Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sedatif PC szoptatás alatt.. fórum

Sedatif PC szoptatás alatt.. (beszélgetős fórum)


16. 612c4ee548 (válaszként erre: 15. - Nyuszko83)
2010. jan. 25. 18:55
Mostmár jobb valamivel, mert nem sír annyit.Tudok néha aludni, ha már nagyon muszály, mellesleg sajnálom rá az időt. Amíg le nem szédülök a lábaról fent vagyok.
2010. jan. 24. 12:47

Azért az elején fejtem én is. Éjjelente, kómásan...

A sört nyugodtan igyad, tejszaporító! :D

Napközben nem tudsz pihenni, amíg a picid alszik? Azért én nem voltam ennyire durván fáradt, pedig éjjel sokat keltünk.

14. 612c4ee548 (válaszként erre: 13. - Nyuszko83)
2010. jan. 24. 07:20

3 és fél hónapos.A Sedatatif Pc-t már nem szedem, elfogyott.Ha nagyon depis vagyok a fáradtságtól, vagy már annyira alvásadósságom van, hogy szorongok elaludni is, akkor iszom egy kis sört.Mindig van itthon.Attól semmi különöset nem tapasztalok. Nem iszok egy egész üveggel, csak fél üveget, vagy még annyit se alkalmakként.

Tegnap este nekem is szopizott mellből, úgy tudott álomba merülni és fél 7 ig aludt. Azért neéhanapján mellre kapom, az a legjobb nekik, de nálam minden esetben ki kell utána még fejni, mert nem üríti ki rendesen.

Azért jó neked, hogy mivel nem fejsz, nincs vele macera.

2010. jan. 23. 08:36
Köszi. A fogak nem, de amikor 1-2 óránként akar szopizni megnyugtatásként, akkor elhiheted mennyire romokban állnak a bimbóim. :)) Ha az esti szopi után veszed be, és az utána pár órával lefejt tejet nem adod neki....Vagy nem is tudom meddig van a szervezetedben. Nagyon jó, hogy jó alvókája van a picidnek, maradjon is meg!! Tényleg milyen idős a babád?
12. 612c4ee548 (válaszként erre: 10. - Nyuszko83)
2010. jan. 22. 18:50
Gratulálok, hogy 15 hónapos a picid és még mindig szpotatsz! :-)A fogacskái nem okoznak fájdalmat?
11. 612c4ee548 (válaszként erre: 10. - Nyuszko83)
2010. jan. 22. 18:46

Szia! Éjjel nem szopizik, hanem végigalussza, de nekem, ha azt akarom, hogy ne apadjon el-márpedig ezt akarom- szóval akkor nincs mese felkelek. Már hozzászoktam, hogy félkómásan elkezdek fejni. Jó esetben nem megy ki az álom a szememből, rosszabb esetben nem tudok visszaaludni, vagy mire visszaalszom, addigra kelnem kell.

Már nem is szedem, mert nekem az volt a tapasztaatom, hogy a baba is "kapott" egy kis homeós nyugtatót, pedig neki semmi szüksége nem volt rá. Az utóbbi néhány napban rájöttem, hogy valami egészen fantasztikus módon az aktuális anyatej infót hordoz az anya hogylétéről és a bab szervezete szinte teljesen képes ill. maximálisan képes alkalmaszkodni az anyához. Pl. amikor nekem nem volt elég tejem, a babának nem volt étvágya.És mostanság azon is gondolkodom, hogy talán a maradék tejet nem kéne az újonnan lefejt tejemmel összeönteni éppen ezért.

2010. jan. 22. 15:28

Tuti átmegy az anyatejbe a hatása. Éjjel nem szopizik a babád?

Az én kisfiam 15 hónapos, még szopizik. Az első fél évben 3 óránként kelt éjszaka, és még most is ébred 2-szer, de ha tudom csak 4-kor kap cicit. Már néha van olyan, hogy 5 órát alszok egybe. :)

Sajnos ez van, pár évig nem alszunk. Próbálj nappal pihenni, és tényleg csak a legszükségesebb házimunkát végezd el. Ja, és fogadj el minden segítséget!!!!

Boldog babázást!

2010. jan. 2. 09:39

Visszatérve az alaptémához, hogy árt e a babának. Nem hinném, hogy árt, de aluszékonyabb lesz, az tuti.És, hogy én mit érzek a Sedatívpc-töl: Én nyomott vagyok reggelente tőle. Kissé fájnak tőle a szemeim. Nekem azért nem annyira kóser ez a Sedatif Pc. Ezért az utóbbi napokban lementem napi egy szemre napközben.

Köszi a csipkebogyótea tippet! :-) És persze a privit, majd válaszolok rá, nagyon jól esett.

8. 612c4ee548 (válaszként erre: 7. - Bb4de6f45c)
2009. dec. 31. 11:18
jaja, igazatok van. Köszi. Többet fogok pihenni....
7. bb4de6f45c (válaszként erre: 5. - 612c4ee548)
2009. dec. 29. 22:24

Szard le a látogatókat. nem kell szuper anyunak lenni. ezt csak a média sugallja.

Ha kupi van, kupi van. Nehogy azt hidd, h a látogatóidnál anno nem volt rendetlenség.

2009. dec. 29. 22:21

Ez így van, ha többet pihensz több lesz a tejed. A napi 1 az nem árthat. Én már akkor szedtem/ ugyan amikor már rég hozzátápláltam. Én úgy vettem észre, h nem árt a törpémnek.

Próbáld ki a csipkebogyó teát, abban nincs koffein/tein, és (nálam) serkentette a tej elválasztást.

A házi munkát hagyd, majd megoldódik. Ha kell kérjél segítséget. nem szégyen!!!! Kérd meg anyudat/apudat/anyós/testvért/ esetleg a férjed, h főzzenek rátok egy kis ideig amíg helyre jön ez tej probléma.

Sok nyugalom, és rendben lesz minden. Tudom, h nehéz, de alszik a pici pihenj le Te is, ha tudod add oda másnak, had vigyázzon rá. Hívd el anyudat. Hidd el örömmel fogja tenni.

5. 612c4ee548 (válaszként erre: 3. - 160eff7a26)
2009. dec. 29. 22:15
Igaz, megvár. csak a látogatóknak meg meg szeretnék felelni és ez a túlzott megfelelési vágy arra késztet, hogy a fáradtságom ellenére csináljam a dolgokat. Van úgy, hogy a szívem olyan gyenge, hogy már azt hiszem kipurcanok. Aztán belegondolok, hogy nem lenne jó kinyúvadni, amikor alig 3 hónapja adtam életet a bébimnek.
4. 612c4ee548 (válaszként erre: 2. - Bb4de6f45c)
2009. dec. 29. 22:13
Hát végülis védőnőtől nem kérdeztem, de mindenki más azt mondta még a patikus is, hogy nem árt.A tapasztalat viszont azt mutatja igenis árt. Most azt csinálom, hogy napi egy szemet szedek, mert azt muszály.A babucim jancsi 12-én lesz 3 hónapos. Tejem nem sok, de igyekszem enni, ha már nem alszom, legalább egyek. Azt vettem észre, ha alszom több a tejem. Amikor csak napi 5 órát alszom, akkor napi 70 ml. tápszerrel pótolnom kell az adagját és ez a parám. Hogy elmegy a tejem, így ez egy ördögi körré válik.
2009. dec. 29. 21:50
Nincs semmi segítséged? Próbálj aludni amint tudsz, az otthoni munka megvár!
2009. dec. 29. 21:48
mennyi idős a baba? Védőnő javasolta?
2009. dec. 29. 21:44
Az első babámat anyatejjel táplálom. Sajnos éjjel is fel kell ébredjek kifejni a tejet, ezért rettentő kipihenetlen vagyok.A felhalmozódott alvásadóságom szorongást és ideges viselkedést kölcsönöz mindennapjaimba, amit nagyon nehezen viselek, hiszen a tudatom konstatálja, amint napról-napra egyre szétesőbbé válik személyiségem a nem alvás következtében. Ragaszkodom ahhoz, hogy anyatejet adjak a bébimnek, ezért nem szedek antipszichotikumot. A kicsim nagyon érzékeny és észrevettem, hogy az utóbbi időben általam beszedett Sedatif Pc homeopátiás bogyóktól többet alszik, tehát rá ugyanúgy hat, mint ahogyan rám is.Van valami tapasztalatok a téren, azon kívül hogy mondják , hogy a homeopátiás szerek nincsenek rossz hatással a babára. Hát nem tudom... tud valaki ésszerű magyarázatot adni, hogy miért nem megy át az anyatejbe? Mert érzésem szerint átmegy a hatása, hisz úgy látom a picimen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook