyag a protein, azaz a fehérje. (3-4mg/testtömegkg). Ebből épül fel az izom. Emellé mozogj. Intenzív séta, vagy valami. Ha bekapsz egy tablettát, nem fogsz fogyni. Persze van olyan tabletta amitől igen. A neve Clenbuterol (spiropent), ami egy hörgőtágító. 8 hét piramis rendszerben 1-2-3-4-5-4-3-2-1 és így tovább, amitől a kilók csak jönnek lefele, bár a májad és a szíved annyira tönkre megy tőle, hogy ennyit nem ér a dolog, ráadásul fejfájást és kézremegést okoz. Senkinek nem ajánlom!


MOZOGNI KELL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Felkeresel egy kalóriatáblázatot és összeállítod az étrended. A kaját diéta esetén mérni kell mérleggel!!!! Ki kell számolni a szénhidrát mennyiségét, a protein mennyiséget és a zsír mennyiségét.

zsír 10%, szénhidrát 30%, fehérje 60%


zsír források: lenmagolaj, tökmagolaj, olivaolaj

szénhidrát források: zabpehely, rízs

fehérje források: csirke, hal, sertés


80kg-os nő diátás étrendje:

1 étkezés: 20g zabpehyely + 8 tojádfehérje főzve

2. étkezés: 40g rízs + 50g csirkemell

3. étkezés: 40g rízs + 50g csirkemell

4. étkezés: 200g zöldség + 50g csirkemell

5. étkezés: 200g zöldség + 50g csirkemell

6. étkezés: fehérje turmix (kondiboltban kapható) (lehet más is, amiben 20g fehérje 1 g szénhidrát van)


egyél napi 6-8 alkalommal kevesebbet, ez fokozza az anyagcserét.


igyál 20kg-onként 1 liter vizet, ez fokozza az anyagcserét és méregtelenít.


mozogj sokat: ez fokozza az anyagcserét.


mozgáskor ügyelj arra, hogy az meghaladja a 40percet, mert a szervezet az első 40 percben a rendelkezésre álló energiát használja fel, és amikor az inzulin szint csökkeni kezd akkor nyúl a zsírraktárakhoz.


Ha fogyni akarsz ne tablettákat szedj, a gyógyszeripar már így is gazdag.


Tegyél valamiot magadért!!!!!


Ülve fogyás nincs


sajnos ezeket be kell tartani. Ha valaki belekezd a módszerbe amit leírtam és eredménytelen keressen fel, és kifizetem a vásárolt csirke mennyiségét a protein turmixot és a rízs árát. ezzel 1 hónap múlva érzed a hatást. Jah és a csirkét bárhogy fűszerezheted, a zöldség lehet minden nap más! Gyümölcsöt 16 óra után ne egyél!

2010. máj. 13. 09:19

MOZGÁS!INGYEN VAN ÉS HAT!

Kenyér,tészta helyett gyümi/zöldség!

Lényegesen olcsóbb mint a rákkeltő vackok!

53. k.tünde78 (válaszként erre: 52. - Sorceress87)
2010. ápr. 9. 19:17
Én még szedem és diétázok mellette,így csökkennek a kilók igaz lassan ,de hétről -hétre kevesebb vagyok.:-))
2010. ápr. 9. 16:30
Na, szeditek még a kapszulát? Sikerült még fogyni vele? Nekem ma hoz egy dobozzal a Párom, én is kipróbálom.
51. k.tünde78 (válaszként erre: 50. - K.tünde78)
2010. márc. 23. 11:37

ahhhh,nem bírtam befejezni:-(((

Szóval:Csípőböl 1.5 cm nyomott le,ciciből 3.5 cm(innen nem kellet volna),persze Én már 6. hete fogyizom szépen megy le a súlyom,csak rá akartam segíteni valamivel,mert kezdtem belassulni nagyon.

50. k.tünde78 (válaszként erre: 48. - Pipőci)
2010. márc. 23. 11:35
Én múlt hét kedd óta szedem,és már csak napi 2x1 veszek be,mert igaz az első 2 napban nem volt székletem tőle,na de azóta a wc-t akár a hátsómra is köthetném,nem igazán merek itthonról elmenni.:-)))No de majd beáll 1-2 hét után.Nekem is lenyomott a csípőmről 1.5cm,persze É
2010. márc. 23. 08:50

sziasztok!

én 4. napja szedem a kapszulát és naponta kb 6x megyek nagywc-re...

3x1 szem-től...

fogyni fél kg-ot fogytam, igaz nem diétázom mellette.

48. Pipőci (válaszként erre: 45. - K.tünde78)
2010. márc. 22. 21:26
Én múlt csütörtök óta szedem. Mérlegem nincsen itthon, de mérőszalaggal becsületesen szigorúan mértem csípő- és derékbőséget. A derekamból 3 cm, a csípőmből 2 cm ment le ezidő alatt. Úgyhogy ma délután ettem egy kis kalácsot... :) Amúgy cukor és szénhidrát stop van nálam. Nekem a kapszula gyorsította az anyagcserémet, minden szuper!
47. k.tünde78 (válaszként erre: 46. - Sorceress87)
2010. márc. 18. 17:47
ma sem volt semmi hatása sajnos:-(
46. sorceress87 (válaszként erre: 45. - K.tünde78)
2010. márc. 17. 21:41
Nekem a szűztea kapszula mindig másnapra fejti ki a hatását, lehet h a puerh hatását is holnap fogod érezni.
2010. márc. 17. 19:28

Na lányok tegnap beszereztem ezt a puerh tea kapszulát,este 1 vettem be ma 1-1-1 a fő étkezések előtt.Eddig semmit nem tapasztaltam,se széklet,se vízhajtó hatás,se felpőrgés,sőt inkább egész nap álmos voltam stb....

Pont azért vettem,hogy hátha lesz tőle székletem,.....eddig még semmi.........a szűztea kapszula annó bevált......ez a puerh is elvileg ugyan olyan hatású kellene legyen mint a szűztea??

44. Zs.zsa
2010. márc. 16. 11:38

Én szívem szerint azt tanácsolom, hogy semmiféle gyógyszert ne használj, mind visszaüt!

Viszont olvasd el a Paleolit táplálkozás c. könyvet, és sokat megtudhatsz a túlsúly és táplálkozás összefüggéseiről. Mi elkezdtünk így táplálkozni, mert nagyon meggyőző volt a könyv, alátámasztotta saját tapasztalatainkat, s bár nem is a fogyás volt a cél, férjem is, én is gyönyörűen fogyunk!

43. Heni86
2010. márc. 14. 20:16

Tényleg nagyon fontos a torna, sport főleg ha nagyobb a túlsúly és gyorsan adja le az ember mert akkor feszesíteni kell...

Csak mindenkinek meg kell találni a neki megfelelő mozgásformát. Én pl. semmi talajgyakorlatot, és hátat megterhelő mozgást nem tudok csinálni a törött csípőm miatt. Úgyhogy a hasam feszesítése nem nagyon megy. :( Látszik is...

42. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 41. - Hukka)
2010. márc. 14. 20:02
Így van, a túlsúly is marad, ha ez nem olyan nagy. Sajnos, csak kemény diétával lehet leadni a sport mellett.
41. hukka (válaszként erre: 34. - 94c02c5bb5)
2010. márc. 14. 19:31
A rendszeres sport átformálja tested, az alakod. Súly marad, de jobban nézel ki formailag.
40. Pipőci (válaszként erre: 25. - Ff1bad5674)
2010. márc. 14. 18:56
Űzöm szakadatlan, de nem fogyaszt (csak hízik a májam tőle)... :(
39. *niki* (válaszként erre: 36. - Heni86)
2010. márc. 14. 17:27
Tényleg nagyon nagy a változás!
38. Heni86 (válaszként erre: 37. - Sorceress87)
2010. márc. 14. 13:52

Köszönöm szépen! :)

Mindenkinek én is ezt kívánom! Kitartás és sok sikert! :)

37. sorceress87 (válaszként erre: 36. - Heni86)
2010. márc. 14. 13:50
Már most is nagyon csini vagy! Sok sikert a továbbiakban!:)
36. Heni86
2010. márc. 14. 13:41

Tettem fel pár képet egy új naplóba...

Nekem lekopogom semmi bajom nem lett ettől a kapszulától de nem kizárt, hogy megesik ilyen is. :S

Jó hogy mondod a sportot. Én nem tudok sajnos mozogni, el volt törve a csipőm... :(

2010. márc. 14. 13:32
Nézzetek be a fórumába. :)
2010. márc. 14. 13:31
A pyg kapszula és por, tuti jó, nagyon sokan szedjük és sokan fogyják a sok kilót. A sport önmagában nem fogyaszt.
33. hukka
2010. márc. 14. 13:29
Most végigolvastam a hozzászólásokat. Sem engedélyezett, sem tiltott gyógyszerekkel ne tegyétek tönkre a szervezeteteket! Akkora butaságokkal próbálkoztok, mint magam is egykor, és csak ideiglenes eredményt hoz. Tapasztalatból beszélek. Mostmár 27 kg-ot fogytam, minden orvosi behatás, gyógyszer, bármilyen szer nélkül. Működik a dolog, de oda kell figyelni, mit, mennyit, mivel eszel, és SPORTOLNI KELL. Persze 15-30 kg felesleg sem 3 fónap alatt jön fel, ne számíts arra, hogy ennyi idő alatt lefogyod! Ha segíthetek bárkinek tanáccsal, szívesen megteszem.
32. hukka
2010. márc. 14. 13:14
Csajszik! A szűzteával csak óvatosan! Az egyik ismerősömnek -orvos által megállapítottan- elpusztultak a bélbojhai a szűztea kapszulától!!!
31. *niki* (válaszként erre: 30. - Heni86)
2010. márc. 14. 13:14

köszi.


Egyébként szerintem én is kipróbálom majd. Nem is drága és úgy gondolom megér egy próbát.

30. Heni86
2010. márc. 14. 13:09
Majd teszek fel képet ha lesz egy kis időm. :) Furcsa, hogy mennyire megváltozik az ember lánya pár kiló különbségtől. :)
29. Heni86 (válaszként erre: 26. - *niki*)
2010. márc. 14. 13:08

Leszel, nyugi! :)

Pár hónapja én még több is voltam mint te! :)))

28. Heni86 (válaszként erre: 23. - Pipőci)
2010. márc. 14. 13:07

:))))

De most megint egy cipőben járunk ám! :)))

Azóta megszültem a kisfiamat és híztam 37kg-ot!!!!! Abból lement egy év alatt 25kg magától. De a maradékot most kezdem legyűrni. Eddig nem tudtam szedni ezt a kapszulát mert szoptattam...

27. *niki* (válaszként erre: 21. - Sorceress87)
2010. márc. 14. 13:06
köszi
26. *niki* (válaszként erre: 20. - Heni86)
2010. márc. 14. 13:06
Én is 160cm vagyok 19 éves és 100kg. Szóval én már annak is örülnék ha 80 lennék:(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook