Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Társat keresek fogyókúrához fórum

Társat keresek fogyókúrához (beszélgetős fórum)


1 2
31. D.o.n.
2021. szept. 28. 18:00

Én is szívesen csatlakozok, de eddig én csak a brutál diétákkal tudtam fogyni, az átmenetet nehezebb tartani nekem.

Annyi, hogy lesz majd okt második felében egy vérvételem, addig nem akarok belevágni, mert a múltkorinál is kijött, hogy vasszegény vagyok:)

Rozsda bezzeg van bőven...

30. curvybaby (válaszként erre: 2. - Málnaszörp_)
2021. szept. 18. 18:36
Szívesen csatlakozok. 98 kg vagyok és 170 cm. Ez kb. 30 kg túlsúly. Elmúltam már 50 éves, nem fogom tudni mindet leadni. Meg én alapból világéletemben vastagabb voltam az átlagtól. Ha a felét leadnám, elégedett lennék.
29. NomNom (válaszként erre: 26. - Málnaszörp_)
2021. szept. 16. 16:32
En klubot, a Számomat nem szívesen osztom meg:)
28. Napsugár8 (válaszként erre: 27. - Napsugár8)
2021. szept. 12. 17:15
* megnyitotad = megnyitottad !!
27. Napsugár8 (válaszként erre: 26. - Málnaszörp_)
2021. szept. 12. 17:15

Szia! Ha akarsz nyiss akármelyiket. Talán nagyobb keletje lesz. Ez a fórum eléggé csendesen csordogál, de azért időnként néhányan be-bekukkantunk, és elmondjuk hol is tartunk. Úgy néz ki, hogy akik már a sok-sok megszorítások után csak az utolsó néhány kilócskától szeretne megszabadulni, azok már nem veszik annyira keményre. Ezért a bejegyzések sem minden naposak.

De ha csinálsz egy klubbot, akármit, az lehet, hogy pörgősebb lesz. Részemről ez a fórum tökéletes. Köszi, hogy megnyitotad.

2021. szept. 12. 16:16
Sziasztok. Tök jó, hogy vagytok,és nem tűnt el a fórum teljesen. Benne lennétek egy klub nyitásában vagy whats up csopiban? Ki melyiket preferálná?
25. Napsugár8 (válaszként erre: 24. - NomNom)
2021. szept. 12. 15:51
És eddigi eredmény?
24. NomNom
2021. szept. 12. 10:00

Na azóta sem írtam ide 😂

Befizettem egy online 8 hetes tréningre. Holnap kezdődik, eddig kellett csinálni mérlegelést, megmérni combot, csípőt stb és állapotfelmérést csinálni (mennyi fekvőtámaszt bírok, burpee, plank stb). Van külön FB csoportunk ahol egymást támogatjuk közben.

2021. szept. 8. 08:03

A múltkoriban találtam egy régen kihalt fórumot, egy fogyózási módszerről szóló cikkhez nyitották.

Abból is lehet csemegézni, jó ötletek, módszerek rengeteg ilyen régebben indult fórumokban is van:


[link]

2021. szept. 8. 07:29
Szèp jó reggelt! Akkor kezdem èn:) A motivàciónàl lehetne,H nap elejèn nap vègèn, vagy kinek mikor jut ideje rà, megírjuk,H aznap mi sikerült teljesíteni. Napi kitűzött lépèsszàm, esetleg egy 20perces edzès, kcal amit aznapra kitűztünk. Màra 8000lèpès ès 1400 kcal-t tűzték ki, nem tudom,H bele fog-e fèrni, ha ès nincs csoki😃 nàlam ez nagy cèlkitűzès,H redukàljam az èdessèget🙈🙈
2021. szept. 7. 20:51
Sziasztok! Örömmel csatlakoznèk. Szintèn kisgyerekkel😃 6-7kg mínusznak örülnèk, de a motivàció elkellene... WhatsUpban is benne lennèk.
20. NomNom (válaszként erre: 19. - Voros.orchidea)
2021. szept. 7. 07:59

Szeretnétek egy klubot ?

Én próbálom naplóba vezetni de motiválóbb lenne ha mást is látnék hogyan csinálja, miket eszik stb.:)

2021. szept. 7. 07:39
Szívesen csatlakoznék. Nálam is van egy egy éves pici, és két nagyobb gyermek. Jól jönne egy csoport, ahol esténként "színt kéne vallanom" az aznapi bűneimről. Idő persze itt sincs, ha marad energia, este 11-12 között szoktam tornázni. Hova lehet csatlakozni? :)
18. Nemsüti (válaszként erre: 4. - Málnaszörp_)
2021. szept. 5. 09:30

Szia/sziasztok!

Nem vagyok totál rákattanva a fogyásra, de én is épp ott vagyok ahol ti. Az a fránya 5kg😊 Leginkább a Ch fogyasztásra figyelek. Ha azzal nem esek túlzásba, akkor megy le kiló.

2021. szept. 5. 07:54

A több mint 20 kg-ot én is "motiváltam" dolgoztam le. Az utolsó 5-6 kg játszik velem évek óta. Belefáradtam.

Két hónapja kezdtem el a 8/16-ot, gyakorolgatom, megyeget. Mehetne gyorsabban is.


Valamelyik nap találtam egy listát, hogy mi mindenre figyeljünk oda, és nem kell rugózni azon, ehetem, vagy nem... Ez így összhangban van a 8/16-tal. Majd ezekre a tanácsokra is jobban odafigyelek.


"Fogyózás, egészség" c. naplómba feltettem a linket, bárki nyugodtan olvashatja, másolhatja.

16. NomNom (válaszként erre: 15. - Bichi)
2021. szept. 5. 04:20
Így van, nekem is nagyjából annyit kéne. Meg annyira.nem is a fogyás, de régebben sokkal egészségesebben éltem.
15. Bichi (válaszként erre: 13. - Málnaszörp_)
2021. szept. 4. 23:58
Az öthöz kell az igazi motiváció, sokkal nehezebb, mint a 30...
14. andi6020 (válaszként erre: 13. - Málnaszörp_)
2021. szept. 4. 18:55

Ez igaz.

Mondjuk rajtam nem volt 30 kiló, csak 15, de az motivált rendesen.

Most 5 van, de attól nem kattan agyban semmi.

Mondjuk közben öregedtem 15 évet.

13. Málnaszörp_ (válaszként erre: 12. - NomNom)
2021. szept. 4. 18:49
Nálam asszem az a gond,hogy csak 5 kilótól kéne megszabadulni. Anno amikor 30 volt rajtam a felesleg az máshogy motivált mintaz 5.
12. NomNom (válaszként erre: 6. - Bichi)
2021. szept. 4. 15:53

Hát igen, nekem sem lenne muszáj ezzel kompenzálnom dolgokat. 🤷‍♀️

De én ezzel tisztában vagyok és a korlátaimmal is.

11. Málnaszörp_ (válaszként erre: 10. - Bichi)
2021. szept. 4. 14:50
Gratulálok a hivatàsodhoz:)
10. Bichi (válaszként erre: 9. - Málnaszörp_)
2021. szept. 4. 14:46
Próbáltam felnyitni a szemed, de látom nem sikerült :)
9. Málnaszörp_ (válaszként erre: 8. - Bichi)
2021. szept. 4. 14:34
És ez neked miért fáj, vagy téged miért zavar,hogy ilyen erős késztetést éreztél arra,hogy teljesen feleslegesen kommentelj?
8. Bichi (válaszként erre: 7. - Málnaszörp_)
2021. szept. 4. 13:59
Persze hogy nem, hanem hogy valaki azt mondja, hogy "sebaj, velem is megtörténik, hogy megbotlok"...
7. Málnaszörp_ (válaszként erre: 6. - Bichi)
2021. szept. 4. 12:56
Nem ez volt a kérdés 👌
2021. szept. 4. 12:02
Rengeteg ilyen fórum van itt, de egy biztos, ha nincs meg a szilárd elhatározás, hajlandóság a kényelmi zónából való kilépésre, kifogás mindig lesz (boldogsághormon a csoki, meg nasi). Neked kell dönteni, elhatározni, és csinálni, bármilyen más esetben mondhat bárki bármit...
5. NomNom (válaszként erre: 4. - Málnaszörp_)
2021. szept. 4. 11:09
De még mindig nem tudom, hogy mikor lenne rá időm. 😅
4. Málnaszörp_ (válaszként erre: 3. - NomNom)
2021. szept. 4. 10:56
Szia! Nálam ugyanez a helyzet, de én már túl vagyok pár netes fitneszcsomagon,de valahogy semmi kitartás. Pedig motiváció lenne. Lenne kedved whatsupon beszélgetni? Tök jó lenne mondjuk együtt elkezdeni és tudnánk egymásban tartani a lelket😁
3. NomNom (válaszként erre: 2. - Málnaszörp_)
2021. szept. 4. 10:44

Nekem jelenleg motiváció kéne.

Nekem 1 éves a kisfiam, most mentem vissza dolgozni úgyhogy örülök ha reggel van időm arcot mosni és az iroda mosdójában sminkelni. 😄

Megbeszéltük a férjemmel, hogy befizetek egy online fitness csomagra amit már régen kinéztem, de jelenleg bárhogy számolom, fogalmam sincs mikor csinálom meg.

Az étkezéssel ez a gondom, hogy sok édesség és egyéb nasi becsúszik, hogy legyen energiám és felszabaduljon egy kis boldogság hormon.

Nekem a célom ezeket elhagyni és mozgást bevezetni. Míg jó idő volt sokat voltunk kint, de ősszel nem tudom mi lesz.

2021. szept. 4. 10:24
Az se baj szerintem ha más súlykategóriával indulunk. Ösztönzés a lényeg, szerintem társaság könnyebb fenntartani a rendszerességet is
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook