Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rosszul sikerült 3-as parti... fórum

Rosszul sikerült 3-as parti... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
274. 6f773a273c (válaszként erre: 269. - No lies, just love)
2012. ápr. 29. 14:31

jaj,ez akkora mese,hogy jó azzal az új libával!nehogy bedőlj neki!csak idegesít!sokkal jobb,hogy megszabadultál tőle!nagy,ijesztő kutyát én is hoznék a házhoz!

az meg,hogy azzal a csajjal van,az max azért van,mert pótolni akar Téged!amúgy is kicsit zavaros nekem ez az egész...amíg a házad előtt könyörög,az új "csaja" hol van?asszisztál neki?nem hinném...na látod,nagyon kilóg a lóláb!hagyd a fenébe az egész kócerájt,és éld az életed!

borzalmas lehetett ez az egész Neked!én már ha belegondolok is elfog a hányinger,hogy 3asban,és aztán ezek kiderülnek...de már attól is,hogy 3asban...és látom,hogy mit csinál vele..brr..sajnálom,hogy Neked meg kellett tapasztalnod,de most már tudod,mit nem szabad SOHA többet csinálni!(főleg ha Te nem akarod 100%ban.amúgy se értettem sose miért csajt kell bevenni.egy volt pasimat azzal hűtöttem le,amikor felhozta,hogy oké,majd választok én pasit.többet nem próbálkozott...)

szóval kitartás!

273. Brigitta2121 (válaszként erre: 265. - No lies, just love)
2012. ápr. 22. 19:32
Szia! Egyszerüen a srac nem akarja elfogadni, hogy nem kell neked! A lannyal is csak azért van, hogy provokaljon vagy szex miatt... De ne hidd azt, hogy sokat vesztettél, most mutatta meg neked, hogy te mennyit nyertél, hogy nem része tovabb az életednek... Hidd el, az ember sokszor eltéveszti az emlékek iranti szerelmet az igazival! Fajni fog, de elmulik... Szoritok neked! ;)
272. Hello Titti (válaszként erre: 265. - No lies, just love)
2012. ápr. 22. 19:08
a rohadék...még kijelenti,hogy jó volt a csajjal és egy párt alkotnak,de azért téged zaklat és aláz...és ha sokkal jobban szereti akkor minek megy oda..minek zaklat...jobb is,hogy kidobtad...szemét
271. Frontember (válaszként erre: 269. - No lies, just love)
2012. ápr. 22. 12:33

A lényeg hogy tanulj belőle...

és máskor ne hagyd magad rábeszélni a hülyeségre!

270. Ági05 (válaszként erre: 269. - No lies, just love)
2012. ápr. 22. 10:37

Bár közhely,de az idő mindent megold.Megfizetted a tanulópénzt,s időben megszabadultál egy olyan pasitól,aki nem érdemel meg.Soha ne add fel az egyéniséged,önmagad egy kapcsolatban,s ne tégy olyat,amire Te nem vágysz,nem akarsz.

Eljön még a herceged!

2012. ápr. 22. 09:32

Nem keresett azóta. Tegnap elmentem bulizni, és ő is ott volt a barátnőjével. Hihetetlenül fáj, hogy összejöttek. Olyan megalázottnak érzem magam. Kihasználtnak, de nem fogom hagyni, hogy miattuk rossz kedvem legyen, és depressziós legyek.

Azt még nem tudom, valaha is megfogok-e bízni pasiban, nem kizárt, hogy nem.

268. 54840f0fce (válaszként erre: 265. - No lies, just love)
2012. ápr. 19. 19:51
Szerintem ezt írd meg-mármint a történeteteket-és add el a jogogat. Talán majd valamelyik adó leadja a máricsuji után:))
267. f969d06d2a (válaszként erre: 265. - No lies, just love)
2012. ápr. 19. 19:47
Még mindig ezen kínlódsz?Azt hittem emeletesbe laksz,hopp egy vödör hideg víz,majd nem óbégat.vegyél valami nagy kutyát,ha oda megy majd megtanul az exed futni:)Kártyád meg cseréld le...
266. 2a69f78972 (válaszként erre: 265. - No lies, just love)
2012. ápr. 19. 14:07

Ha olyan fasza a másik csajjal, akkor mit óbégat nálad?

Akkor örüljön, hogy talált egy magához valót, Te meg sürgősen költözz el!

2012. ápr. 19. 14:00

Nem tudok megszabadulni tőle/tőlük.

Nem vagyok elérhető a számukra, viszont majdnem mindennap eljön hozzám az exem. Csenget, kiabál, múltkor az ablakom dobálta, jó, hogy nem törte ki.

Tegnap ugyanez a szitu volt, fogtam magam, és kimentem. Elkezdtem kiabálni vele, hogy hagyjon békén, elegem van belőle, a hazugságaiból.

Gondolhatjátok, az éjszaka kellős közepén, a szomszédok "örültek" nekem biztos, de egyszerűen nem bírtam visszafogni magamat! Kikívánkozott belőlem, és komolyan megkönnyebbültem. Elmondtam a monológom (egyszer sem szólt közbe), majd közölte velem, hogy tegnap óta egy párt alkot a lánnyal, ha nem hiszem, kérdezzem meg őt nyugodtan. A szemembe vágta, hogy sokkal jobb volt ő (a lány) az ágyban, mint én, és sokkal jobban szereti már most, mint engem.

Kiakadtam, elbőgtem magam, és be akart jönni az udvarra. Természetesen nem engedtem be, mondtam neki, hogy húzzon el innen, és felejtsen el örökre! Azt felelte, hogy abból nem iszom, nem fog békén hagyni.

Ma az egyik haverja írt egy sms-t, hogy mit művelek vele, teljesen megváltozott azóta, állítólag iszik mindig és hogy adjak neki még egy esélyt.

Nem válaszoltam.

Egyszerűen nincs erőm hozzá, se máshoz.

Ezek után hogyan bízzam meg bárkiben is? Sosem lesz vége ennek a történetnek? :(

2012. ápr. 17. 13:56

atayisten,ezek az anyjával együtt őrültek...nekem is ilyen volt az exem,az anyjával az élen,egy nagy kalap szar emberek voltak.most legalább ismered az igazi énjüket,szerintem ne bánkódj ezen a kapcsolaton.ahogy többen is írták erős vagy,és "tökös" túl fogod élni!inkább nyiss az új felé!és tiltsd le a számukat a telódról,asszem valahogy meg lehet tenni!

sok sikert!

263. 2a69f78972 (válaszként erre: 258. - 17edc27aec)
2012. ápr. 14. 11:37

Nem!

Én ósdi vagyok és még szerelemből/szeretetből,

szeretem csinálni!:)

262. 3cde375c32 (válaszként erre: 259. - Sötét_hercegnő)
2012. ápr. 14. 07:08
Én is ezt tenném,megírnám neki,higgadt hangvételben,és jól érthetően.És azt is,hogy semmi közük hozzád a továbbaikban.
261. image13 (válaszként erre: 253. - 17edc27aec)
2012. ápr. 14. 02:49
Ez attól is függ,hogy ki a másik kettő fél?
260. Brigitta2121 (válaszként erre: 1. - No lies, just love)
2012. ápr. 14. 01:53
Szijja! Komolyan mondom nagyon sajnallak! Tényleg hihetetlenül rossz döntés volt... Bar enm értem, ha tényleg szerelmes voltal vagy az exparodba akkor hogy tudtad elviselni, hogy massal szexeljen... én elöbb halnek meg... Szerintem a leghelyesebb döntés lenne, ha külön maradtok! Jövöje mar nem lenne sehogysem, ha van szerelem, ha nincs! Sok a fajdalom... Hidd el mindig létezik a jonal jobb :) Nagyon szoriktok neked! és ne engedj nekik! Merülj bele a nagy vilagba, szorakozz! ;)
2012. ápr. 14. 00:06

Átfutottam gyorsan a problémát, és én is azt javaslom, hogy írd meg töviről hegyire az anyjának, hogy mi is itt a helyzet. Nekem nagyon sértené az önérzetemet, ha ez az idegbeteg nőszeméllyé változott anyuka rajtam akarná elverni a port, mert a fia töketlen volt bevallani, hogy mindent elszúrt. Szóval szerintem igen is írd meg neki, hogy itt nem te vagy a sz@rkeverő, hanem az exed. Legyél következetes, nyugodt, és szépen tálalj ki mindent. Anyukának le fog esni az álla. Bár valószínű, hogy ha a srác letagadna mindent, akkor azt is elhinné, hiszen ő a fia.

De a lényeg akkor is ugyanaz: te tisztázod magad, és utána meg hagyni kell őket a fene nagy apátiába visszazuhanni, ha nekik az jó.

258. 17edc27aec (válaszként erre: 257. - 2a69f78972)
2012. ápr. 13. 23:36
Hozzá akartam tenni, hogy 2 fiúval kipróbálnád-e?:D
257. 2a69f78972 (válaszként erre: 256. - 2a69f78972)
2012. ápr. 13. 23:31

Ja és nem vonzanak a nők!:(


2 fiú esetleg?

256. 2a69f78972 (válaszként erre: 255. - 17edc27aec)
2012. ápr. 13. 23:29
Majd priviben megírom, hogy hány éves vagyok és el fogsz menekülni!:D:D:D
255. 17edc27aec (válaszként erre: 254. - 2a69f78972)
2012. ápr. 13. 23:28

Nem lehet rossz...persze 2 nő felállással;)

Kipróbálnád?:))

254. 2a69f78972 (válaszként erre: 253. - 17edc27aec)
2012. ápr. 13. 23:19
Hát eddig még nem volt benne részem és úgy vélem talán már nem is lesz.:)))...és Neked?
253. 17edc27aec (válaszként erre: 252. - 2a69f78972)
2012. ápr. 13. 23:17
Mi a véleményed a 3-as partiról?:)
252. 2a69f78972 (válaszként erre: 251. - Ea010c7029)
2012. ápr. 13. 23:11

Komolyan, most már kezdek megijedni tőlük!

Mi lesz, ha véletlenül találkozunk az életben?:)

Félelmetesek ezek ketten, anya és fia!

Mit össze nem konspirálnak, brrrr!:(

251. ea010c7029 (válaszként erre: 250. - 2a69f78972)
2012. ápr. 13. 21:42
A jelek szerint Anyuka tényleg nagyon 'ragaszkodott' a lányhoz...:S
250. 2a69f78972 (válaszként erre: 247. - No lies, just love)
2012. ápr. 13. 18:15

Hagyd már ezt az Anyuka-ügyet! Szánalmasak!...mindketten


De ha mégis rendezni akarod a banyával, írd meg neki a történteket email-ben, vagy SMS-ben és legközelebb ha keres, nyomd ki a telefont.

Ugyanis semmi dolgod sem a fiával, sem vele.

De vele aztán végképp nem.

249. Hitta (válaszként erre: 247. - No lies, just love)
2012. ápr. 13. 17:51
Így akar benned bűntudatot kellteni :S Kitartás!
248. syria (válaszként erre: 247. - No lies, just love)
2012. ápr. 13. 17:45
Gondolom bosszúból zaklatni próbálnak.
2012. ápr. 13. 14:07

Sziasztok, köszönöm a sok-sok hozzászólást. :)

Részben megfogadtam a tanácsotokat, kikapcsoltam a telefonom, de mivel várok egy fontos hívást munka miatt, így visszakapcsoltam, és jött egy sms!

Az exem anyukája írt, hogy a fia ELTŰNT! Nem találja, nem tudja elérni, nem reagál semmire, nem jelentkezik! Felhívtam az anyukáját, és mondtam, hogy nagyon sajnálom, de én sem tudok semmit róla, mindent megteszek, hogy előkerüljön. Tényleg őszintén mondtam ezt neki!

Erre közölte velem, hogy minden az én hibám, tönkretettem teljesen az életüket, és ha valami lesz a kicsi fiával, nagyon megbánom. Azt sem tudtam, mit mondjak, mit ne mondjak, elköszöntem, s letettem.

Próbáltam hívni a barátom, de a telefonja ki van kapcsolva, viszont a legjobb barátnőm látta ma reggel az egyik bevásárlóközpontban az ANYUKÁJÁVAL!

Nevetségesek, komolyan mondom.

Miért nem hagynak békén??? :(

2012. ápr. 13. 02:30

Amúgy általában az elhagyott fiúk nem csekély/na jó, jelentöös hányada fenyegetöözik mindenféle öngyilkossággal...gondolom a büszkeségnek fáj, bár ebben az esetben, ha jól belegondolunk, ez a srác vajon hiúságból nem viseli a szakítást? Merthogy nem szégyellt anyucika elöött olyat mondani, hogy ÖÖT hagyták el, ÖÖT csalták meg...

Persze Te ezen ne is kombinálj, kedves Fórumindító, mert ez a müüködési mód a "lovag" részérööl tényleg pszichopata vonásokat rejt magában, én biztos ööszzef.snám magam könnygáz nélkül járni az elkövetkezöö hetekben..., a fiútesó kísérete hasznos tud lenni, fööleg hogy tesó, nehogy meglásson egy másik sráccal és bepöccenjen...ne legyél egyedül és a legelkeseredettebb reménytelenségben se menj vissza, mert ha ennek a fiatal fiúnak most ilyen az idegrendszere, akkor ha késööbb problémátok lenne, el ne járjon a keze...


Nagyon ööszintén sajnállak, együttérzek Veled és kívánom, légy eröös és a túllépés idööszakában sok-sok lelki élményed legyen, amire késööbb káprázatos lesz visszagondolni, mert ez a Te regenerálódásod és Magadra-találásod ideje... valójában szépek az ilyen idöök...legalábbis van egy elcsendesedöös, borongósan romantikus hangulatuk, ami tartalmas és mély és tapasztalatom szerint roppant tevékeny az egyéb életcélokat tekintve...

245. 2f7db3f503 (válaszként erre: 239. - A14deb9047)
2012. ápr. 13. 02:14
a Kés alatt-ban van egy ilyen rész, mikor mintaanyuka rányit a fiára és két leánykára, aztán összehívja a másik gyerekek szüleit, hogy rendet tegyen...:D
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook