Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rosszul esik, hogy a lányom nem beszél a magánéletéről, én... fórum

Rosszul esik, hogy a lányom nem beszél a magánéletéről, én... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

12. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 12. 08:37
Szerintem ezt így mondjad el neki.
11. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 11. 19:51
Hány éves a lányod?
10. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 11. 19:49
Érdekes dolog ez. Nem tudom min múlik. Én mindent megosztottam. Olyat is amit ma már cikinek tartok hogy miért mondtam el, na de mindegy. Volt egy jó barátnőm, ő meg semmit nem mondott el az anyukájának. Pedig jó volt a viszonyuk. Nem értettem ő miért nem mondja el a dolgait nekik…. Lehet alap habitus kérdése is ez. Sosem voltam az a titkolózós fajta. Amikor sok éve meddőségi problémával küzdöttem arról is nyiltan beszéltem bárkivel ha rákérdezett. Sosem titkoltam, tudom sokan szégyellik, titkolják, akár a család előtt is. Szerintem semmi szégyellni való nincs benne.
9. Ágio8405 (válaszként erre: 8. - Papája)
2023. febr. 11. 19:44
Pl mit? Szexuális életéről dolgokat? Vagy miről?
8. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 11. 18:38

Teljesen egyetértek a 6-os hozászólóval.

Egy gyereknek az anyja az "csak" anya és semmi más.

Emlékszem anyám kamasz koromban, talán úgy akart a bizalmamba férkőzni, hogy elkezdett barátnőként viselkedni. Próbált megosztani velem olyan dolgokat, ami nem hogy nem érdekelt, de mély ellenszenvet és utálatot váltott ki belőlem. Ezek után teljesen bezárkóztam, jó darabig még az ételt sem akartam elfogadni tőle.


Azt tanácsolom, ne mondj el neki mindent, ne kíváncsiskodj. Viselkedj szerető anyaként, akkor hamarabb bizalma lesz irántad.

7. Epresturmix (válaszként erre: 6. - Epresturmix)
2023. febr. 11. 17:58
Részletet.
2023. febr. 11. 17:58
A lány akarja, hogy te elmond a dolgaidat vagy csak rálőcsölöd? Van az a kor, amikor az ember nem akar túl sok részleget tudni az anyjáról.
5. hpetra22 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 11. 17:51
Hány éves? Én sem mondok el sok mindent anyámnak. De nem azért, mert ilyennek nevelt.
2023. febr. 11. 17:20
Valószínű, hogy ilyennek nevelted.
3. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 11. 16:19
Nem mindenki egyforma.. van, aki nem szívesen beszél magánügyekről, még családon belül sem. De tapintatosan rá lehet vezetni, hogy érdekelne az élete. Miért nem kérdezel tőle?
2023. febr. 11. 15:42
Biztos meg van az oka.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook