Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segítség vastagbél-daganatos betegeknek fórum

Segítség vastagbél-daganatos betegeknek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Segítség vastagbél-daganatos betegeknek

2013. jan. 8. 09:38

Sziasztok!


Abban kérem a segítségetek, egy szerettem rákos betegséggel küzd. Kötőszöveti rákja van, ráadásul olyan, amit az orvosok sem nagyon ismernek, és közölték hogy ez annyira rikta fajta, hogy ne is remélje hogy a kutatásokban nagy áttörés születik rövid időn belül, mert azokra a típusokra folytatnak kísérleteket, melyek elterjedtebbek. Egyelőre még van idő, mert jól viselkedik a rák, tüdőben van áttét, de szükségünk lenne egy nagyon jó onkológusra! Mivel csak kísérletezgetni tudnának az orvosok, más ráktípusra "bevált" erős kemoval, holott még kár bolygatni és tönkre tenni a szervezetet, ezért olyan orvost keresünk, aki nagyon türelmes, ért a betegek nyelvén és nem küldik el a hölgyet azzal a szöveggel, hogy mit kérdezget annyit? Holott csak szeretne tisztában lenni azzal, hogy mi zajlik a testében, mik a lehetőségei? Kérlek ha tudtok, ajánljatok orvost, akiben meg lehet bízni, szakértelme van és van türelme egy rákos beteghez!


Előre is nagyon köszönöm segítségetek!!!

2012. jún. 11. 09:53

Jó cikk, sok hasznos információval.


Engem 27 évesen műtöttek vastagbél rákkal..Igaz én nem kaptam sztómát, de nem sokon múlott az orvosom szerint.Bár nekem mindegy lett volna ha van sztóma...(most ezt mondom, de biztos borzasztó lehet igy élni..)Szóval nekem mindegy lett volna,csak ÉLJEK!:-)De szerencsére nem lett sztómám.Kaptam kemoterápiát, most 3 és fél éves túlélő vagyok.Leleteim negatívak...csak a kontrollok készitenek ki iszonyatosan.Remélem mások is irnak majd ide.Köszönjük a cikket!!!

2012. jún. 11. 09:08
Hazánkban a vastag- és végbélrák, mint diagnózis, valamint a sok esetben ezt követő sebészeti beavatkozás után az úgynevezett sztóma viselése még tabunak számít, azt a betegek általában szégyenként élik meg. Magyarországon évente több ezer embernek fordul meg, ill. fel emiatt az élete.

Ugrás a teljes írásra: Segítség vastagbél-daganatos betegeknek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook