Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rendes, szabadidőpartnert keresek... fórum

Rendes, szabadidőpartnert keresek... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. jún. 23. 11:14
sziasztok!pécsett keresek szabadidö tartalmas eltöltéséhez partnert!de ha csak beszélgetni akar valaki abban is benne vagyok!tehát keresem szabadidö partnerem laza de tartalmas idötöltésre!vagy csak beszélgetni!puszi lányok szia mindenki!
2011. márc. 10. 15:11

Sziasztok!


Bár már elég régi a topic és kicsit leült, ennek ellenére jó ötletnek tartom.


Közös programokhoz (színház, mozi, kirándulás, party, stb) én is szabadidőpartnert/barátokat keresek.


30 éves, nem dohányzó srác vagyok.

127. orchidea40 (válaszként erre: 123. - Maya80)
2010. jan. 20. 16:59

Sziasztok!

Én most ép munkát keresek, és szívesen vállalnám a kicsiket. A 7. ker -ben lakom

126. Rockin
2008. okt. 10. 20:32
:))
2008. okt. 10. 20:26
ÉN IS ÉN IS:-)))
124. Rockin
2008. okt. 10. 20:25
Én rendetlen vagyok, meg álmodozó. Az nem jó?:)
123. maya80
2008. jún. 27. 13:32
Én meg bébiszittert keresek...
2008. jan. 23. 20:44
azt én is keresek!
121. szika (válaszként erre: 120. - Sbrn)
2007. jún. 8. 20:42
:P mozizni, vásárolni, állatkertbe , múzeumba menni..és így tovább :D
120. sbrn (válaszként erre: 119. - Szika)
2007. jún. 8. 08:58
Azaz? :)
119. szika
2007. jún. 8. 07:16
Én mostmár végeztem...úgyhogy ráérek..aki programolni akar, jelezzen. :))))
118. sbrn
2007. jún. 7. 20:08
Süllyedő hajót, csak a kapitány tarthatja a vizen...:)
117. sbrn (válaszként erre: 116. - Szika)
2007. jún. 4. 19:38
:) Megvárom a válaszod holnap is...:) Egyébként a csapágygolyó jó! Kemény, nehéz és ha jól meglövög még a vékonyabb kasznin is átmegy...:) (Persze én csak hallottam ilyenről. :D)
116. szika
2007. jún. 4. 10:41

válaszoltam..majd kitöröltam..grrrr

nincs kedvem újraírni, mert tanulnom kellen.. holnap :DDD


egyet mégis: csapágygolyóval?? :DDDDD nagyon tetszik. :D

115. sbrn (válaszként erre: 114. - Szika)
2007. jún. 4. 10:14
A "ködlámpás vakegereket" legszivesebben én is csapágygolyókkal csúzliznám le az útról... Baromarcú banda... Mellesleg én a rendőrökre csak azért haragszom, mert nem elég sűrűn ellenőriznek. Példának okáért Harasztin mindenütt 40-es tábla "lenne" érvényben. Ennek ellenére reggel még a távolsági buszok is úgy mennek a házak előtt, hogy a menetszél felborítja a teli kukákat is! Ha rendőr lennék minden héten kiállnék oda és ha csak a 200% feletti sebességtúllépőket kapnám le, akkor is elfogyna a csekkfüzet! Pofátlanság az, amit egyesek művelnek...
114. szika (válaszként erre: 113. - Sbrn)
2007. jún. 1. 21:28

a végéhez: :DDDD úgy úgy.


Egyébként tényleg nem semmit.. az ominózus eset óta én is az övcsatolással együtt zárom a kocsit. Tuti, ami tuti. HA be akar jönni, szenvedjen meg érte. :DDD


Ilyen lámpás kedvencem kettő is van. Az egyik, hogy mostanság mindenki úgy gondolja, hogy a ködlámpa bekapcsolása már induláskor szükséges, legyen szikrázó napsütés, kellemes alkonyat, kora reggel, éjszaka. A szerencsétlen szemlélő (lásd Én!) meg hadd szívjon, úgy kell neki. Aztán eljön a nap, amikor leszáll a köd. No azon a napon valahogy még a világítást is elfelejti bekapcsolni, nem hogy a ködlámpát!!?? A párom rendőr, és figyelmeztetett egy hölgyet, aki a dugóban araszolva nappal ködlámpát használt, és az olyankor nagyon angyon zavaró tud lenni. A hölgy elfogadta, lekapcsolat, majd 10 perc múlva visszajött, hogy ő jogász, é kikéri magának, hogy korlátozni próbálták a személyi szabadásában. A párom erre és az előadásmódra már csak felrögöni tudott, de azt azért még elmondta, hogy én is jogász vagyok, és ha ezt elmeséli, akkor szégyenkezni fogok az olyaok miatt, mint az említett hölgy.


A másik kedvenc szintén ködlámpás: hatalmas ködben, persze, hogy az ember felkapcsolja a ködzárlámpát, hát akarom én, hogy valaki elbambuljon és letoljon az útról??! Erre agresszor barátunk meredten néz, begőzöl, rám mászik, megelőz záróvonalon...lámpa nélkül mellesleg, majd beáll elém, és felkapcsolja a ködzárlámpát. És azt hitte, jól megszívatott... hát legyen meg az öröme, főleg, ha ezzel megelőztem egy kis koccanást az ő járművébe. :D

113. sbrn (válaszként erre: 112. - Szika)
2007. jún. 1. 20:26

Én akkor szoktam villogni, ha hülye az előttem lévő... Pl. Mentem sima 55W-os országúti fénnyel a pályán 140-el. Kijön elém egy új Mazda 120-al. Semmit nem csináltam, csak lelassítottam. Erre a baromarc rámnyomja a záróködfényt. Nekem se kellett több, rátoltam a távolságit, amiben már kicseréltem az izzókat 55 helyett 100W-osra. Hát, még az autó illatosítójának a nevét is le tudtam olvasni olyan fényár borított be mindent előttem... De az ilyen hülye megérdemli.

Ilyen "kiugrós esetem" nekem is volt. Pestfalván mentem épp, mikor egy helyen félreáltam, hogy az utasom kiszálljon. Egy iq-harcos, meg mögöttem épp az asszonyával vitázott és későn vett észre és majdnem belémjött. Erre megáll mellettem és ordibál. Én intek neki, hogy ok, menjen tovább, mire kiugrik és kiabál, hogy "Mit integetsz, b*zzeg?!" és ki akarta nyitni a kocsim ajtaját. De mivel én azt az öv bekötésével szinkronban mindig lezárom, így nem járt sikerrel. :)

A kamionosokkal spec nekem még nem volt bajom, csak akkor látom őket, ha szabályosan megyek, mert akkor kerülgetnek. :)

112. szika (válaszként erre: 111. - Sbrn)
2007. máj. 31. 09:57

:DD ez nem rossz, majd kipróbálom.

A sógorom durvább..iylenkor általában leengedi az ablakot és kivág egy fél marék aprót... a mögötte agresszoroskodó meg őrjöng. :)


Én legtöbbször úgy vagyok vele, hogy kerülöma fénykürtöt vagya dudát..én is csinálhatok baromságot, ami nem kapitális ökörség, azt tudom tolerálni egy darabig. Fő a nyugalom, türelem.

Főleg a mai közlekedési morált tekintve, ami ugye nincs. Legutóbb, amikor valaki kifordult elém teljes gőzzel úgy, hogy én haladtam a védett útvonalon - előttem senki, utánam senki..és blokkolnom kellett, nehogy összecsattanjunk, rátenyereltema dudára - erre a ficok keresztbe fordult előttem, kipattant a kocsiból egy széklábbal - még szerencse, hogy jóka reflexei, és azonnal teljes gázzal tolatni kezdtem visszafelé, és sikerült elhúznom..nem fogok leállni egy ilyen barommal.


Legtöbbször, akik a pályán nagyon szemetek, azok a kamionosok...ők okozzák a legtöbb balesetet. Nem mindegyik persze...de sok van köztük..nyilván neki mindegy, megsérülni úgy sem fog...dudálni meg nem fogok, mert egyszer pont előttem húzta rá a kamiont kis barátunk egy dudálóra - szerencse, hogy nem lett baj belőle.

111. sbrn (válaszként erre: 108. - Szika)
2007. máj. 31. 08:55
Ja, vannak ilyenek. Én spec. csak akkor villogok rá valakire, ha tényleg hülye... Ha meg én előzök és pl. 140-el megyek és rámvillog, holott nem tudok a kamiontól elmenni, csak annyit csinálok, hogy elveszem a lábam a gázról és szép lassan visszaállok a kamion mögé, hogy el tudjon menni...:) Jellemzően majd felrobban az ipse feje... Ha nem villogott vola, hamarabb elengedem.
110. 4726e582cf (válaszként erre: 109. - Szika)
2007. máj. 31. 00:47

Te én a 120as Skodával csináltam ezt :), igaz kettesben utolértek általában :) hehe.

Suzuval már nehezebb :(, elöl a motor :-O

109. szika (válaszként erre: 101. - 4726e582cf)
2007. máj. 30. 23:09

:DDDD Ez tetszik.


Igen, az én esetemben is íg szokott lenni...beáll mellém a bömössel, mega tuning verdával, és les át lesajnálva, kiscsa a kis astrával...höhö..aztán ott marad. :DDDD én meg sikítva vihorászok, hogy nagyarc, most megszívtad. :D

108. szika
2007. máj. 30. 23:07

Én most már hónapok óta autózom Miskolc és Hatvan közt a vizsgák miatt....és a 200 körül száguldókat legszívsebben a falhoz csapkodnám kicsit, hogy hát ember, sztem minek van a sebességhatár? Hogy attól felfelé kell nyomni????


És mindig az a baj ezzel, hogy legtöbbzör nem ők halnak bele az általuk okozott balestebe, hanem a normálisan közlekedők.

Oké..nem szetnbeszéd akart ez lenni...és nincs is baja sebességgel, de a pálya nem gyorsulási verseny..a hungaroringen lehet nevezni már 2000 ért, és sok reptéren is tartanak iylesmit. Oda való, és ott élvezem is.


Idegesít, hogy sokan úgy gondolják, hogy övék a gyorsító sáv, és felháborodnak, hogy más is bemerészkedik oda. PL. Én haladok 130-al, ha kamion kerül elém, körülnézek, sehol senki, 140-el előzök, fele távnál beér mögém kis barátunk, centikre rám áll, és dudál, villog, tol le az útról, na de basszus, bele a kamionba?????? várja meg, míg én is kikerülöm, a 90es kamiontempó nekem is lassú...és ha valamelyik állat kamionos pont előttem kezd előzésbe, amire nem egyszer volt már példa...és én alig tudom fékezni 130-140ről, akkor mi lesz...kis barátunk betol a kamion alá??? komolyan ettől rettegek minden alkalommal. És nagyon elrontja az utazásomat, pedig imádok vezetni.

107. 4726e582cf (válaszként erre: 104. - Sbrn)
2007. máj. 30. 19:06
Mondom a tábla nem engedett többel :-O. Mostság sokan akadnak fenn az m3-ason... gyorshajtás miatt, inkább marad az 1 óra, amúgy sem sokkal többet bír a kocsim, bár nem bánom :), ez is éppen elég :).
106. sbrn (válaszként erre: 91. - Dee)
2007. máj. 30. 18:33
Engem 1x csípett el egy ilyen "fantom" 90 helyett 130-nál, de 5000-ből megúsztam...
105. sbrn (válaszként erre: 88. - 4726e582cf)
2007. máj. 30. 18:26
Hát ja... Nekem meg kellene a 7. fokozat 205 felett, de nincs és a piros tartományba meg nem akarom betolni a fordulatszámot... De mostanában már annyian figyelik ezt, hogy nem szoktam 150 felé menni...
104. sbrn (válaszként erre: 86. - 4726e582cf)
2007. máj. 30. 18:24
130-al annyi is... :D
103. sbrn (válaszként erre: 85. - Cskata)
2007. máj. 30. 18:24
Hát ja... a vonatozás csak "időtöltés"...
102. cskata (válaszként erre: 100. - 4726e582cf)
2007. máj. 30. 10:44

:(( ez nagyon durva..

remélem, hamarosan megoldódik és végre elindulhatsz!!

101. 4726e582cf (válaszként erre: 99. - Szika)
2007. máj. 30. 10:08

aha :))))) ismerős, ki sem nézik belőlem :-O...


tegnap is volt egy arc, úgy gondolta, hogy a három sávos úton legbelülről kióvakodott két sávon át mögöttem a kanyarodó harmadik sávba, majd két kocsival előttem úgy döntött vissza ebbe a sorba, nos senki nem engedte be, de láttam megfigyelt oldalról, Suzu meg csaj is... és úgy gondolta, hogy elém jön be, de akkor már lendületben voltam, így csoda, hogy nem tört senki semmit, és nem volt a mellettem menő sávban senki... így el tudtam kerülni, különben összetöröm az arcot rendesen... vagy az ő kocsija az én kis Suzumat (mert ugye a mi autónk, de papír...). Ez a halálom, mikor úgy donolják, hogy áh, ez csak egy csaj, és egy szar Suzukiban... ugyan, simán lenyomom... Ezek után semmi jóra nem számíthatott az ürge, nem engedtem, hogy megelőzzön vagy ilyesmi.


Aztán hazafele is volt egy ilyen kamikaze! Egysávos út, mögülem folyton azt leste, hogy hogy tudna előzni, de mindig jött valaki szembe, aztán kétsávos lett az út, külsőben egy régebbi Trabi ment, beértem a belsőben, a kamikaze úgy gondolta, hogy na majd a Trabi mögül megelőz... aha, szóval mivel könnyű a kocsi (és most a motor is rendbejött) gyorsabb voltam nála és beértem a Trabit, így hoppon maradt, nem tudott bejönni elém :), és persze tartottam a Trabi sebességét :)))))))))))))))). Ha szemétkedik valaki én is szemétkedek. Nem értem miért kell lenézni egy Suzukit, vagy annó a 120 Skodrimat...

100. 4726e582cf (válaszként erre: 98. - Cskata)
2007. máj. 30. 10:03
éppen semmi nem történik, várunk még mindig a decemberi fellebbezésre a párom részéről... lassú, de még milyen lassú :(((
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook