Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rossz szokások lennének? fórum

Rossz szokások lennének? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 10. 16:25
Ezek nem szokások, kezdjük ott:)De amúgy semmi rossz nincs bennük, esetleg a bogyó kihagyása miatt lehet aggódni kicsit:)
8. pure (válaszként erre: 1. - A83b0152b5)
2011. jan. 10. 14:37

Szerintem is teljesen normális dolgok.

Nem megbántásképp, de ha valaki nem olyan "szentfazék" kategória annak nincs baja ezekkel! :)

2011. jan. 10. 14:33
hát ezek szerintem is tok normális dolgok de a tobb pohár ital persze nem azt jelenti hogy úgy be kell rúgni hogy haza se találsz :)..én a ciginél nem nagyon tudok mit mondani anyum napi minimum 1 csomag cigit elszív úgyhogy nálam az még megbocsájtható,szoli szerintem normális dolog...viszont eki nem akar gyereket az bizony vegye is be a fogamzásgátlót :)
2011. jan. 10. 14:31

Ezek teljesen elfogadható dolgok. Mi van abban, ha valaki társaságban megiszik pár pohár italt? Ha nem az asztal alá issza magát, akkor rendben. Ha valaki a baráti társaságban rágyújt, azzal sincs semmi. Inkább, mint bármilyen drog!!!

Fogamzásgátló??? Háát arra azért illik odafigyelni, de azzal sincs semmi gond, ha egyszer-egyszer elfelejti bevenni az ember, és reggel pótolja.

5. andi6020 (válaszként erre: 2. - Fiatal nő)
2011. jan. 10. 14:28
Ezen nem is csodálkozok. Nem is Te lennél, ha nem így reagálnál. :)
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - A83b0152b5)
2011. jan. 10. 14:27
Szerintem ezek teljesen normális dolgok. Mondjuk a bogyó bevételére tényleg figyelni kellene.
3. mh07 (válaszként erre: 1. - A83b0152b5)
2011. jan. 10. 14:25

Háááááááááááát....

- Péntekenként .. több pohár italt :-(

- A barátaim társaságában ... cigit :-(


ezek nálam a "rossz"szokások kategóriába tartoznak, de még a megbocsáthatóak/elnézhetőek közé. Persze ez csak az én megítélésem.


Fentieken kívül sok - szerintem - rosszabb szokás is létezik.

2011. jan. 10. 14:23
Én meg nem értem, miért lennének túl normálisak ezek a dolgok...
2011. jan. 10. 14:20

Egyik oldalon olvastam, hogy hogyan szabaduljunk meg a rossz szokásainktól.

Ezek voltak "rossz"szokásként felsorolva:

- Péntekenként megiszom több pohár italt

- A barátaim társaságában elszívok pár szál cigit

- Néha beugrom a szoliba pár percre

- Olykor elfelejtem bevenni a fogamzásgátlót


Én nem tudom ki, hogy van vele, de ezek tök normális emberi dolgok erről nem értem miért kéne leszokni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook