Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Remifemin Plus fórum

Remifemin Plus (beszélgetős fórum)


6. Judit1960 (válaszként erre: 5. - Globus)
2014. okt. 7. 10:43
A hőhullám? Melkasból jön fel a fejembe, lüktet az agyam, majd visszafelé megy a mellkasba. Szerencsére ne izzadok, legalábbis "büdösen nem, kicsit a nyakam felé leszek nyirkos. Mindig úgy érzem, hogy más is látja, hogy elvörösök, de nem, csak én érzem.
5. globus (válaszként erre: 1. - Judit1960)
2014. okt. 7. 06:55
Csak érdeklődnék,milyen jellegűek a hőhullámaid? Izzadsz? Az alvást nem kell ecsetelni :)
2014. okt. 7. 06:07

Egy ismerősöm szedi a Remifemint,neki segített,nem is hízik.Igaz,hogy nagyon vigyáz magára,figyel az étkezésre,meg fut is.

Valami nekem is kéne,nem is emlékszem mikor aludtam át az éjszakát,és a hőhullámok is egyre rosszabbak.

2014. okt. 6. 21:12
Cickafarkfű tea minden mennyiségben...
2014. okt. 6. 20:54

Nekem nem fokozta az étvágyam, már korábban elhízott voltam:(((

Most kétnaponta szedem a Remifemint, a köztes napokon Livialt, már 10 éve, és nem is hagyom abba, mert akkor legyűrnek a hőhullámok.

2014. okt. 6. 20:46
54 éves vagyok, kb. 4 éve küzdök a változókori "panaszaimmal". Menzeszem nincs, de a hőhullámok és az alvászavarok nem múlnak. Főleg éjszaka jönnek elő a hőhullámok, sűrűn felébredek, alig bírok visszaaludni és hiába fogadom meg minden este, hogy nem eszek, ha felébredek, nem bírom ki.:-) Ajánlotta az orvos a remifemin plus tablettát. Szerintetek? Szedi valaki? Attól tartok, hogy fokozni fogja az étvágyam és elhízok. Sokan erre is panaszkodnak.Létezik, hogy ez a tabletta mellékhatása? Az átalvási problémámra már nagyon sok mindent kipróbáltam, de több éve nem aludtam át egy éjszakát sem:-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook