Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék fórum

Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék (beszélgetős fórum)


537. gasopis (válaszként erre: 534. - Nyuszók)
2017. ápr. 5. 08:15
Biztosan dokifüggő. Es az en köreiben is túl sok a császár..fiatalok.
536. Lujza82 (válaszként erre: 535. - Babus123)
2017. ápr. 5. 05:22
Szerintem dr. Dékány Ágnesre gondolsz.
535. Babus123 (válaszként erre: 533. - Gasopis)
2017. ápr. 4. 22:39
Szia! Én nem tudok semmit erröl a témáról,de szerintem jó ötlet,hogy 2-3 orvost még (min) megkérdezz. Ha nekem bmi olyat mond(ana) orvos,ami nekem nem tetszik,tuti én is csak akkor törödnék bele ha még páran ugyanezt mondják. Amúgy pár napja valahol olvastam egy Róbert Károlyos nögyógyász szülésznöröl hogy ö full természetes szülés párti és amikor csak nem nagyon indokolt,nem alkalmaz császárt. Nem emlékszem a nevére most,de mintha a honlapon is fenn lenne ez róla. Sztem lehet megér egy konzultációt;). És ha full természetes szüléspárti Doki is azt mondja h császár sztem csak akkor hidd el h nincs más út:)
534. Nyuszók (válaszként erre: 533. - Gasopis)
2017. ápr. 4. 21:58
Szia, én ezzel kapcsolatban nem olvastam semmit, viszont azt olvastam már hogy állítólag itthon sok orvos előnyben részesíti a császárt, mert gyors, kisebb a kockázatát stb. Amit tudok hogy mostanában szinte az összes ismerősöm csaszaros volt, de gondom ez is valamilyen szinten doki függő.
533. gasopis
2017. ápr. 4. 18:42
Sziasztok ! Mit hallottatok olvastatok arról a témáról, hogy természetes szülés 45 évesen...Nagyon elvetemült gondolat, és hallgassak a nőgyógyászomra, miszerint ennyi idősen felejtsem el, készüljek a biztos császárra? Szeretnék még más orvost és dúlát is megkérdezni mindenképpen, és ha kell orvost váltok. Ha meg persze a másik nőgyógyásznak is ugyanaz a véleménye, beletörődöm, magam ellen nem megyek.
2017. ápr. 4. 17:11
És nagyon kemények vagytok csajok! Csak elöre szabad nézni (azt mondják:)),úh most egy új esély! Az eddigi csalódásokat elfelejtjük kicsit és az új esélyre koncentrálunk,ami simán sikeres lehet, statisztika ide v oda:)
2017. ápr. 4. 17:07
Kitartást nektek csajok! Szerintem sem mond semmit a statisztika. Ugyanúgy beleeshetsz a PL 10%ba mint a 90be. Nem lehet tudni mi lesz. Hinni kell benne,de talàn nem baj,ha az ember felkészül mindkét opcióra és annyira nem éli bele magát h tuti sikerül. Én emlékszem h az injekciózást KB úgy csináltam végig mint egy robot és nem is próbàltam agyalni rajta h ebböl most vajon lesz baba v nem. Csak csináltam,mert a doki azt mondta KB. És próbáltam csak arra koncentrálni h mikor mi a teendöm mikor hányat stb. Akkor kezdtem el csak a babán gondolkodni mikor megvolt a beültetés.De akkor is nagyon próbáltam nem beleélni magam és felkészülni mindenre,habár azért hittem benne végig h sikerülhet és reméljük minden ok lesz. Bmi lehet,bármikor sikerülhet! Mi nagyon szurkolunk itt hogy mindenki a lehetö leghamarabb jó híreket halljon!
530. Nyuszók (válaszként erre: 529. - Lujza82)
2017. ápr. 4. 14:41

Lujza, én elsőre sem hallottam sikersztorikat és látsd itten vannak a lányok a babócákkal akiknek elsőre sikerült. Szóval nem jó a statsiztikákat böngészni.


Most egyébként én is lehangolódtam, mert úgy jártam, mint te késett 2 napot és az elmúlt egy hétben állandóan hányingerem van, nos tegnap már olyan biztos voltam magamban, hogy még egy tesztet is vettem, és tudtam 2 csíkom lesz. Az eredmény: egy csík és ma görcsöléssel járó menstruáció.


De valahogy menni kell tovább!!!!!!! Bár őszintén szólva most én is nagyon várom, hogy mehessek a pszichológusomhoz, mert ő mindig rendbe rakja a lelkemet.


Szerdán majd bízunk benne, hogy pozitív dolgokat hallasz és az újra lendületet ad majd neked.


Ki hogy van egyébként? Bocsi, hogy így eltüntetm mostanság, de a munka az én védváram, és gondolat elterelőm.

529. Lujza82 (válaszként erre: 527. - Babus123)
2017. ápr. 3. 20:45
hát igen, de majdhogynem meg is feledkeztem róla. Kicsit eluralkodott rajtam a pesszimizmus, és teljes közönnyel vagyok a dolog iránt :( Valahogy nem nagyon hallottam még sikersztorikat második alkalomra, általában 3-4-5-jére sikerülnek. Elvileg ma mentem volna, de 2 hete felhívtak, hogy ma nem ér rá a doktornő és szerdán megyünk. Szóval a nagy elán, amivel nekiindultam köddé vált mikor múlt hónapban megjött, pedig szentül hittem, hogy mégiscsak spontán sikerül, még dolgoznak a hormonok stb...
528. Lujza82 (válaszként erre: 525. - Fannikutya)
2017. ápr. 3. 20:38
Jajj, de sajnálom, jobbulást neki.
2017. ápr. 3. 20:03
Lujza te a héten mész,igaz?
526. Babus123 (válaszként erre: 525. - Fannikutya)
2017. ápr. 3. 20:03

Szia! Jaj,szegény:( ,jobbulást neki!

Én változatlanul teljesen jól vagyok. Semmi bajom,már szinte a hasam sem görcsölget. Remélem azért minden ok.

Neked mikor kell legközelebb menni?

525. Fannikutya (válaszként erre: 524. - Babus123)
2017. ápr. 2. 19:11

Sziasztok!Na lehet el is kezdődött a hányingeres időszakotok idő közben.Engem is aggasztott hogy miért nem jön.De aztán bummm megjelent.Után meg már csak azt vártam hogy legyen vége.Most màr alig van bár sok kajától undorodom.Főleg egyes húsféléktől pedig nagy húsos vagyok.Az ilyen "olcsó" kaját sajnos bírnám enni.Virsli,párizsi,rántott sajt,menza főzelékek.😀Érdekes a szervezet.

Ki hogy van?

Kicsit kevesebbet írtam mostanában mert a férjem huga trombózist kapott,27 éves.Valoszínüleg a fogamzásgátlotol.Én vittem be a mentővel.Nehéz 10 nap volt de kezd jobban lenni.Hála Istennek!Mindenki nagyon vigyázzon magára és ha nagyon fájna a fejetek,ahogy nem szokott akkor nyomás a doki.Persze nem megijeszteni akarlak benneteket csak most már mindenkinek mondom hogy vigyázzon magára.😊Szép vasárnapot csajok!

524. Babus123 (válaszként erre: 523. - Gasopis)
2017. márc. 31. 15:55
Igen,kis görcsölgetés az nàlam is van néha de ennyi.:)
523. gasopis
2017. márc. 31. 14:52
Nekem egy hete kezdődött, addig egyáltalán semmi. még mellfeszülés sem. Ja, az most sem. Viszont a hasam szinte egész nap görcsölget. De ez nem rossz, mert tudom, hogy valaki készülődik odabent. Más tünet nincs is. Én szellemi szabadfogl vagyok. Magam ura. Tehát most úgy döntöttünk, hogy az első időszakban pihenés. Ami amúgy kell is, mert eddig minden nap aludtam 2-3 órát napközben is. Így van idő a "mindenmás" ra is :)
2017. márc. 31. 12:59
Ja,amúgy köszi,én teljesen jól vagyok. Kicsit aggaszt is h ennyire nincsenek tünetek..Ha lenne tudnám h történik vmi odabenn,de így fogalmam sincs h mi van..Csak az vigasztaltam h több ismerösömnél uez volt és semmi gond nem volt a babával. Azért nagyon szeretném Már azt a köv uh t? Te hogy vagy? Neked vannak rosszulléteid?
521. Babus123 (válaszként erre: 520. - Gasopis)
2017. márc. 31. 12:56
Igen,elsöre és nekem is egyet ültettek vissza:) sok a közös pont!;) Én itthonról dolgozom azóta,itthon kedvesebbek stresszelek és elég sokat kell utazni a munkahelyre. Most próbálom intézni h továbbra is maradhassak itthon,de kitalálták h hozzak orvosi igazolást:S. Te is otthon dolgozol? Vagy betegszabi? Én is várom nagyon a köv uh t,pláne h szívhangot még nem hallhattsm,mert korai volt
520. gasopis (válaszként erre: 519. - Babus123)
2017. márc. 31. 12:22
És hogy érzed magad? Elsőre sikerült? Én elég későn kerültem a program "közelébe".. Egyet ültettek vissza a miómám miatt és sikerült elsőre. Hihetlen boldogok vagyunk, de azért alig várom, hogy végre láthassam is..Te is otthon vagy?
519. Babus123 (válaszként erre: 518. - Gasopis)
2017. márc. 31. 11:50
Akkor csak egy fél hét van közöttünk!:) Én most fejeztem be a 7.hetet:)
518. gasopis (válaszként erre: 509. - Babus123)
2017. márc. 31. 11:36
Babus123 a "hivatalos" számítás szerint 6 hetes és 3 napos vagyok. Egyre inkább elhiszem, hogy megtörtént a csoda..
517. Babus123 (válaszként erre: 515. - Rosequartz)
2017. márc. 30. 16:22
Amúgy nekem mikor még volt esély h inszem lesz,arra is nehéz volt rávennem magam. De akkor azzal vigasztaltam magam h mégiscsak kíméletesebb és természetesebb mint a lombik..Aztán jött az átjárhatósági és Ott sokkot kaptam:):) de most örülök h gyorsan döntöttünk viszonylag és belevàgtam. Remélem továbbra is minden rendben lesz!
516. Babus123 (válaszként erre: 515. - Rosequartz)
2017. márc. 30. 16:18
Ismerös,amit írsz! Aki ebben nem volt még benne az nem érti. Ezért is csatlakoztam én is ide:). Én is megkaptam h ha nem jön természetesen akkor Ott a lombik és miért parázom túl,sokan kibírták Már...Igen,de hogy min mentek keresztül meg ezt feldolgozni hogy nem természetesen jön egy kellemes éjszaka után:) azt csak ök tudják h milyen,akik benne vannak. Megnézném hogy akik ilyen könnyen nyilatkoznak ök éles helyzetben ha öket érinti hogy reagàlnának:)
515. rosequartz (válaszként erre: 503. - Nyuszók)
2017. márc. 30. 14:25

Nagyon köszi, hogy leírtad a tapasztalatodat! Tök jó látni, hogy hasonló gondolatokkal, érzésekkel küzdünk. Engem kicsit zavar, amikor kívülállók (úgy, hogy náluk jött a gyerek első gondolatra), simán bemondják, hogy na akkor menjetek lombikra! Mintha az olyan egyszerű lenne... sok mindent el kell fogadni ezzel kapcsolatban, ahogy Te is írod, és ez idő...

Emlékszem 2 éve az első vérvételtől is paráztam. Most úgy megyek oda, mint más pisilni. Utána paráztam a Pajzsmirigy hormontól (úristen!!! hormon!!!), az első meddőségi konzultációtól, az átjárhatóságitól, az inszemtől... Most meg már úgy szúrom magam, mint egy drogos :D Szóval csak azt akarom mondani, hogy emelődnek a tétek, de először a kis akadály is nagynak tűnik.

514. rosequartz (válaszként erre: 505. - Babus123)
2017. márc. 30. 14:20
Igazad van :) Ha két opció közül lehet választani, hogy vagy lombik vagy sehogy, akkor egyértelmű. És simán lehet, hogy a második természetes úton jön!
513. rosequartz (válaszként erre: 511. - Fannikutya)
2017. márc. 30. 14:16

Ez egy nagyon jó kérdés! Ha ma megjön (29. napon vagyok), akkor két hét múlva szerdán lesz az inszem. De ha ma nem jön meg, akkor péntekre esne, és ugye az Nagypéntek brrrrrrr, amikor is nincs beavatkozás (legalábbis ott, ahova én járok).

De már csak pár óra és kiderül :)

512. Babus123 (válaszként erre: 510. - Fannikutya)
2017. márc. 30. 09:34

Még az elején:)

A 7.héten járok,10.én megyek a 2.Uh-ra.

511. Fannikutya (válaszként erre: 502. - Rosequartz)
2017. márc. 30. 08:43
Persze.Mindenképpen próbàljátok meg.Nekünk ferfi oldalon volt a gond eredetileg de minket inszeminációval nem is bíztattak.Én úgy ismertem meg a párom hogy ő már tudta hogy csak lombikot mondanak az orvosok.Azt hiszem azert lehet ez más nekem mert én első perctől tudtam és nagyon szerelmes lettem belé így persze mindig reménykedtünk hogy hátha a szerelem legyőzi a természetet.😊De valahogy én első perctől sejtettem hogy ez lesz az utunk.Aztán nálam is kiderült a petevezeték elzáródás.Soha nem vizsgáltam ki de elvileg nem ment át a kontraszt anyag.Hát ennyi akadállyal már nehez lett volna máshogy.De tényleg nagyon szurkolok hogy az inszem sikerüljön.Mikor is mész?
510. Fannikutya (válaszként erre: 508. - Babus123)
2017. márc. 30. 08:37
Te hol is tartasz Babus?
509. Babus123 (válaszként erre: 506. - Gasopis)
2017. márc. 29. 22:49
Elhiszem!:) Az elsö Uh elött nekem is minden bajom volt,annyira izgultam és vártam már! :) Most a második elött is persze,de talán most már kicsit nyugodtabban várakozok:) Hányadik hétnél jársz?
508. Babus123 (válaszként erre: 507. - Fannikutya)
2017. márc. 29. 22:46
Juj,de jó!!:) Örülök!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook