Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rekeszizom fájdalom mitől lehet? fórum

Rekeszizom fájdalom mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


2015. febr. 9. 20:59
Bátyámnak volt izomszakadása valahol a mellizom mellett. Fogalmam sincs a pontos nevének, de ő is azt hitte először, hogy valami bordatörés, vagy ilyesmi. Foci közben szedte össze. Nézesd meg háziorvossal a biztonság kedvéért, ha nem múlik el pár nap alatt.
2015. febr. 4. 10:01
Röhögéstől.
2015. febr. 4. 05:02
A fiam 1x 2 hétig egyfolytába csuklott , a rekeszizma akkor nagyon fájt , aztán elmúlt hálistennek mindkettő .
2015. febr. 3. 23:20
Nekem volt bordaközi idegzsábám. Akár az is lehet....
2015. febr. 3. 21:06
A rekeszizmodat nagyjából akkor tudod behatárolni hogy hová esik ,amikor nagy hányásos napon vagy túl..rá másnap vagy harmadnap érzed bennt keresztben a tulajdonképpeni izomlázat amit az extrém munka okozott..Különben nem valószínű ,hogy érezd.Inkább a másik kettőt..szerintem..
2015. febr. 3. 21:03
Futásnál bal oldalt szúrsz be?? a legtöbben a jobb oldaluknál érzik:D
2015. febr. 3. 21:01
Bal oldal bordaív alatt a lép..és a gyomorkapu beszájadzása van..a nyombélfekély szokott még ott visszaköszönni...esetleg:D
4. d0ccf573f3 (válaszként erre: 3. - Katykóca)
2015. febr. 3. 21:00

Nem, évek óta nem hánytam.


Hogyan érzem? Hát úgy, hogy fáj, mint amikor futásnál rosszul veszem a levegőt.

Nem vagyok megfázva, nem köhögtem, nem tüsszögtem mostanában, így nem erőltettem meg még ezzel sem.

2015. febr. 3. 20:56

Esetleg nem hánytál az elmúlt napokban??

Illetve hogyan érzed masszázs közben hogy a bal oldalon fáj a rekeszizmod??? Bordaközti izmok aktív köhögőrohamok után esetleg...

2015. febr. 3. 20:52
Hétvégén észrevettem, hogyha hason fekszek, akkor fáj bal oldalt a rekeszizmom, úgy szúr, mint amikor túlzásba viszem a futást, és benn reked a levegő. Nem vettem róla tudomást, azt hittem, hogy rosszul mozdultam. Ma reggeltől viszont fájnak a bordáim közti izmok. Tényleg olyan, mintha izomlázam lenne a rekeszizmomban elöl az összes bordámnál és a bordáim alatt. Illetve ma is észrevettem masszázs közben, hogy végig fájt bal oldalt a rekeszizmom az egy óra hossza alatt, amíg a hasamon feküdtem. Mi lehet ez?
2015. febr. 3. 20:52
Rekeszizom fájdalom mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook