Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rubint Réka - Napi 20 perc, ki tart velem? fórum

Rubint Réka - Napi 20 perc, ki tart velem? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. júl. 31. 08:16
Nem olyan komoly, csak nem nagyon ugrálhatok és mozgathatom a bal lábamat ..
2014. júl. 30. 21:05

Naná. Aug közepén megyünk nyaralni, addig most már semmikép nem hagyom el magam. Ma jött meg, Sajnos nagyon rosszul viselem mindig, de még igy is megy a torna minden nap. Ma éppen zumba és has volt. Holnap sztem Réka napi 20 perc comb és popsi, meg innen onnan szedtem össze kar, váll edzsét. Egy jó ideje megvan, papiron összeirogatva. Azt hiszem a nagy része Péntek Enikő féle.

De remélem nem egészségügyi dolog, vagy legalábbis nem komoly. :)

2014. júl. 30. 14:46
Sziasztok! Sajnos nekem most egy hétre vagy lehet kettore is le kell állnom :S Azért remélem ti csináljátok :)
2014. júl. 29. 15:01
Sziasztok! Nekem a kedvencem az Igényes nők edzésprogramja c. DVD-n található súlyzós,egész testet átmozgató ~20 perces edzés! Imádom! :)
52. uteLau
2014. júl. 29. 13:52

Sziasztok! :)

Én kb. 3 hónapja kezdtem el Rékára tornázni. Soha semmit nem mozogtam, az erőnlétem a 0-nál is lejjebb volt. Az étkezésemen is változtattam, az Update szerint eszem. Ennek a 3 hónapnak az eredménye -10 kg, és most már naponta 90-120 perc Réka tornát simán kibírok + futni is elkezdtem(na azt végképp nem bírtam sohasem:)) és az első pár alkalom után már 5km-t sikerült megállás nélkül. :) Azóta hetente 1x Power Plate-et is beiktattam. Teljesen átformálódtam kilókban, centikben, ruhaméretben, mindenhogyan. :) Sosem gondoltam volna, hogy valaha is ennyi mozgást kibírok majd, ugyanis 3 hónappal ezelőttig én voltam a világ leglustább embere. :)

Mindenkinek sok sikert, kitartás, és az eredmény nem marad el! :)

2014. júl. 28. 21:26
Én is pihentem. Jó, sétálni voltam, de intenzívebb mozgás nem volt. Holnap viszont elöveszem a dvd-t és jöhet a hasazás. :D
2014. júl. 28. 19:08

Szombatra a nyakamat elaludhattam, úgyhogy pihenés volt. Bár tegnap egész nap talpon voltunk, két hatalmasat is sétáltunk, este éreztem is.

Mára comb is és has is a terv. Párom most délutános, úgyhogy tudok este tornázni. Ilyenkor sokkal jobban esik. :)

2014. júl. 28. 11:51
Kicsit el voltam veszve a hétvégén.. Az izomláz elmúlt, de nagyon meghúztam a derekam.. Úgyhogy most kicsit pihenek.. Ti? :)
2014. júl. 26. 15:15
Szerintem hasznàl a RR- torna. Rajtam legalàbbis rögtön meglàtszott. De most vhogy olyan nehezen veszem rá magam. Inkàbb mixelek: RR+BA+a youtube- ròl mèg nèhàny gyakorlat.
2014. júl. 26. 15:12
Nekem mèg mindig izomlàzam van tegnapelöttröl. Lehet majd csak lightos hasizomgyakorlat lesz ma.
2014. júl. 26. 14:22

Nekem tegnap kimaradt minden... De majd ma :)

Még a combom kicsit fáj, úgyhogy a cél a 20 perc hasizomból legalább 15.. Sokat akarok? :D

45. 9b6b06acc2 (válaszként erre: 44. - Főnix01)
2014. júl. 26. 14:21

Szia!

Nagyon ugyes vagy akkor, ha nincs izomlázad :)

Hát én sokmindent olvastam róla és sokan írták, hogy fogytak tole.. Persze olyan is volt, aki azt írta nem... Szerintem ez úgyis egyéni :)

2014. júl. 26. 08:29

Sziasztok!

Mondhatni szerencsés vagyok, mert a hasammal meg vagyok elégedve... az mindig kicsit izmos volt, és ha rádolgozok, hamar látszik, ott semennyi felesleg nincsen. Csak a combon és popsin :(

Tegnap futottam, majd 20 perc combból 15 percet bírtam. Normál guggolással csináltam, hogy a térd nem megy a boka elé, csak kapaszkodással tudtam kivitelezni. Mára nincs izomláz... Ma délután popsi-csípő jön :)

Van valakinek már tapasztalata Réka tornáival? Olvaszt centiket?

2014. júl. 25. 12:41

Nekem is a hasizom van tervbe, hogy tobbet birjak belole megcsinálni :)

Mert sajnos nekem is az a legkritikusabb pontom :(

2014. júl. 25. 12:04
Ki mit csinàlt ma, vagy mi van tervbe vève?
2014. júl. 25. 12:04
Ùùùùùtàlom a hasgyakorlatokat, de muszàj. Enni szeretek, ùgyhoz ez mindig kritikus pont marad. Izomlàzam van, de akkor is fogok ma dèlutàn egy kicsit hasazni.
40. Kunigunde (válaszként erre: 38. - 9b6b06acc2)
2014. júl. 25. 11:06

Igen, tényleg fontos. Igazad van, tudom is, de valahogy... Nem tudom megmondani, elmarad. :)

De azt se értem, hogy néha miért sikerül piszok jól, máskor meg semmit se érzek.

Egyébként a többiekhez szólva, tényleg elismerés annak aki elsőre 10 perc körül teljesít. :D Még a láb csak csak, de a has az valami rettenetesen nehéz...nekem :) Mondjuk a majdnem végigcsinálás már jólmegy, nehéz megmondani, amikor mást is csinálok, nem "csak" Rékát.

39. 9b6b06acc2 (válaszként erre: 35. - Főnix01)
2014. júl. 25. 10:10

Szia! Gratulálok :)

Szerintem addigra biztos sikerul majd :)

Én ha este még éhes vagyok, mindig iszok sok vizet és már nem is leszek éhes :D

38. 9b6b06acc2 (válaszként erre: 34. - Kunigunde)
2014. júl. 25. 10:09
Fontos szerintem, hogy ha nem is csinálod végig a videót, tedd a végére és csináld meg a nyújtást.. A combnál nekem elmaradt, ezért van izomlázas, a hasnál megcsináltam, ott semmi bajom :)
37. 9b6b06acc2 (válaszként erre: 33. - Kkriszta)
2014. júl. 25. 10:08
Ugyes vagy.. Ez tényleg jó kezdés :) És csak jobb lesz..
2014. júl. 25. 10:06

Sziasztok! Orulok, hogy mindig tobben vagyunk.. :)

A combomban még nekem is izomláz van.. De akkor lehet megint nekiállok ma a has részének.. Hátha tobbet fogok bírni..

2014. júl. 25. 09:12

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni :) Szeptemberben lesz az esküvő, cirka másfél hónap van még addig. Eldöntöttem, hogy minimum 5x Rékázom : egyik nap futás + comb, másik nap csak csípő: ezek a legkritikusabb részeim. Odafigyelgetek a kajára (a vacsora a legnehezebb), de így is fogytam tavalyhoz képest 6 kilót, de még még centiben szeretnék lemenni : csípőből még 1-1,5 cm, az a 94 cm nekem nagyon szimpatikus :) combból is még 1-1,5 cm, és akkor meg leszek elégedve :D

Szerintem, hogy ha a hasazásból nyolc percet tudtál megcsinálni lilla, az nagyon szép, mert szerintem piszok kemény az az edzés.

2014. júl. 25. 08:18
A tegnapi napot a konyhában töltöttem, nem mellesleg a combom még ma is oylan izomlázas, hogy kapaszkodni kell minden leülésnél. Eddig mellőztem a guggolásokat, de azthiszem mostantól nem fogom. :) Ma követlek titeket és hasat kéne csinálni ;)
2014. júl. 24. 17:14
Elaludt a lànyom, ìgy nekiálltam tornàzni. RR hasazàsàból megcsinàltam 15 percet (kevesebb gyakorlattal), majd Bères Alexandrànak az extra hasizomjàbòl egy szèriàt. Kezdetnek nem rossz.
2014. júl. 24. 14:59
Eddig mèg semmit, de estefelè hasizmot akarok fejleszteni. 
2014. júl. 24. 13:24

Megvan a hasizom is.. Igaz csak az elso 8 perc ment belole.. Szégyenlem is magam, hogy nem bírtam tobbet..

Ki mit csinált ma? :)

30. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 25. - MONIKA.SZ)
2014. júl. 24. 12:53
nahat akkor megprobalom. hatha lenne sikerelmenyem...
29. 9b6b06acc2 (válaszként erre: 28. - Kunigunde)
2014. júl. 24. 09:04
Mindenki mást mond.. De talán ha kisebb izomlázad van, rá lehet dolgozni.. De ha nagyobb akkor nem jó ha még rátornázol..
2014. júl. 24. 08:47

Arra nem sikerült még rájönnöm, hogy izomlázra akkor jó rádolgozni, vagy nem? Tudja valaki esetleg?

Úgy hallottam, hogyha rádolgozunk, akkor "kissebb" izom képződik, ezért hagyni kell regenerálódni, de fordult már elő, hogy napokig éreztem.

2014. júl. 24. 08:42
Nekem a comb rész után izomlázam van :) De akkor ma igyekszem megcsinálni a 20 percet hasra ..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook