Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítség a párom teljesen megváltozott amint 4. hónapos terhes lettem... fórum

Segítség a párom teljesen megváltozott amint 4. hónapos terhes lettem... (beszélgetős fórum)


95. Vigyorex6 (válaszként erre: 90. - Sylvia81)
2013. jan. 5. 16:38

Ne essék félreértés! Nem normális, hogy kivágjuk a párunk cuccait.


Viszont: "Persze terveztük a párommal..."

Akkor ez most milyen véletlen?!

Erre kiderül, hogy ez már nem is a harmadik, hanem a negyedik "véletlen" teherbeesés.

Nyugodtam mondjátok, hogy csökött az agyam.

94. Durciful (válaszként erre: 81. - Livcsi987)
2013. jan. 5. 16:36

Hűha! Te együtt éltél valakivel, aki 2 gyereket elvetetett veled? Én úgy látom, te olyan természet vagy, aki meghunyászkodik a másik vasakarata előtt majd utólag valahogy az elviselhetetlent is megmagyarázza még saját magának is.

Azt írod, ez a pasi eddig kedves és aranyos volt, ez ha jól értem 1 évig tartott. De most sajnos, nem kedves és nem is aranyos többé, pont most, amikor a kapcsolatotokban először együtt szembenéztek egy közös feladattal, egy közös felelősséggel. Ő az első nehézség láttán - már ha nehézségnek lehet nevezni, ha a terhes és hányingerrel küszködő feleségnek még a szülinapon sincs kedve semmihez - üvöltözik és a ruhákat kidobálja az ablakon. Nálunk kis milliószór volt már olyan, hogy valamit elterveztünk, aztán egyikünk vagy másikunk beteg lett, vagy fáradt volt, vagy csak inkább mást szeretett volna csinálni és akkor hát mást csináltunk, egyikünk sem kezd el tombolni, hogy nincs az, amit ő akar. Majd legközelebb, azt jó. Ha éppen nincs valakinek kedve bármilyen klassz dologhoz is, akkor nincs is és kész, legfeljebb összebújunk a nappaliban és csak nézünk ki együtt a fejünkből. Egy párkapcsolat nem az egyik vagy a másik vasakaratán múlik, hanem a két ember közös élete. Nem jelent semmit, főleg feladatot nem egy másik programot kitalálni mert nekem vagy neki nincs éppen kedve még sem hozzá. Ez a legkisebb probléma az életben!

2013. jan. 5. 16:33
Nekem ez a 4. terhességem gondoltam 4 abortusz sok lenne 5 éve volt az ucsó! Így is azt mondták csoda hogy terhes lettem! Persze terveztük a párommal együtt élünk stb vagy a gyerekre spórolva szülésre de nem a sulira és nem nekem hanem a páromnak!!! Persze van előjel az amcsi sulikban is mondhatják hogy mert egy gyerek szülei elváltak ezért az osztályát lemáészárolta annak is volt előjele! nekem ne mondja senki hogy úgy válalt gyereket a férjétől vagy élettársától hogy előtt6e 10x korházba jutatta volna persze nálunk se tart iott5 a dolog de tudjátok valahogy el szokott kezdödni a zsarolás és fenyegetés és ha épeszűen gondolkodok akkor számyításba veszem hogy így is kezdődhet
92. bd55e3f068 (válaszként erre: 90. - Sylvia81)
2013. jan. 5. 16:33
Egyáltalán mi közünk az életéhez, blablabla...
91. Sylvia81 (válaszként erre: 90. - Sylvia81)
2013. jan. 5. 16:32
És pár hónap múlva a csészealjak fognak röpködni??? Vagy a nagykés???????
2013. jan. 5. 16:31
Attól, hogy vállig turkáltok a múltjában, még repülnek a ruhái, ha valami nem tetszik a pasinak. És ez nem lesz jobb akkor sem, ha a kicsi megszületik...
89. bd55e3f068 (válaszként erre: 87. - Vigyorex6)
2013. jan. 5. 16:31
Egyre inkább az az érzésem, hogy talán a múlt eseményei is -hogy is mondjam- most kezdenek kikristályosodni.
88. bd55e3f068 (válaszként erre: 84. - Livcsi987)
2013. jan. 5. 16:29
A suli miatt szedtél gyógyszert. Ez tényleg érdekes. Két oldai undoritisz? Vagy mi volt a baj?
87. Vigyorex6 (válaszként erre: 82. - Bd55e3f068)
2013. jan. 5. 16:28

Ráadásul a 81. hozzászólással megspékelve!


Szerintem 3 terhesség már nem véletlen!

86. timycat (válaszként erre: 81. - Livcsi987)
2013. jan. 5. 16:28

Hát erre most inkább nem írnék semmit :S nagyon "rossz" emberekkel sikerül neked összekeveredni


A volt párod -ahogy írod- elvetetett veled két gyereket és te még utána annak akartál gyereket szülni? aztamindent, te vonzod az ilyen önző, akarnok kötsögöket...

85. bd55e3f068 (válaszként erre: 81. - Livcsi987)
2013. jan. 5. 16:28

Értem. Szóval már ott is csak a pasi volt a ludas. Csak gondolom, csak rajta múlt kétszer, hogy terhes lettél, csak ő akarta az abortuszt, csak ő fáradt bele a másik gyerek csinálásba.


Most is mindenki más hibás, te meg cfsak a szegény szenvedő fél vagy, akit illene piedesztára állítani, mert nagybetűs ANYA leszel.

2013. jan. 5. 16:27
A sulimmal kapcsolatosan!!! Nem a kapcsolatommal kapcsolatosan szedtem egy gyógyszert amitől nem is lehettem volna terhes de még is össze jött!
2013. jan. 5. 16:25
Így elégé könnyű volt elhinni a ( Hófehér jaguár ott kint áll) mesét..
82. bd55e3f068 (válaszként erre: 79. - Vigyorex6)
2013. jan. 5. 16:24

Akkor a megérzésemmel nem vagyok egyedül :P


De amúgy zagyvaság a sztori fele.

2013. jan. 5. 16:24
Hát ha valaki kedves aranyos mindent meg teszek érted, szeret dolgozni okos és állandóan arról áradozik hogy családot szeretne és mindezt 1 éven keresztül kétlem hogy bárki kételkedne! Tudod lehet Agostina hogy naív vagyok de a volt párom két gyereket elvetetett velem egymás után amitől úgy belebetegedtem a témába hogy sok évig nem is tudtam újta teherbe esni a régi kapcsolatomnak ezért lett vége mert 3 év próbálkozás után a srác belefáradt!
80. Sylvia81 (válaszként erre: 72. - Livcsi987)
2013. jan. 5. 16:24

Költözzenek össze ők!!! Akkor lehetnek zsák meg a foltja. Csak azt tisztázzátok le, mit mondtok majd a gyereknek... :(

Basszus, ez abszurdum.

Nincs mintacsaládom, sőt, de nálunk mindenki a saját gyereke mellé állt, még akkor is, amikor már sok éve éltek a gyerekek kapcsolatban... Nekem ez a normális. Lehet, hogy akkor mégsem ez a normális és az én családom ebben is abnormális? :o

79. Vigyorex6 (válaszként erre: 71. - Maócska1981)
2013. jan. 5. 16:22

"...ám a vicces volt rögtön az első hónapban terhes lettem..."

Mihez képest az elsú hónapban?


???


... és még egy-egy elejtett kifejezés az első hozzászólásban.

Nekem ez nem egy véletlennek tűnő teherbeesés.

78. Durciful (válaszként erre: 72. - Livcsi987)
2013. jan. 5. 16:21
Nagyon csúnya ez a szóhasználat tőled. Ti így beszélgettek otthon? Mondtok egymásnak ilyen mondatokat? Mert mi nem beszélünk egymással vagy egymásról így.
77. Sylvia81 (válaszként erre: 66. - Livcsi987)
2013. jan. 5. 16:21

Hmm... Tudod, mit csinált az én Felem újév napján?

Mivel 3-án volt a szülinapom, de aznap már dolgoznia kellett, újév napján tortát csinált nekem! És még csak állapotos sem vagyok!!!


Ez a pasi sosem volt önzetlen - max. ígért fűt-fát... Fedél kellett neki? Nem tudom. Ezt neked kell meglátnod. Már ha legalább utólag látható.

Te viszont nagyon kemény árat fizetsz a "vakságodért". :(

76. Maócska1981 (válaszként erre: 75. - Maócska1981)
2013. jan. 5. 16:20
mondj
75. Maócska1981 (válaszként erre: 72. - Livcsi987)
2013. jan. 5. 16:20
Mit mond? Sztem ez sem kérdés: pl:édesanya köszönöm a lehetőséget, és félek a páromtól, mert bánt
2013. jan. 5. 16:19
Igen én is gondoltam a nagyimra bár az elején írtam híába emeletes kertes gödöllőn ahol lakik szörnyen szarul néz ki mármint nincs járólap szőnyeg semmi félig van befejezve plusz meg lehet ott fagyni télen!
73. bd55e3f068 (válaszként erre: 62. - 5bcf1b7c01)
2013. jan. 5. 16:19

Ha már hátrál a kiíró is, hogy nincs minden a másikra írva és egy év alatt nem elhet kiismerni, akkor nem hiszem, hogy nem voltak jelek. Csak így drámaibb a fórum.

Amúgy érdekes, hogy hogy lehet valakit jó apának tartani, ha még nem volt apa. Azt hiszem, ilyen ítélőképességgel nem nehéz nagyot tévedni.

2013. jan. 5. 16:17
Anyukám és párom mint zsák a foltját megtalálta marhára jól kijönnek én meg néha mintha levegő lennék... Anyámnak mit mondjak ha egyszer most ő fizeti a sulim, a párom meg csontig nyalja magát..
71. Maócska1981 (válaszként erre: 67. - Vigyorex6)
2013. jan. 5. 16:17
Tudod pont erről szólnak a nem tervezett terhességek:amikor úgy alakul. Gondolom, közösen gondolták úgy, hogy megtartják
2013. jan. 5. 16:17

A nagymamádhoz nem költözhetnél? Fontos a nyugodt várandósság.Arról nem is beszélve,ha a párod most ilyen,akkor mi lesz,ha megszületik a baba.Neked is,a babának is nyugalomra van szükségetek.

Gyerektartást gondolom kapnál,meg gyes,családi pótlék,ha szerényen is,de ki lehet egy rövid ideig húzni vele.Esetleg ha nagyidra rá lehet bízni a babát,gyes mellett vállalhatnál 4 órás munkát.

Semmiképp ne maradj ezzel az emberrel,csak rosszabb lesz :(

69. timycat (válaszként erre: 66. - Livcsi987)
2013. jan. 5. 16:17
És akkor te úgy gondoltad, hogy egy ilyen "rohadtul önző és nem veszi észre magát" embernek feltétlen gyereket kell szülj?
2013. jan. 5. 16:16
Igen most anyukám segít be a suli kifizetésében
2013. jan. 5. 16:15

Mindenesetre meghallgatám a történet férfi szereplőjét is.


Egyébként ha nincs munkám, egy drága iskolát csinálok éppen, akkor nem engedem meg azt a luxust magamnak, hogy terhes legyek.

Ez akkor is nehéz, ha normális, családapának való férjről/párról beszélünk.

2013. jan. 5. 16:15
Elmondom az motiválja hogy rohadtul önző és nem veszi észre magát! Csak az a fontos hogy ő mit szeretne pl közölte hogy ő a szülinapomon pizzát szeretne enni szóval pizzát kellett volna sütnöm ma neki!!! ÉS BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT A TERHES PÁRJÁNAK!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook