Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Repülőgépen a kézipoggyász tartalma?!!! fórum

Repülőgépen a kézipoggyász tartalma?!!! (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
61. emagdi
2014. júl. 11. 17:38
2014. júl. 11. 16:17

Sziasztok.

Kedden utazom Angliába .Elősször ,és csak kis kézi pogyászom lesz.Tehát olyan amit feladok hátra olyan nem.Mit tartalmazhat a kisböröndöm a ruhákon kívül?Rokonaim diót és édességet kérnek itthonról,viszont van aki azt mondja vihetek van aki azt hogy nem.Próbáltam elérni az ügyfélszolgálatot a reptéren de sikertelenül.Megköszönném ha valaki segítene.

59. emagdi (válaszként erre: 56. - Álomleány)
2014. jún. 10. 07:35

na, mert konkrét lista nincs is szerintem :S

de ha van feladandó poggyászod is, akkor nem gáz, abba belerakhatod ami nem kell az út során.

nem hiszem, hogy problémád lesz egyébként.

58. emagdi (válaszként erre: 57. - Mmacus)
2014. jún. 10. 07:32

tudom. pont ezért mondom, hogy mekkora marhaság már, hogy ott a terminálon veheted a különféle méretű bicskákat :S

előtte meg a biztonsági ellenőrzésen elveszik a szemöldökcsipeszed, ha véletlenül a csomagodban felejtetted, mert hogy az micsoda veszélyes fegyver...


megjegyzem, hogy egy eltörött üvegtől (ami ugye minden reptéren kapható) én jobban félnék, mint mondjuk egy üveg nutellától (sajna volt már hogy bebuktam, mert elfelejtettem h krém:S)

57. mmacus (válaszként erre: 55. - Emagdi)
2014. jún. 9. 11:28
Amit a reptéri üzletben vásárol az utas, MINDEN felvihető a gépre. Ez egyáltalán nem logikus, de ők tudják.
56. Álomleány (válaszként erre: 55. - Emagdi)
2014. jún. 9. 11:15
Az kemény... egyébként sehol nem találni egy egyértelmű listát, hogy mi igen, mi nem vihető fel kézipoggyászba. Én még sosem repültem, ezért eléggé tanácstalan vagyok, bármennyire is próbálok józan ész elvén gondolkodni... szinte mindent a bőröndbe raktam, a kézitáskában csak könyv, papírok, némi ruha, fényképezőgép és a telefon lesz.
55. emagdi (válaszként erre: 53. - Álomleány)
2014. jún. 9. 10:53

hát, figyi, ha amúgy lesz feladott csomagod is, akkor max rakd abba.

ha csak kézivel mész, akkor mindegy, de szerintem simán átmegy.

totál nem logikusak ezek a reptéri szabályok, a kés az persze oké, de mondjuk a szemöldökcsipeszt elszedik, közben az esernyő kifejezetten felvihető (pedig abból aztán lehetne szúróeszközt gyártani, azokból a fém merevítőkből :S))) sőt, svájcban bent a terminálon is árultak bicskát :O (eddig ez volt a legnagyobb hülyeség amit láttam ebben a témában)

54. Álomleány (válaszként erre: 51. - Emagdi)
2014. jún. 9. 10:46
köszi
53. Álomleány (válaszként erre: 52. - Emagdi)
2014. jún. 9. 10:46
Nekem nem sikerült jól rákeresni, mert még nem találtam meg, de nagyon köszi! Nem szeretném ha elvennék az S-Pent az új telómból :)
52. emagdi (válaszként erre: 51. - Emagdi)
2014. jún. 9. 10:42
rágugliztam, szerintem simán mehet ez az s-pen is a kézibe :)
51. emagdi (válaszként erre: 50. - Álomleány)
2014. jún. 9. 10:41
nem tudom milyen az az s-pen, de töltők és kábelek mehetnek a kézipoggyászba.
2014. jún. 9. 10:31
Sziasztok, nem tudja valaki, hogy a telefonom tartozéka egy S-pen toll, ami szerintem simán szúróeszköznek is megfelel. Felengedik a kézipoggyászba, vagy inkább azt tegyem el a bőröndömbe? Kábelek (töltők), mehetnek a kézi poggyászba? Kinek milyen tapasztalatai vannak?
49. Skopsko (válaszként erre: 43. - Emyke1124)
2014. márc. 26. 02:19

Az attol fugg milyen alkoholt!Mert ha szeretnel mondjuk sebbenzint vinni, akkor az bukta, de...


Megjegyzem, hogy a biztiellenorzes utan agyonvasarolod magad a duty freeben, akkor mar a kutya sem nezi, hogy mi van nalad.En mikor Lutonbol jottem ide, akkor volt ket cso barna sorom es meg is ittam kb.Svajc felett :o)

48. petka (válaszként erre: 46. - P-etra.)
2013. aug. 22. 00:03
Melyik légitársaság?
47. petka (válaszként erre: 46. - P-etra.)
2013. aug. 22. 00:01

Szia! Persze hogy lehet ruhát tenni. Leginkább csak azt. Nem lehet folyadékot, vagy legfeljebb zárható zacskóban, 50 ml alatt.

Ruha, cipő sima ügy. Csak mérd le a kézipoggyászt, mert mérethatárok vannak. Úgy értem centiben mérd le.

2013. aug. 21. 23:55

sziasztok! Kézipoggyászba lehet ruhákat is tenni? lehet az akár egy kis bőrönd is? :)

félek nem fogok beleférni a max 15 kilós nagyba!

45. Burkuska (válaszként erre: 43. - Emyke1124)
2013. aug. 12. 22:13
Max.100ml!Zárható,átlátszó tasakban.
2013. aug. 12. 21:51
A mi kezipoggy.unk mindig tele van ragcsakkal,edesseggel,gyumolccsel a gyerekek miatt. Soha nem kotottek bele.
2013. aug. 12. 11:05

Sziasztok!


Én wizzairel megyek olaszországba. a poggyászba rakhatok alkoholt?

42. haaeen (válaszként erre: 40. - Wiraag)
2013. ápr. 12. 22:58
természetesen lehet. csomagként nem is merném az értékesebb dolgainkat feladni.
41. bd8fe3b02a (válaszként erre: 40. - Wiraag)
2013. ápr. 5. 23:55
En is a kezipoggyaszba viszem a laptopot,ferjem meg kezben a halkereso TV-t.Mi mar sok legitarsasaggal utaztunk,haza a tengerentulrol.A kezipoggyaszunkat soha nem mertek le.Lattunk olyan sulyos kezitaskakat felhozni a gepre,hogy alig tudtak felemelni,hogy feltegyek a poggyasztartoba.Most egy kicsit mi is felunk,mert meg az AIR BERLINnel nem mentunk,es nem tudjuk,hogy hogy kukacoskodnak.Tavaly a kezitaskamban volt egy halpucolo,eszrevettek,es kivettek,azt mondtak,shark (ca'pa)foghoz hasonlitott.
40. Wiraag
2013. ápr. 5. 20:39
Arra lennék kíváncsi, hogy laptopot és egyéb elektronikai eszközöket, mint pl.: fényképező, MP3 felengednek-e kézipoggyászban, illetve, hogy lehet-e bele ruhát pakolni?
39. baromm
2012. okt. 7. 12:28
Ryanaierrel utazom Malagára kézipogyászban cipöt,ruhát,kamerát lehet vinni .köszünöm ha tudtok segitsetek.
2010. aug. 31. 20:11

Nagyon sajnálnám, ha nem vihetnék kolbászt ki.

Arra nagyon vágynak a sajt mellett.

37. 2f8d4f38f0 (válaszként erre: 36. - Mácsonya)
2010. aug. 31. 14:09

Amit feladsz a repulogepre poggyaszt abba tedd bele ezeket.Kerdezd meg,ahol a repulojegyet vetted,hogy milyen elelmiszer viheto ki.Ugyanis,en minden evben jovok haza,Floridabol.

Oda vihetek ki,turorudit,sajtot,kenyerfeleket,de

semmifele kolbaszfelesegeket,meg foliazottat sem.

Elobb kerdezd meg,az illetekesektol,minthogy elvegyek,ahogy beersz az azsiai orszagban.

2010. aug. 31. 11:37

Rövidesen Ázsiába utazok, és szeretnék vinni ajándékba sajtot, gyulai kolbászt, túró rudit mert ezekre vágynak... A poggyászba -remélve, hogy időben érkezik velem- feladhatom-e?

A kézibe nem merem, félek, hogy elvennék. A kéziben fotós felszerelés lesz. Azt milyen módon ellenőrzik?

35. zuzuka73 (válaszként erre: 34. - Haaeen)
2010. júl. 8. 10:41
Köszi
34. haaeen (válaszként erre: 33. - Zuzuka73)
2010. júl. 7. 22:29
nem kell, de ajanlatos. gyakran "nezik at" idegen kezek a feladott borondott :(
2010. júl. 7. 21:35
A fényképezöt és a kamerát fel kell vinni ugye????
32. potyek
2010. jún. 4. 16:08

Októberben utaztam utoljára Ryanairrel és nem volt gond.Volt kézipoggyász,kis táska és csak úgy kotorták az embereket befele.

De 2010. áprilistól szigorították a feltételeket.Mérik a kézipoggyászt, nem lehet több 10kg-nál és megszüntették a plusz cuccokat.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook