Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rendes, szabadidőpartnert keresek... fórum

Rendes, szabadidőpartnert keresek... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
9. sbrn (válaszként erre: 6. - Opium)
2007. máj. 13. 14:59
Aki létrehozta a fórumot, annak magától mutatja a gép ezt... (és csak az egyedi olvasókat számolja, azaz, ha ugyan az az ember 20x megnézi, azt csak 1-nek veszi)
8. opium (válaszként erre: 1. - Sbrn)
2007. máj. 13. 09:48
ügyes megfogalmazás... :)
7. d77e128ed9 (válaszként erre: 4. - Sbrn)
2007. máj. 13. 09:42
nem hiszem hogy félénkek lennének,de teljesen más miatt vannak itt:):)
6. opium (válaszként erre: 5. - Sbrn)
2007. máj. 13. 09:22
hol látod, hogy hányan nézték meg?
5. sbrn
2007. máj. 13. 09:19
De azért legalább már 59-en megnézték, mégha nem is szólnak hozzá semmit...
4. sbrn (válaszként erre: 3. - Cinka)
2007. máj. 11. 21:05
Áhh, értem... Én azt hittem azért ennyire nem félénkek az itt lévők...:( De épp az se lenne rossz, ha csak annyit írna ide, hogy "engem érdekel" és akkor aki benéz, az írhatna neki... Na, mindegy, csak egy ötlet volt...
2007. máj. 11. 10:21
Az ötlet jó, de szerintem inkább ide az fog írni, aki veszi a bátorságot és megfogalmaz egy hirdetésszerű szöveget, akit érdekel, az meg ír neki privit és ott fognak tovább beszélgetni.
2. sbrn
2007. máj. 11. 10:01
:) Végülis ahhoz képest, hogy azt hittem meg se nézi majd senki, ez már haladás, hogy 17-en rányitottak...:)
1. sbrn
2007. máj. 10. 19:18
Kíváncsi lennék, hogy van-e itt olyan fórumozó, aki ismerkedni is szeretne? Az ismerkedést nem szűkíteném le a "csak szex és más semmi" meghatározásra, inkább csak egy helyet szeretnék teremteni azoknak a fórumozóknak, akik egy társat/partnert/barátot/szeretőt keresnek, akivel pl. közös programokat szervezhetnek. Félreértések elkerülése végett: Ez a topic nem azoknak szólna, akik "csak életük párját" keresik, hanem azoknak, akik úgy vannak ezzel, hogy előbb megismerem és aztán majd eldől mi lesz belőle. Szóval szívesen várunk mindenkit(kivéve az érzelmektől mentes, hideg, számító, pénzéhes egyéneket), akik kezdeti kötöttségek, nagyobb elvárások nélkül ismerkedni akar!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook