Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rosszul sikerült 3-as parti... fórum

Rosszul sikerült 3-as parti... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - No lies, just love)
2012. ápr. 8. 16:55

"Elcsesztem ezt az egészet, amikor "igen"-t mondtam a "nagy eseményre"."


Hát úgy néz ki, hogy el.

2012. ápr. 8. 16:54
Ez is egy egyfajta újdonság, mi a baj?
2. 342402de6d (válaszként erre: 1. - No lies, just love)
2012. ápr. 8. 16:54
Hagyd....talán akkor majd rájön mit is érez valójában.
2012. ápr. 8. 16:52

3 éve van egy komoly kapcsolatom, nagyon szeretem a barátom, és tudom, hogy ő is engem. Legalábbis eddig azt hittem.

Mivel mindketten szeretjük az újdonságokat, szeretünk mindent kipróbálni, így elhatároztuk, hogy keresünk egy lányt, akivel hármasban szeretkezhetnénk. Megbíztam a barátomban, és a lányban is.

Megvolt a nagy esemény, élveztük, bár én egy kicsit kellemetlenül éreztem magam, mert szerintem sokkal jobb volt a másik lány. Bevállalósabb, lazább volt, és láttam, hogy a barátomnak nagyon tetszett a dolog. (Talán jobban is, mint amikor csak velem van együtt.)

Egy hete észrevettem, hogy nagyon furcsán viselkedik velem a barátom. Nem nagyon beszélgetünk, nevetgélünk, holott előtte mindig. Feltűnt, hogy azóta, mióta hármasban csináltuk.

Rákérdeztem, hogy mi a baja, és elmondott mindent őszintén.

Nagyon megtetszett neki a lány, és nem tudja, miért, de azóta nem kíván engem. Ledöbbentem, sírtam, beszélni nem tudtam.

Elküldtem, hogy hagyjon békén. Másnap visszajött, bocsánatot kért, és mondta, folytassuk tovább, mert engem szeret.

Beszéltem valamelyik nap a lánnyal, aki elmondta, hogy ne aggódjak, nem lesz köztük semmi, mert ő már egy ideje CSAK lányokkal foglalkozik, de elmondása szerint nem leszbikus, viszont a barátomtól semmit nem akar.

Na, hát "nagyon" megnyugodtam.

Fogalmam sincs, hogy most mi van. A barátom szeret, de nem kíván??? Tudom, hogy bejön neki a lány, mert tényleg szép, csinos, és még az ágyban is jó.

Elcsesztem ezt az egészet, amikor "igen"-t mondtam a "nagy eseményre".

Szerintetek mit csináljak? Elhagyjam a barátom?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook