Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék fórum

Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék (beszélgetős fórum)


657. Babus123 (válaszként erre: 656. - Bubacs)
2017. máj. 17. 06:33

Szia!

Sajnos ebben nem tudok segíteni,nekem nem volt ilyen(nem is tudom mi az),de szorítok hogy minden jól alakuljon

656. Bubacs
2017. máj. 16. 20:47

Sziasztok!


Ma voltam emlő UH-n, és mindkét mellemben talált a főorvosasszony 1-1 fibroadenomát. Ugye jól gondolom (mivel utánaolvasva elég gyakorinak mondják) hogy ez nem lehet kizáró oka a lombiknak? Vagyis emiatt nem fogja tolni a doki az időpontot, ugye?

2017. máj. 10. 18:55
Sziasztok, nem tuntem el, csak iszonyú mennyiségű munkám van. De minden nap benezek ide. Nemsokára en is aktívan itt leszek majd. Addig is csak irogassatok hogy tudjam kivel mi történik.
654. Babus123 (válaszként erre: 653. - Fannikutya)
2017. máj. 9. 23:05
Szerintem is. Ha már "muszáj" hogy gond legyen,azt jobb a lehetö leghamarabb tudni. Minél késöbb tudja meg az ember annál jobban beleéli magát és annál nagyobb a csalódás sajnos
653. Fannikutya (válaszként erre: 651. - Lujza82)
2017. máj. 9. 20:06
Lujza,azt hiszem az talán még rosszabb ha nem derül ki időben.Persze nyilván kérdés mennyire beteg a baba.De én örülök hogy ezt most megtudtam.
652. Fannikutya (válaszként erre: 649. - Babus123)
2017. máj. 9. 20:04
Köszi Babus a kedves szavakat és lassan minden szempontból helyre jövök és megyünk tovább.😊Lassan minden begyogyul odabent.
651. Lujza82
2017. máj. 9. 11:09
Bizony Fannikutya, nem szabad félni, párom családjában is van beteg kisfiú, sajnos nála nem derült ki időben, de utána született egy makkegészséges kislány is. A lelki rész feldolgozásához meg mindenképpen ajánlom a kineziológiát.
650. Babus123 (válaszként erre: 647. - Bubacs)
2017. máj. 9. 09:01
:) köszi én is;)
649. Babus123 (válaszként erre: 648. - Fannikutya)
2017. máj. 9. 08:54

Szia!

Gondoltam rád végig,és pont ma is úgy keltem fel,hogy na talán ma már egy ici-picit jobb lesz neked..vége a sokknak és màr legalább túlvagy rajta és otthon vagy. Minden nap kicsit könnyebb lesz.. Szorítok! És azért is h minden ok legyen és ne kelljenek a gyógyszerek! Unokatesóm amúgy azóta szült egy makk egészséges gyönyörü kisfiút másodszorra rögtön,és most újra babát vár,csak ö már túl van a 24. héten is,és ezzel a babával is minden ok;) (ez bíztatás volt! :)) puszit és sok eröt küldök!

2017. máj. 9. 08:28

Sziasztok lányok!Nagyon zajlik itt az élet.Én is visszatértem.Túléltem,átéltem és itthon vagyok.24 óra a befekvéstől hazáig.Itt nem részletezném mert nem hiszem hogy mindenkit érdekelne a menet és nagyon remélem hogy soha senki nem kerül ilyen helyzetbe mint én.De nagyon hálás vagyok a Maternity csapatának mert mindenki annyira kedves volt és az egészet gyorsan profin de rengeteg odafigyeléssel végezték.A lelki munkát meg hát nekem kell elvégezni és felépülni.Most annak szurkolunk hogy teljen le ez a hat het amig semmit sem szabad kb csinalni meg ne induljon el a tejem közben,mert akkor arra adott egy gyogyszert a doki de mondta hogy ne szedjem be amig nem muszaj mert eg csomo mellekhatasa van.A következő probalkozas majd 2 ciklis után de legkorábban is 3 hónap mulva.Addig feldolgozom ezt és meg kell tanulnom úgy hozzáállni majd a következőhöz hogy nem rettegek hogy ez újra előfordul.

Gratulálok a kismamáknak,nagyon örülök az eredményeidnek Babus,Hála Istennek minden rendben!

Szurkolok a juniusi kezdőknek!

Nem szomorkodj Lujza.Nem tudom miért gördít néha ilyen akadályokat elénk az élet de ne félj már nem kell sokat várnod.Legfeljebb kezdünk együtt.😊De az sokára lesz és azt biztosan nem kell megvárnod.

Gondolok és gondoltam rátok bentről is csak nem volt erőm írni.

647. Bubacs (válaszként erre: 645. - Babus123)
2017. máj. 8. 23:01

Babus, gratulálok a jó hírekhez! Mostmár jöhet a felhőtlen öröme a várandósságodnak! :)


Köszönöm a támogatást, nagyon jól esik, és tényleg sok erőt ad. ;)

646. Bubacs (válaszként erre: 642. - Nyuszók)
2017. máj. 8. 22:46
Dejó, akkor nem egyedül nézek szembe a procedúrával, lesz kivel megbeszélni a történéseket. :)
645. Babus123 (válaszként erre: 641. - Bubacs)
2017. máj. 8. 15:24

Köszi!!Már gyógyulok,remélem lassan kijövök belöle..Nagyon aggódtam h árt-e a babának.

Hál' Isten ma jó híreket kaptam, alacsony kockázat jött ki a kombinált teszten úh emiatt is lenyugodtam.:) Egy kö esett le a szívemröl most!

Ó,az már jövö hét! Június is mindjárt itt lesz! Szuper!!:) A pozitív hozzáállás sokat számít!;) Utána már felgyorsulnak az események:). Ha kell bmi infó majd közben,bmi érdekel,vagy csak elfogy az eröd,tudod hol találsz minket;) Hajrá,hajrá!!:)

644. Babus123 (válaszként erre: 643. - Lujza82)
2017. máj. 8. 15:16

Szia

:( Sajnálom,Lujza! Kitartás! Elöbb-utóbb csak eljön a kezdés napja.

643. Lujza82
2017. máj. 8. 10:50

Szisztok,

Ma voltam ellenőrző uh-n. Úgy néz ki most se kezdünk :(

Megint 25 mm a sárgatest.Azt mondta vagy várunk tovább, vagy ad fogamzásgátlót és akkor a jövő hó apban tutira tudunk kezdeni. Rávágtam h azt nem szeretném, és így utólag okoskodtam rajta h jól.is tettem, mert a múltkor azt mondta, h nálam a rövid protokoll játszik az alacsony amh miatt, mert ilyenkor félő h esetleg a petefészkem utána még lustább lesz vagy akár leáll.Abban mardtunk, h ha megjön akkor menjek megint harmadik napon, megnézi kisebb lett e. Aztán megkérdezte, nem érzem e úgy, h terhes lennék, mert nagyon szép a nyálkahártyám. mondtam, h nem is merek reménykednide persze magamban meg mondtam h 8 éve minden hónapban úgy érzem h sikerült úgyhogy ha érzek is vmit, az nem mérvadó. Úgyhogy letörtem mint a bili füle. Meglátjuk mit mutat az uh harmadik napon.

642. Nyuszók (válaszként erre: 641. - Bubacs)
2017. máj. 8. 08:59
Akkor együtt kezdünk. :-)
641. Bubacs (válaszként erre: 639. - Babus123)
2017. máj. 7. 23:28

Gyors gyógyulást, Babus, és kitartást a várakozáshoz! :)


Mi 19én megyünk konzultálni, és ha minden ok, júniusban kezdünk.


Olyan érdekes ez az egész, mert addig amíg nem akartam elfogadni, hogy lombikos babánk lesz, addig úgy voltam, hogy ó az a június még jó messze van, addig simán lehet hogy spontán is összejön. Most, hogy megbékéltem a helyzettel, már alig várom, hogy június legyen, és szinte sajnálom, hogy nem kezdhetünk májusban.

2017. máj. 7. 23:07
Fannikutya,gondolok rád!!
2017. máj. 6. 13:45

Na, most meg tüszös mandulagyulladásom van:( nagyon hiányzott...:( nincs elég izgulnivaló így a elején...Pedig úgy vigyázok magamra:( remélem nem lesz baj belöle..:( :(

Ti hogy vagytok? Remélem jobban! Lujza,te lassan kezdesz,igaz? Nyuszók remélem a melóban már nincs annyi stressz.

Kismamák veletek mi van? Valaki kezd még májusban?

638. Babus123 (válaszként erre: 636. - Fannikutya)
2017. máj. 5. 19:42
Én se értem hova tünik akkor el...Vagy lehet az a gép amivel neked másodszorra nézték pontosabb v jobb minöségü? Ez a drága teszten volt amúgy hogy màr nem látták uh-n? Hát,én ezeket màr nem értem,úh nem marad más csak várni... Amúgy nálunk a férjem az aki nagyon kíváncsi a nemére,nekem anno mëg olyan ötletem is volt h tök jó lehet csak szüléskor megtudni:):) Így még egy ok h várd a szülést:)
637. Babus123 (válaszként erre: 636. - Fannikutya)
2017. máj. 5. 19:29

Szia!

Nem,a neméröl semmit se tudunk ( mondjuk tényleg engem ez izgat legkevésbé,és igazaból ha csak hónapok múlva tudnám meg is ok lenne:) sztem ez olyan izgis mikor azon gondolkozol h vajon mi lesz,én nem is akarom tudni még:):)),de végig keresztbe tette a lábait,az égnek felfelé úh esélyünk sem lett volna kukkolni:):)

2017. máj. 5. 19:03
Szia Babus!Na most megnéztem és orrcsont ábrázolható nekem is ezt írta pedig úgy emlékeztem hogy nem ilyen konkrétat írt.Aztán hova tűnt azt nem ertem de nekem végülis a vervetelen volt a gond.Nekem kicsit vastagabb volt a tarkoredő de az sem kóros.2,31. A combcsont lehet még árulkodó ahogy utána olvastam de szerintem ilyen pici magzatnál még ez csak a durva dolgokat szűri ki és a vervétel jelezhet gondot.Szóval ne aggódj mert az eredményeid önmagukban szépek és jó úzon vagytok a babával.De ez vicces hogy erre rákérdeztél ő meg meglepődött.😊Akkor arrol nem latott semmit hogy mi a neme ugye?
635. Babus123 (válaszként erre: 633. - Fannikutya)
2017. máj. 5. 13:30

Szia! Köszi a vàlaszokat,és örülök h kicsit segíthettem.

Azt írta h orrcsont ábrázolható. Direkt erre rákérdeztem ahogy javasoltad és mutatta h az a fehér az. Szerintem hülyének nézett h ez volt KB az egyetlen kérdésem:). Legalábbis meglepödött:). Gondolom mindenki a nemét v màst kérdez meg, nekem meg beszélt minden testrészéröl csak az orráról nem és h ne felejtsem el gyorsan közbevágtam h van-e orrcsontja:) Nagyon meglepödött h beszél nekem az agyàról h miket integet a kezével,én meg valahogy kiszúrtam az orràt a testrészei közül és az áll az érdeklödésem középpontjàban:):) Erre nem szàmított,látszott:):)Ezek a megfogalmazások amúgy...sosem tudom meg belöle h most ok-e vagy csak annak tünik,de nem tuti. Ilyeneket írt még h arcszerkezet épnek imponál,magzatvíz átlagos,egy csomó mindenre h jelenleg nem látható gond,magzati anomália nem látható...Egy regény..Méretek:tarkóredö 1,21 BPD: 18,1 nem tudom melyik méret fontos még ilyen szempontbol.melyik érdekel? Tarkóredö neked mennyi volt? Elvileg ebböl meg az orrcsontból tudjàk meg UH-n,ha ilyen gond van,ha jól tudom..

634. Fannikutya (válaszként erre: 632. - Babus123)
2017. máj. 4. 22:39
Elvileg hazamehetek aznap ha minden jol megy.Aranyos vagy hogy ezt leírtad mert mindenkit sajnalok akivel ez megesik de persze jo tudni hogy nincs az ember egyedül azaz pontosabban azt hogy ez veszteség de más is tulélte.És tènyleg jobb most tudni ezt.
633. Fannikutya (válaszként erre: 630. - Babus123)
2017. máj. 4. 22:37
Szia Babus!Köszi szépen.Én szerdán voltam és hétfőn lett meg az eredmény.Az UH rendben volt.Azt írta hogy orecsont sejthető.Nem írta konkrétan hogy van de neki ugy tűnt.Igen ennek a Tibornal voltam én is.Azt hogy kislàny a vérvételből tudtam meg de akkor sajnos már más rossz hírek is jöttek vele.Neked milyen méreteket írtak?Volt orrcsont is?Szerintem minden rendben lesz.Aggodalomra semmi ok.😊
632. Babus123 (válaszként erre: 628. - Fannikutya)
2017. máj. 4. 20:45

Hétfön már hazamehetsz vagy bent kell maradni egy estét?

Unokatesómmal történt hasonló,csak vele a 4-5. hónapban és más betegség:( Már érezte ahogy mocorog a pici, és teljesen beleélte magát természetesen,vett is pàr babaruhàt:(

Ezt most nem azért írtam h bárkit megijesszek!!:)

Csak,hogy nem csak veled történik,nem vagy egyedül! És tudom h ez nem vigasz,de talán segít kicsit..talàn ha már muszàj ilyen hírt kapni,jobb minél elöbb tudni..

Tényleg szorítok hogy minden a lehetö legjobban alakuljon a körülményekhez képest és gondolni fogok ràd! 😘

631. Babus123 (válaszként erre: 628. - Fannikutya)
2017. máj. 4. 20:31
Ja,én F.Tibornàl voltam. Te is?
630. Babus123 (válaszként erre: 628. - Fannikutya)
2017. máj. 4. 20:30

Szia! Nagyon nagyon szorítok!! Sok eröt küldök!!

Köszi,én jól vagyok. Tegnap voltam a 12 hetes UHn,a vérvétel eredményét még várom. Az UHn minden rendben,azt mondtàk. De nálad is azt mondtàk,szóval amíg meg nem jönnek az eredmények nem leszek 100%ig nyugodt.:)Akartam is kérdezni,csak nem akartalak ezzel most zargatni meg felhozni a dolgot,hogy neked mennyi idö múlva lett meg az eredmény? Neked orrcsont jelenlétét akkor ezek szerint nem nézték? Amúgy te honnan tudod h kislány? Uh-n látták màr vagy a vérvételböl nézték meg? Mondjuk ez a része izgat legkevésbé! :) Mindennek örülünk,csak egészséges legyen!:)

629. Babus123 (válaszként erre: 625. - Tóthvica29)
2017. máj. 4. 20:15
Ja,amúgy tényleg az elején pontos menetrendet kapsz h mikor mi várható,és attól tényleg a leszívás-beültetés tér csak el max,de csak 1-2nappal. Munka mellett,ha nem mondod ott el,és könnyen hazaugrasz az ultahangokra,vérvétekekre,mert nem laktok annyira messze külföldön akkor kb csak a végén kellhet egy kis szabi, betegszabi:) De ha messze laktok akkor még ha sikerül is az UHkra késö délutàni idöpontot kérni,de gondolom mire ideértek lehet a munkából el kell jönnöd elöbb...Én szabi és betegszabival oldottam meg mindent:) Nem egyszerü,de megoldható;)
2017. máj. 4. 20:14
Sziasztok!Na kicsit eltűntem de olyan lassan telik az idő.Vasàrnap megyek a kórházba este 6-ra.Szurkoljatok hogy erős legyek.Este beadja az induziot és ha jól megy akkor hetfőn dél körül altatnak el és akkor befejeződik.Most már amennyire tudtam elfogadtam és alig várom hogy újra próbálkozhassunk.Ki hogy van?Babus mikor mész a 12 hetes UHra?És a többi kismama és leendő kismama?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook