Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Réka torna, minden nap 30 perc, mire elég... fórum

Réka torna, minden nap 30 perc, mire elég... (beszélgetős fórum)


1 2 3
36. 5e48d37001 (válaszként erre: 31. - Lufika0406)
2010. jan. 28. 21:34
Én úgy veszem Rá magam a tornára,hogy írogatok a tornás fórumokba,és nagyon sok példaképet taláktam.Pl Ancsika72 aki gyerekek és háztartás mellett eszméletlen sokat tornázik.Vagy Szuszy aki szintén gyerek és több munkahely mellett x évesen nyomja.Sokszor Ők adnak erőt,vagy Ibuska aki pici babó mellett szintén háztartás,főzés mellett.Úgy vagyok vele mikor nincs kedvem a tornához,ha nekik megy akkor nekem is fog:)
35. 5e48d37001 (válaszként erre: 31. - Lufika0406)
2010. jan. 28. 21:30

Szia:)

MNem kell drága Norbis ételeket vásárolni.

Beírod a keresőbe,hogy update kódok és kiad egy csomó lehetőséget,és így úgy válogatod össze a kajhád ahogy akarod.

Én pl Tegnap virslit vacsiztam az 1-es kódú lehet este is enni.Van,ogy főt tojást az is 1-es.Nálunk sincs update pékség,de nem is vennék drága kajákat,hiszen megvannak a kódok:)

34. 5e48d37001 (válaszként erre: 23. - Frencsuri)
2010. jan. 28. 21:26
Imádom:)
2010. jan. 28. 21:24
és megcsináltam ma a 30 perc farizom gyakorlatot. jó volt, most viszont fáj a derekam....remélem birni fogom, mert nem szeretném abba hagyni!
2010. jan. 28. 21:22
én nem szedek semmit, de a barna rizsre sem tudom rászánni magam....vacsorára meg johgurtból, kis mustáros öntetet csinálok egy édesítővel a salátáimra. kedvencem most a reszelt répa, reszelt alma keveréke leöntve ezzel a szósszal, belevágva egy kis sült csirkével. Nagyon finom!
2010. jan. 28. 18:40

Amúgy ti szedtek valamilyen gyógyszert (pl. szűztea kapszula), isztok valamilyen teát, használtok valamilyen csodakrémet? Vagy csak a Norbi étrendet követitek? Én is gondoltam rá, hogy elkezdem, de sok dolog nem olcsó és falun nem elérhető (pl barnarizs...)

Ja és hogy tartjátok magatokban a lelket, hogy tornázzatok? Nekem ma semmi kedvem, sőt már az elmúlt pár napban is csak muszájból csináltam, de ma...

30. Donna Elvira (válaszként erre: 29. - 45467d445c)
2010. jan. 28. 17:01
Nincs is finomabb mint a saláta balzsam vagy almaecettel és tökmagoajjal!
2010. jan. 28. 15:00
a kaja az nekem is gyenge pontom, de most, hogy délig eszek bármit, délután pedig még édességet is (Norbi puding) így jól bírom. Az esti salátáim meg egész finomak....
28. Donna Elvira (válaszként erre: 27. - Lufika0406)
2010. jan. 28. 00:55

A narancsbőr eltüntetésre biztos hogy kevés csak a torna.

Én már másfél éve csinálom rendeszeresen a tornákat, és csak akkor fáraszt le jobban, ha súlyokat pakolok magamra :-) A hűtőkipakolás-késztetést én is képtelen vagyok legyőzni így télen. Imádok enni. Ilyenkor megfaogadom, hogy tavasszal meg nyáron úgyis kénytelen leszek megállni, mert jól kell kinézni fürdőruhában. Meg most is, ha olyan a jelmezem esténként :-)

2010. jan. 27. 19:36

Sziasztok! Én is a Réka tornáit csinálom már 2. hete, minden másnap, de ha van kedvem, akkor minden nap. Először az add önmagad 1-et akartam megcsinálni, de az túl nehéznek bizonyult. Kb. 15 percet csináltam az elejéből (kisebb megszakításokkal) és 3 napig izomlázam volt. Szóval az én sportot kerülő testemnek valami könnyebb kellett. Elkezdtem a Réka napi 20 perc önmagadért dvd-jét, de abból a kart kihagyom, és hát a többi sem megy még végig. Ezzel csak én vagyok így? Nem vagyok elég kitartó?

Ha nincs kedvem a Réka dvd-jére tornázni, Norbi duci tréning 2.-re tornázom. Nagyon jó, mert rövid blokkokban kell tornázni, könnyűnek tűnik, mégis megizzaszt és izomlázat csinál, valamint az egyes blokkok között vannak kb. 5 perces szünetek, hogy kifújd egy kicsit magad. Érdemes kipróbálni, mert nagyon jó.

Sajnos az étkezés nálam a gyenge pont. Egyszerűen hiányzik az önkontroll. Ti mit csináltok, ha késztetést éreztek arra, hogy letámadjátok a hűtőt vagy az édességes szekrényt?

Ja és aki esetleg már tapasztaltabb vagy hallott ezt azt: a Réka torna eltünteti a narancsbőrt? Vagy ti hogyan szabadultatok meg tőle?

Bocsi, hogy ilyen hosszú regényt írtam, de olyan jó kibeszélni...

26. 45467d445c (válaszként erre: 25. - Frencsuri)
2010. jan. 27. 11:19
Hát....a világot biztos nem váltottam meg, mert többet nyögtem, mint tornáztam :) de azért igyekeztem!
25. frencsuri (válaszként erre: 24. - 45467d445c)
2010. jan. 27. 10:38
:) Azért vigyázz a fokozatosságra, nem szabad egyből megváltani a világot!
24. 45467d445c (válaszként erre: 23. - Frencsuri)
2010. jan. 27. 09:04
én az étkezésre most annyiban figyelek, hogy reggelire Norbi kenyeret eszem, valamivel, az ebéd az bármi, vacsorára saláta hússal.... most viszont úgy remeg a kezem a tornától, hogy alig találom el a betüket :)
2010. jan. 27. 08:33

Sziasztok! Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nagyon jó az összes dvd-je. Jól megmozgat, s ami a lényeg, rövid időn belül csodaszépen formál, de tényleg oda kell figyelni, hogy mit mikor eszel, s nagyon fontos, hogy sok vizet igyál!

Nekem nagyon bevállt!

Amúgy én is szeretem a 30 perc felsőtestet, de a legnagyobb kedvencem a 2009-esről a combnak a 20 perce. Extra brutál, de nagyon hatásos! :)

2010. jan. 27. 07:58

sziasztok!

ma reggel a felsőtest tornával kezdtem! nehéz volt nagyon, így elsőre, de meg volt!! :)

2010. jan. 26. 21:40

Sziasztok!

Én az összes dvd-jét csinálom, éppen azt, amelyik jól esik. Szerintem ezt is lehet érezni, ha figyelsz magadra. Volt amikor olyan jól esett, hogy totál fanatikus lettem, és volt hogy fél napokat is végigtornáztam. Most persze mikor több a dolgom ritkábban csinálom. Emlékszem, mikor elkezdtem néhány napig fájt a térdem, meg volt izomlázam is. De már nagyon régóta semmi izomlázat, vagy fájtalmat nem érzek, akármennyit mozgok is. És igen, mindenképpen hatásos, csináld csak. Persze ha az ember megállja hogy csak akkor eszik amikor igazán éhes, még nagyobb a látszatja. Én nem voltam kövér, de így is lecsusszant 8 kiló az első pár hónap alatt, és észre sem vettem, csak élveztem. És tényleg jó alakom lett. Most nyáron pedig azt is észrevettem, hogy az állóképességem mennyivel jobb lett, mikor eddzett táncosokkal mentem hegyetmászni, és kábé jobban bírtam mint ők.

Tehán én mindenkit csak bíztatni a tudok. Nekem a Réka dvd-k jöttek be a legjobban, mert lelekesít és élvezem a zenét. A rezsit pedig nyugodtan fizesse belőle, neki ez a munkája :-)

Mindenkinek jó eddzést!

20. ibuska1990 (válaszként erre: 19. - 5e48d37001)
2010. jan. 26. 21:30
Nekem is a felsőtest a kedvencem:-)
19. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - 45467d445c)
2010. jan. 26. 21:27

Sziam, szuper ez a Dvd,nekem a 30 perc felsőtest a kedvencem belőle.Azért csináld meg a blokkokok előtt azt a 5 perc bemelegítést is amivel a legelején felviszi a pulzust,ne csak a popsi előtt.

Sok sikert hozzá

2010. jan. 26. 21:18

Én is próbálkozom a 20 percessel, de nem bírom végigcsinálni. Néha úgy belenyilall a fájdalom az izmomba... remélem egy idő után majd végig bírom...

Kitartás! :-)))

17. ibuska1990 (válaszként erre: 1. - 45467d445c)
2010. jan. 26. 21:04

Szia!

Tudom melyik dvd-ről beszélsz. Ha rendszeresen csinálod akkor tuti formálni fogja az alakodat. De csak formálni, fogyni nem lehet tőle. Szerintem ha elkezded csinálni nem leszelég napi egy, mindig többet akarsz majd:-)

2010. jan. 26. 21:03

nem a húszpercesekre gondolsz? A napi húsz perc önmagadért? Kar, fenék, comb , has?

Én meguntam, mert a kis punnyadt izomzatom annyira kikészült mind után, h menni se tudtam:D

De ha te égig bírod csinálni, tuti hasznos!!!!

Most kondizni járok, fél óra futás, fél óra ellipszis, fél óra has-kar-comb gépeken.

sikerült 50 re lemennem 53.5 ről.

Kaján nem is változtattam. tegnap mértem magam, úúúúgy örültem

2010. jan. 26. 21:02

Sziasztok! nekem is megvan Réka 20 perces dvd-je.

Én a popsi és comb gyakorlatokat szoktam csinálni heti 3x felváltva. 3 hete kezdtem és már van eredménye. Nem fogyás, hanem feszesítés miatt kezdtem. Nagyon jó szerintem.

14. ALLICS
2010. jan. 26. 21:00

Szia!

Amiről Te írsz az az Add önmagad 3. része.

Egyébként mindegy melyik dvd-jére tornázol,mert ha kitartó vagy látszódni fog a változás:-))

2010. jan. 26. 20:58
Ja... :)
2010. jan. 26. 20:57
most mennem kell, de remélem holnap lesz itt valaki, aki szintén megcsinálta valamelyik edzés programot!:)
11. Martian (válaszként erre: 9. - 45467d445c)
2010. jan. 26. 20:57
poén volt :)
2010. jan. 26. 20:55
a Réka tornái nagyon jók :))) már a 20 percesei is...Én azokat szeretem.... meg van neki egy 40 perces teljes test programja.
9. 45467d445c (válaszként erre: 6. - Martian)
2010. jan. 26. 20:55
azért szerintem nem... biztos van anyagi része is a dolognak, de ha valakit rávesz arra, hogy mozogjon, az csak nem rossz, nem?
8. ebe747bfaf (válaszként erre: 6. - Martian)
2010. jan. 26. 20:54
:-))))
2010. jan. 26. 20:54

Sziasztok! A 2008 nyári dvd-je ilyen, de azon 20-20 perc has, popsi, felsőkar és nem tudom, mi a 4.

Viszont hasznos, az tuti.

Én egyik nyáron csak a hasizmosat csináltam heti 3-4x, és 2 hét után már meglátszott! Tényleg!

Persze, attól is függ, mekkora a hasad. :)

De mindenképpen használ, szerintem akár koplalás nélkül is.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook