Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítség a párom teljesen megváltozott amint 4. hónapos terhes lettem... fórum

Segítség a párom teljesen megváltozott amint 4. hónapos terhes lettem... (beszélgetős fórum)


65. Maócska1981 (válaszként erre: 62. - 5bcf1b7c01)
2013. jan. 5. 16:14
tényleg ez az egy, ami logikusnak tűnik
64. timycat (válaszként erre: 61. - Livcsi987)
2013. jan. 5. 16:14
Figyelj ne áltasd magad, az a pasi aki nagyon vágyik a babára az nem fogja "rugdosni az inkubátort". Most rondán szólva te vagy az inkubátor :S
63. Sylvia81 (válaszként erre: 61. - Livcsi987)
2013. jan. 5. 16:14

A pénz miatt nem vesznek el ma Magyarországon, sőt, Európában sem gyereket!!!

Ha kell, segítenek: anyaotthon, segély, szociális lakás, akármi.

Egészen addig, amíg anyuka normális: nem iszik, nem drogos, felelősségteljesen ellátja a gyereket, stb.

Addig apuka mehet unásig a bíróságra.

62. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 56. - Maócska1981)
2013. jan. 5. 16:14

Valamilyen egészségügyi problémára tudok csak gondolni. Az ilyen mértékû személyiségváltozásra több magyarázat lehetséges... drog, alkohol, pszichés zavar, önértékelési probléma... stb.

Aki elveszíti az önkontrollt az indulatai felett, nem tudja kordában tartani, bármi lehet...

2013. jan. 5. 16:12
hát nem tudom lehet jogilag próbálná meg elvenni a babát vagy csak elvinné nem tudom ő is nagyon vágyott erre a babára! Remélem azért nem viszi el!
60. bd55e3f068 (válaszként erre: 56. - Maócska1981)
2013. jan. 5. 16:11
A leggyakoribb ok, ha a kedves olyan helyzetet kényszerített a párjára, amit a háta közepére sem kívánt.
59. Sylvia81 (válaszként erre: 54. - Durciful)
2013. jan. 5. 16:11
Demokrácia van - a pasi demokráciája. :(
58. Durciful (válaszként erre: 51. - Sylvia81)
2013. jan. 5. 16:10

Ez nagyon így van!!!!!!!!

Nekem és a páromnak nagyon felelősségteljes munkánk van és bizony évek óta készülünk arra, hogy a babázhassunk. Át kellett alakítani a munkánkat, ami évekig tartott, arról nem is beszélve, hogy a babavárás kb. egy vagyon, anyagilag is rá kell készülni.

57. timycat (válaszként erre: 53. - Livcsi987)
2013. jan. 5. 16:10

Tudod az a baj, hogy baromi sokan megfeledkeznek arról, hogy attól hogy valakivel jobb mint az előző párjával, azért még célszerű megismerni és úgy gyereket szülni neki ha már tudom, hogy mégis mit várhatok tőle bizonyos helyzetekben.


Az emberek nem egyik pillanatról a másikra kattannak meg, h.yle volt ez a pali korábban is csak te nem ismerted... most már csak egyet tehetsz ha nem akarod hogy zsarnokoskodjon feletted... a helyzeted jobb nem lesz egy pici babával az 100%

56. Maócska1981 (válaszként erre: 47. - Bd55e3f068)
2013. jan. 5. 16:09
Hát nem tudom...De mi motivál valakit arra, hogy a kedvesét, aki a közös gyereküket várja, terrorban tartson?
55. bd55e3f068 (válaszként erre: 52. - Livcsi987)
2013. jan. 5. 16:06
Akkor anyád fizet mindent? Mert a fórum elején fizetésképtelen voltál.
54. Durciful (válaszként erre: 45. - Livcsi987)
2013. jan. 5. 16:06
Lehetséges, hogy eddig olyannak tűnt, aki feláldozza az egyéni vágyait a gyerekéért, de az egyéni vágyát, miszerint akárhova akar is menni a te születésnapodon, nem volt képes feláldozni, látván a terhes és hányingerrel küszködő feleségét. Itt kérem az van, amit ő akar, ha nincs, repülnek a ruhák az utcára. Én még ilyet nem hallottam. Ez egy önző ember. Arról nem is beszélve, hogy hol vezet az eredményre, ha egy párnak nézetkülönbsége van és beleszól az anyós? Ez az egész régen rossz!
2013. jan. 5. 16:05
Na persze mert az emberekre mindíg rá van írva hogy ílyen mkeg olyan tulajdonságokkal rendelkeznek..Persze én sem vagyok tökéletes de a párom se 100-as ha ilyen módszerekkel és nem észérvekkel próbál meggyőzni bármiről
2013. jan. 5. 16:02
Kedves Agostina a párom egy centet se perkál a suléira az az én reszortom csupán a gyerek nevelés szerintem nem egy emberes dolog! Hamarabb kérek kölcsön a rfokonoktól mintsem a barátomtól hogy még jobban rászoruljak..
51. Sylvia81 (válaszként erre: 41. - Bd55e3f068)
2013. jan. 5. 16:02
Hja kérem, megcsinálni könnyű a gyereket! Aki nemzeni tud, az vegye tudomásul, hogy ezesetben anyuka kiesik a munkából/suliból, stb., nem lesz bevétele, míg a gyerek után nem kap pénzt...
50. bd55e3f068 (válaszként erre: 46. - 5bcf1b7c01)
2013. jan. 5. 16:02
Kicsit lemaradtál.
49. bd55e3f068 (válaszként erre: 42. - Durciful)
2013. jan. 5. 16:01
Azt még hozzátenném, hogy zsák a foltját... A "kislánynak" annyi esze volt, hogy egy ilyen férfival csináltassa fel magát.
48. Sylvia81 (válaszként erre: 36. - Livcsi987)
2013. jan. 5. 15:59

Ez sokmindent megmagyaráz...

Nekem úgy tűnik, anyukád valahogy a ti kapcsolatotokon keresztül akar "jóvátételt". Vagy hasonló. Nem látom át teljesen, nem is láthaotm, hogy ki min megy keresztül. Talán anyukád attól akar megvédeni, hogy egyedül neveld a kicsit. Talán még az ő sebei sem gyógyultak be teljesen...

Viszont nagyon rossz eszközt választott!!!


Asztmás voltam, valszeg a kedves családom miatt 16 éves koromtól. A másodikra sem tudtam felmenni fulladás és spray használata nélkül. Elköltöztem, utánam értek a problémák, nem javult a helyzet. Amikor felszámoltam a lelki terrort, egyszercsak "meggyógyultam". Abbahagytam a 4féle szer szedését, futottam!!!, dolgoztam, majd kihordtam 2 gyereket pulmonológiai vizsgálatok nélkül - és mindkettőt hüvelyi úton szültem meg!

47. bd55e3f068 (válaszként erre: 38. - Maócska1981)
2013. jan. 5. 15:59
Szerintem se. Ezért nem kell ilyen "vicces" helyzetet teremteni.
2013. jan. 5. 15:58

Amennyiben kizárólagosan tiéd a lakás, kiraknám a lehetô leghamarabb. Egyik reggel, amikor elmegy dolgozni, a zárat lecseréltetném, a holmiját kiraknám, vagy elküldeném az anyjához.

Az életben át nem léphetné a küszöböt! Valami komoly baja lehet, ha ennyire kifordult önmagából! Fordulnék hivatalos szervekhez, intézményekhez segítségért! Még egy állat se bánik így az utódját váró társával, mint egy "ember"-nek csúfolt állat!

2013. jan. 5. 15:58
kedves Maócska1981 én nem azért szerettem volna gyereket a páromtól mert anyagi oka volt hanem mert jó párnak tartottam magunkat! Mert benne megtaláltam azt amit 7 év alatt nem találtam meg az előző páromban! Sokkal felelőségtudatosab volt olyan aki kész feláldozni az egyéni vágyait stb a gyerekért akit nagyon jó apának tartottam igaz 1 év alatt nem lehet annyira kiismerni valakit.
44. f64f0d9a69 (válaszként erre: 28. - Livcsi987)
2013. jan. 5. 15:58

A helyedben a nagymamához költöznék.

Ha jóban vagy vele, biztosan jobban számíthatsz arra, hogy melléd áll és segít.

Anyukád és a párod pedig beszélje meg ki marad a lakásban. :)

Egyetlen férfi sem viselkedhet így a párjával. Visszaél a helyzeteddel, mert azt gondolja bármit megtehet ezután.

Ne engedd neki!

Milyen élete lenne egy kisgyereknek ilyen apa mellet? Téged előtte is csak porig alázna.

Jobb nektek külön, terrorista nélkül élni. :((

Sok szerencsét és sok egészséget kívánok!

43. bd55e3f068 (válaszként erre: 40. - Maócska1981)
2013. jan. 5. 15:58

" nagyon vártam már, úgy mond ez volt minden vágyam , vicces de véletlenül jött össze"


Baromira akarta ez az apa a gyereket.

42. Durciful (válaszként erre: 35. - Bd55e3f068)
2013. jan. 5. 15:57

Én 22 éve élek a párommal és még nem tudott olyan történni, hogy repüljenek az ablakon a ruhák. Ez a viselkedés nem egy kulturált ember viselkedése, így akkor sem viselkedünk, ha megoldhatatlan ellentét feszül egy kapcsolatban. Akkor kultúrlények esetében az egyik balra, a másik jobbra megy, oszt kész, élik az életüket ott és azzal, akivel jobb.

Ennek a kislánynak a bejegyzése alapján bizony nagyon gyorsan mennie vagy menekülnie kell. Az előbbi a jobb. Tök mindegy mi az ami kiváltja az ilyen viselkedést, a lényeg, hogy ki tudja bármi is váltani. Ha a lányban volna a hiba és a párjával semmi baj nem lenne, akkor az a férfi felmérné, hogy nem 100-as a barátnő és odébb állna. Ez a pasi uralkodik, hatalmaskodik, lelkileg terrorizálja a terhes barátnőjét. Ez nem megoldás semmire. Ez egy magatartási vagy szocializációs probléma a pasival, nem alkalmas társkapcsolatra. Sajnálom.

41. bd55e3f068 (válaszként erre: 37. - Sylvia81)
2013. jan. 5. 15:56

Bárkiből ki lehet hozni az állatot. Ilyesmit nem szoktak megtervezni.

Szerintem az sem ép értékrend, hogy a pasi perkálja az adósságot, tartsa fent a lakást, anyus meg azt mondja, hogy az ő otthona, miközben nem is övé a lakás.

40. Maócska1981 (válaszként erre: 35. - Bd55e3f068)
2013. jan. 5. 15:55
Biztosan érdekes lenne, de sztem elgondolkodtató, hogy egy ilyen ember, mi a frásznak akar gyereket...
2013. jan. 5. 15:55
Kedves Agostina hát igen nagyon ideges voltam a suli részlet fizetése miatt mert most voltam fizetős downkór szűrésen sokba került a suli pedig most így hogy halasztottam 35 ezer havonta plusz az egyébb kiadások és nem aludtam egy szemhunyásnyit sem és meg volt igérve anyukámnak hogy megyünk vele nagyimhoz. Párom azon húzta fel magát hogy születésnapomon azt van kedvem csinálni amit szeretnék és úgy hogy 2 látok a fáradságtól és hányingerem van mert szédülök nincs kedevem elmenni! Ez volt ma az oka a ruhadobálásnak!
38. Maócska1981 (válaszként erre: 31. - Bd55e3f068)
2013. jan. 5. 15:54
Hát én inkább beszélgetnék minden nap a végrehajtóval, mint bántson valaki akár engem, akár a gyerekem. Sztem nem anyagi okokból kell együtt élni...
37. Sylvia81 (válaszként erre: 35. - Bd55e3f068)
2013. jan. 5. 15:52

Hát nem tudom...

Szerinted van olyan indok, amiért más ruháit hajigálnád ki az ablakon??? Mert az énértékrendemben nincs!!! Inkább elküldöm Afrikába és lecserélem a zárat.

Szerintem aki ilyet csinál, az egy rabszolgát akar.

2013. jan. 5. 15:49
Kedves Szilvya81 köszönöm tanácsod én is félek hogy még ha mindent rendben találtak is most az orvosok úgy később még baj lehet... Én is hiszek abban hogy épp testben épp lélek. Tudom hogy engem is 10 éve nagyon megviselt hogy a szüleim elváltak! 16 évesen azt mondták idegi alapon alergiás kiütéseim vannak előtte 11 bőrdoki vizsgált mert 1 évig szinte csak 3-4 órát aludtam egészen 19 éves koromig annyira rossz volt a bőröm! Ez nagyon ritka bár anyám is idegösszeropanást kapott mert 24 évig éltek együtt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook