Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rubint Réka napi 20 perc has edzésével ki mit ért el? És mennyi idő alatt? fórum

Rubint Réka napi 20 perc has edzésével ki mit ért el? És mennyi idő alatt? (beszélgetős fórum)


1 2
36. aletheia (válaszként erre: 35. - Aranka77)
2012. júl. 19. 12:44

Én csinálom, de csak a popsi-csípő részt, mert ide szeretnék izmokat.A többi testrészemet úgy edzem, ahogy én kitaláltam magamnak:-)

Ha fogyni szeretnél, akkor diétáznod kell(kalóriadeficit)és karidó mozgást végezned, a futás erre a legjobb!

Az, hogy mellé tornázol,biztos jót tesz, szépen formál, izmosít, feszesít a torna,de fogyni nem ettől fogsz önmagában.

2012. jún. 10. 23:35

Sziasztok!

Valaki csinálja még a Napi 20 perc dvd-t? Én néhány napja kezdtem napi 2x20- szal, de nem tudom, hogy mellé fussak- e.. Kb. 8- 10 kg- ot szeretnék fogyni, de ahogy olvasom (más fórumokon is), ez a dvd inkább erősít. Szerintetek? :)

34. miel77 (válaszként erre: 33. - Riacska0515)
2011. aug. 18. 21:19
az elmúlt pár hónapban nem mentem sokat, mert fájt a térdem, meg marha meleg volt, így heti 1-1 alkalom kb. De előtte azért 3-4szer futottam hetente, majd remélem sikerül visszaállnom.
33. riacska0515 (válaszként erre: 32. - Miel77)
2011. aug. 18. 21:17
mennyit szoktál futni?
32. miel77 (válaszként erre: 31. - Riacska0515)
2011. aug. 18. 11:06

hát én nagyon lassan, valamikor márciusban kezdtem és júniusra. Nem csináltam semmi csodadiétát, a naplómban meg tudod nézni. Sokszor mellé ettem, meg voltak megingások, szóval ahhoz képest jó, csak most megállt kb. másfél hónapja, bár nem is figyeltem már annyira. De mindenképp vissza akarok állni, főleg kalóriát számolok, és mellette néztem az update-et.

De jókat lehet főzni otthon is.

Én 3 éve futok, és mióta tavasszal csökkentettem, meg sok ülés, akkor jött fel még plusz 5, és előtte is volt olyan 2-3kg. A tornát most kezdtem el, remélem kitartó leszek sokáig, mozgás téren nincs gond, de még nem találtam meg, mi az ideális életmód, amivel a maradék is lemenne, de biztos rájövök majd lassan!!

31. riacska0515 (válaszként erre: 30. - Miel77)
2011. aug. 18. 10:33
igen,6 hete!előtte hulahoppoztam és futottam.kb.8kg-ot.én ebédet nem tudok rendelni,mert nagyon drága:Snekem még egy se ment le!mennyi idő alatt érted el a -4kg -ot?
30. miel77 (válaszként erre: 29. - Riacska0515)
2011. aug. 18. 09:18

És ezt 6 hete csinálod, vagy előtte is tornáztál valamit?

Meg az is lényeg mennyit akarsz fogyni?

Én is próbálok az update-re figyelni, plusz rendelem tőlük az ebédet.

És az utolsó 3-4 kg nem is akar mozdulni, pedig lement 4 kg és azóta szinte semmi.

29. riacska0515 (válaszként erre: 27. - Miel77)
2011. aug. 18. 09:09
szia!nem!minden nap tornázok 70-80percet,norbit vagy 2*20perces R.R. tornát,de azt is váltogatom hogy ne szokjak hozzá és ne unjam meg!hétvégén meg szoktam futni,és még az updatet is betartom!
28. Hetta1
2011. aug. 17. 21:24

Én máju óta tornázok RR-ra, a 2009-es dvd-re.

A csípő/popsi, és a hasat csinálom minden nap, kivéve hétvége. 4-5 hét után kezdett látszani, és már utána szépen formálódott a combom, és a fenekem, hát a hasam lassabban.

De én mellette fogyóztam is.

A combot, és az alakreformot én nem bírom, az a sok kitörés és guggolás...hát a halálom

Ha kilóra nem is, centire kell hogy menjen le.

27. miel77 (válaszként erre: 25. - Riacska0515)
2011. aug. 17. 20:40
vagy csak minden héten egyszer a 90 percet csinálod? Mert lehet jobb lenne, ha pl. úgy csinálnod, hogy 2*45 perc és mondjuk kedd-péntek. Vagy mellé még 2 napon 20-20perc :) ki kell tapasztalni, mi hozza ki a legjobb eredményt.
26. miel77 (válaszként erre: 25. - Riacska0515)
2011. aug. 17. 20:39
és mennyit csinálsz belőle hetente? nem mindenkinek van gyors eredmény, nekem sem látványos még, csak én a centi miatt tudom, hogy érdemes csinálni, mert fog látszódni is rendesen. De én azt vallom, hogy igazán, szép, látszatos eredményt érjek el ezzel, azért sztem min. félév kell, de 1 év alatt már sztem jó csaj lesz az ember. Légy kitartó, és biztos lesz nálad is eredmény. Pl. futni sem úgy kezdesz, hogy akkor rögtön 10 km!!!
25. riacska0515 (válaszként erre: 24. - Miel77)
2011. aug. 17. 20:23
én nem mondok erre semmit,egyedüli selejtes eset vagyok 6hete csinálom eredménytelenül.......
24. miel77 (válaszként erre: 23. - Riacska0515)
2011. aug. 17. 12:10

centizek, és a csípőm környékem kb. -5 cm, de sztem a kaja is sokat számít. A karom feszesebb lett, ott nagyon nem volt izom, és most már kezd kicsit definiáltabb lenni, sztem még 3 hónap és már látszik :))

Pociban sztem le kell kajával vinni a hájat, és utána látszik csak az eredmény!! mintha ott is izmosabb lennék, ha a fedő réteg alatt nyomkodom. A popsim határozottan kisebb lett, de sztem ez főleg az elkezdett spinning eredménye, bár biztos Réka is segített rajta!

Szerintetek mennyi idő kell, hogy tényleg eredményesen látszódjon? sztem kb. félév rendszeres torna.

23. riacska0515 (válaszként erre: 21. - Miel77)
2011. aug. 17. 11:20
3.hónap alatt láttál már valami változást?nekem is fáj a térdem:(köszi a szalagos infókat:)!
2011. aug. 17. 10:11

Sziasztok!


Én is Rékázom, heti 2-3-4 alkalommal, mikor hogy jön ki a lépés! Előtte konditerembe jártam, de drága volt a bérlet, ezért váltottam Rékára! Szeretem nagyon a tornáit, viszont, teljesen más a két mozgás! :s Nekem vmiér hatásosabb volt a konditermi edzés! Mióta nem járok, kilóra nem híztam, de felszedtem a csípőmre és a belsőcombomra is! :( Persze, ki is hagytam néhány hetet, meg most nyáron azért előfordul néha-néha egy kis fagyi evészet! :) El is vagyok keseredve, mert mindig is a combjaimmal és a csípőmmel voltak bajok, végre sikerült formálodnia kicsit és most ismét jött rá egy kis felesleg, na meg persze a narancsbőr, de hát ezzel meg nem tudok, mit csinálni! Ismét le kéne járni a terembe, mellett meg otthon csinálni a Réka has és fenék 20 perceseit! :) Szerintem a kettő együtt a leghatásosabb!

21. miel77
2011. aug. 17. 09:37

Sziasztok!

Én kb. 3 hónapja Rékázom, a heti 3*20percet igyekszem tartani, van amikor többet is csinálok. A comb formálós részeket nem csinálom, mert a térdem nem bírja a terhelést, fáj nagyon. A hasizom rész a kedvencem, szerintem kezd formálódni, csak még a rajta lévő zsírréteget kéne ledolgozni!!

nekem kb. 1 hónapja van szalagom, húú azzal sokkal nehezebbek a gyakorlatok, nem is hittem volna. Főleg a felsőtest edzésére nagyon jó szerintem.

És a shop builder online webáruházban vettem, 1500 ft-ért, zöldet.

2011. aug. 17. 08:58
sziasztok!én minden héten egyszer megcsinálom végig a 90percet,az első fele nehezen megy,a talajon lévő gyakorlatok könnyebbek,nektek van szalagotok?nekem sajnos nincs és nem tudom hol lehet kapni:(
19. cb1f60d1e0 (válaszként erre: 18. - Vigike)
2011. aug. 17. 06:41
Én nem bírtam végigcsinálni az alakreformot, és csodálkoztam is hogy ott a helyszínen nálam husisabb csaj nyomta, úgy látszik ez tényleg akaraterö kérdése. Amúgy én inkább Norbizni szoktam, de az meg már túl könnyű...
18. vigike
2011. aug. 16. 17:23
Egyébként én nagyon szeretem RR-t. Egyszer megcsináltam a 90 perces alakreformját, hát nem semmi. Úgy leizzadtam. Persze mondanom sem kell, hogy többször is leálltam és csak néztem, hogy akik ott vannak vele személyesen, azok milyen jól bírják... Gondolom nem először vannak ott. Szóval nekem is rendszeresítenem kell ezeket a tornákat, a hasazást pedig úgy kéne csinálni, hogy többféle CD-ből. Egyik nap ezt a CD-t, másik nap pedig a másikat.
17. vigike (válaszként erre: 16. - Cb1f60d1e0)
2011. aug. 16. 17:21

Neeem, ez mindenkivel így van. Főleg azoknak nehéz, akik el vannak szokva a rendszeres mozgástól, ráadásul RR nem is könnyű. Hát igen, kezdhettünk volna könnyebb edzéssel is, nem rögtön RR :)

A has nekem az elejétől kezdve jól megy, de nem vagyunk egyformák, lehet hogy azért, mert nekem nincs túl sok feleslegem a hasamon és valamivel könnyebb. Bár van hájam és formálódnom kell, de van olyan, akinek több feleslege van és így nehezebb.

16. cb1f60d1e0 (válaszként erre: 15. - Vigike)
2011. aug. 16. 17:12

A comberősítő nekem már megy, a fenék- és hassal vannak gondok, de idővel csak belejövök...

Megnyugtattál, hogy nem csak én vagyok ilyen tápos, már kezdett bűntudatom lenni miatta :D

15. vigike (válaszként erre: 14. - Cb1f60d1e0)
2011. aug. 16. 17:00

Szia!

Hát megmondom őszintén, hogy teljesen én sem tudom végigcsinálni a comberősítő gyakorlatot. A hasazás az nekem könnyebb, bár van 1-2 rész amikor lábkörzést kell csinálni, bár ez lehet, hogy a popsi gyakorlatnál van már keverem, na az még nem megy. Első alkalommal pl. nem tudtam megcsinálni a legvégén található bicska felülést ami nagyon hatásos az alsó hasra. Másodjára már sikerült. Sajnos a kitartással nekem is problémák vannak, megint el kell kezdenem keményen tornázni. Én azt vettem észre, hogy hatásos, de tényleg nem fog még látszani pár alkalomtól.

2011. aug. 16. 14:22
Sziasztok! Én is szoktam Rékázni, de a combnál tovább sose jutok, egyszerüen nem birom, fáj mindenhol (a fenék és hasizom gyakorlatoknál) úgy érzem sose fog menni, nyugtassatok meg, h idövel belejövök?! Ti úgy kezdtétek, hogy végig nyomtátok vagy volt szenvedés?
13. Ágica88 (válaszként erre: 1. - Reginatuck)
2011. aug. 6. 21:53

Szia!

Én RR dvd-ire tornázom, szerintem nagyon jók. Ha heti 3x megcsinálod a 20 perces hasat, mellette figyelsz a táplálkozásra, biztos, hogy lesz eredménye. A lényeg a kitartás, ugyanis a változás nem következik be egyik napról a másikra. ;) Egyébként az általad említett dvd is jó, de ezen kívül szintén szuper a 2009-es dvd (Légy feszes és fitt), illetve az Alakreform dvd-n található has. Bár utóbbin max. 10 perc, de azért elég kemény. ;) Sőt, ha nagyon elszánt vagy, az Add önmagad 3. 30 perc has blokkot tartalmaz. Szerintem érdemes több dvd-t váltogatni a kívánt hatás elérése érdekében. :)

12. Petruss88 (válaszként erre: 11. - Sáraanna)
2011. aug. 6. 21:07
1:D azthiszem...:D
11. sáraanna (válaszként erre: 10. - Petruss88)
2011. aug. 6. 18:32
Melyik dvd-t vetted meg? Mer van Add önmagad 1,2,3!
2011. aug. 6. 18:10
Erre én is kíváncsi lennék, megvettem RR add önmagadd c. dvd-jét lassan szeretném elkezdeni csinálni:))
2011. aug. 6. 14:33
én is azt csinálom,de egyenlőre még nincs eredménye:S
2011. aug. 6. 14:07
Én is odafigyelek mellette a táplálkozásra. A hasizomerősítő gyakorlatai nagyon jók és hatásosak. Én nem egészen egy hónapja kezdtem el, sűrűn csinálom a haserősítéseket és a felső hasizmom mintha kezdene alakulni. Az alsóval még küszködök. Egyébként vegyítem más hasizomerősítéssel is, pl. Czanik Balázzsal. RR az egyik kedvencem, 2 napja az Alakreform 90 perces tornáját csináltam végig, abban is van hasizomerősítés.
2011. aug. 6. 13:55
Valaki még?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook