Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Régi 90 naposozók ide! fórum

Régi 90 naposozók ide! (beszélgetős fórum)


77. Vicza
2009. máj. 11. 14:54
na kérek szépen ennél egy kicsit nagyobb aktivitást, különben előveszem a zsíros kenyeremet!!!!!!!!!
76. Vicza
2009. máj. 11. 12:44

hahó!!!


Ebédem: fokhagymás csirkemell paradicsommal. Tervek szerint vacsi már nem lesz....nem csak a fogyókúra miatt, mostanában nem szoktam vacsizni...

2009. máj. 11. 09:42

Jó reggelt mindenkinek!

Vidékre mejek ma. Este jövök! Jók legyetek! :-)

74. tundek
2009. máj. 11. 09:29

Sziasztok


Rena ez tényleg király én is remélem hogy nem a bal felső utsó lesz a fájó fogad. Keress másik fogorvost szerintem gyorsan. Szerintem nem rossz a 60 deka minusz.


Vicza szorítok, hogy ne legyen gond. Reméljük sikerült a műtét és nem lesz gond.

73. Vicza (válaszként erre: 69. - Tundek)
2009. máj. 11. 09:09
remélem van remény rá. most megműtötték, kivették azt a részt, utána kemo.....
72. Vicza (válaszként erre: 71. - Rena79)
2009. máj. 11. 09:09

jó reggelt. Nekem ma az 1.nap a nemtudom hányadik körből!!!! Evészet egyenlőre a láthatáron nincs, mivel most elrohanok suliba, utána ügyfelek és a többi.....


Rena: tök jó az iylen fogorvos. Alul elkezdi a jobboldalon és addig húzza, míg eltalálja hogy melyik fáj???? Reméljük nem a bal utolsó!!!!! De lehet hogy akkor kedvezményesen csinál majd kivehetőt!!!


Örülök, hogy lassan mindenki megjeleneik!!!!

71. rena79
2009. máj. 11. 08:35
jó reggelt indulás előtt bekukk,,tegnapi gyüminap megvolt bár volt némi malőr de azért 60 deka lement a 4 nap alatt amitől így az elején nem vagyok elájulva, ma tartanék egy víznapot ha bírom ha nem akkor virslicsoda lessza déli menü holnap fogászat már 2 hete küszködik már eggyet kihuztak de egyenlőre nincs meg melyik fáj.... ja és közölte a doki mostmár jó lenne privát jönni mert ő nem fog inygyen dolgozni ,,,,csak nem ilyen nyer5sen,,, na jók legyetek este benézek a ma kezdőknek hajrá és ha valakinek még eszébe jut vaalki akkor hívja ide pussz nektek jó fogyit
70. tundek
2009. máj. 11. 07:17
Most néztem az oldalát és az Évike már írt neki, de szerintem nem fog vissza jönni.
69. tundek
2009. máj. 11. 07:09

Évike nagyon édes vagy köszönöm szépen, de szerintem itt mindenki nagyon ügyes.


Csigalány jó, hogy jöttél végre közénk, már a másikon is kerestelek.


Vicza nincs is remény a gyógyulásra?


Micike mennyit szedtél már fel? Most mennyi idős is vagy?


Rizike várom a csörrt.


Erika, Évi, Vicza hajrá nektek.


Babucka sok sikert neked.


Rena hogy ment a gyümi? Erre a kérdésre nem tudom a választ de kifogom hamarosan deríteni.


Nekem ma van, de remélem jobban fog sikerülni mint az első, az valami katasztrófa volt.


Közben elkezdtem futni mindennap és kaptam egy szép homloküreg gyuszit, amiből most már kigyógyultam és ma már kezdem újra gőz erővel.


Szép napot mindenkinek


Jövök majd még ma.

68. tundek
2009. máj. 11. 07:02

jó reggelt mindenkinek!


Vissza olvasom a tegnapot!

2009. máj. 10. 22:15

Szijjjjjasztok Lááányoook!!! :-)))

De örülök nektek! :-)) Most kaptam meg Vicza meghívóját. Nekem is hiányzott a régi csapat, de jó hogy együttvagyunk megint! Én is újrakezdtem, ma volt a 8.napom. Sajnos nem figyelek oda, és máris visszajön pár kiló a vértizzadva leadott kilókból, ami amúgy is lassan megy. Gyenge vagyok! Gyertek minél többet és bíztassuk egymást!

Kovaeva és Tunde előtt le a kalappal! Nagyon szép eredményt értetek el! Vicza ügyes vagy hogy megtudtad tartani a súlyod.

Micimackó, tényleg, jól vagytok? Baba nemét lehet tudni? Mikorra vagy kiírva?

Rizike gyere közénk és pontozz!! :-)

Rena jó ötlet volt a fórum!szia Erika neked is! Úgy örülök mindenkinek!!!!!

66. Vicza
2009. máj. 10. 19:59
Hát én holnap kezdem...nem tudom hogy fogom most bírni.... Ma sütikéztem még :))))
65. Vicza
2009. máj. 10. 19:59
én vagyok, csak közben gyereket istápoltam. Lassan be kéne őt rángatni az utcáról....
64. erika62 (válaszként erre: 60. - Rizike)
2009. máj. 10. 19:21

Hihihihihihihihiii ne csak fenyegess, gyere!!!!, legalább erőt adsz egy kicsit!

Isti is már hiányol!


Megjöttem, visszaolvastam, na nem kellett sokat

:-(((((((((.

Hol vagytok lányok?

Gitkáról senki nem tud semmit?

63. Vicza (válaszként erre: 62. - Rena79)
2009. máj. 10. 19:01
itt vagyok, hahó!!!!
62. rena79
2009. máj. 10. 18:59
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,?????????????????????????????????????????????????????????????????
61. rena79 (válaszként erre: 59. - Tundek)
2009. máj. 10. 13:48
Gitka miért lépett ki a hoxáról,?
60. rizike
2009. máj. 10. 13:35

Vissza olvastalak benneteket ahogy szoktam :-)

Rena természetessen be is írtam feketét de téged ismerve lesz egy csomo piripont is mellette.

Vicza nagyon sajnálom az anyosodat de fel a fejjel tudom,hogy nagyon nehéz aposomat novemberbe mütőtték most kapja a 12. kemoját és hál istennek jól van.úgyhogy mielőbbi gyogyulást és kitartást kívánok nektek.

Drága egyszem kismamánk Micike remélem jól viseled a terhességet.Gyerekek hogy vannak?

Évike te sem tudsz semmit Gitkárol?

Én annyit tudok róla,hogy van egy honlapja.

Tündek majd csörizek ám!

Erika barátném tudod,én ilyen éjjeli bagoly vagyok!Valamelyik hétvégén megyek hozzád!(most csak fenyegetlek ám):-)

Lányok nekem ez a fogyokura nem igen vált be ugyhogy én csak figyelek és pontozok.Bár lehet hogy meghozzátok a kedvem.Na most sokat írtam!Később jövök még.

59. tundek
2009. máj. 10. 12:58

kezd a csapat életre kellni


Erika, Évi, Rena, Rizike, Vicza, Micimackó,



Többiek: Anisz, Hotyka, Kornélka, Gitka ő sajna kilépett a hoxáról, Jakata, Krampuszka, Mici 26, Móré Zsuzsi, Nenszi .....gyertek

58. tundek
2009. máj. 10. 12:55

Jó étvágyat mindenkinek az ebédhez


nekem megvolt husileves cérnametélttel és tészta pöri szaft és kovi ubi


este 1 szelet süti vagy egy jégkrém de még nem biztos



Anisz Hotyka ti nem jöttök?

57. rena79 (válaszként erre: 51. - Erika62)
2009. máj. 10. 11:21
várunk puszi
56. rena79 (válaszként erre: 50. - Vicza)
2009. máj. 10. 11:21
sajnálom....
55. rena79
2009. máj. 10. 11:20

örülök hogy lassan mindenki csatlakozik persze nem rekesszük ki az ujjakat sem,igaz csajok

Babucka1 szerintem jó az 1 kiló majd lessz az több is ha kitartó vagy , mindenkinél másképp alakul hol gyorsan olvad a kiló hol megáll kicsit változó,,,,és persze hogy nehéz az eleje mindenkinek szerintem ,nekem is így a 4.napon már egy liter kávét lehet megittam igy gyümi napon hogy ne kívánjak enni,,, meg ettem egy abnánt meg egy almát ki kell bírnom,,,,

2009. máj. 10. 10:29

Szép napot mindenkinek! De örülök Nektek, annyira hiányzott már egy kis jó beszélgetés a régiekkel!

Micike! Örülök, hogy jól vagytok, most csak magatokkal törődj!

Rizike! Ezer éve nem hallottam Rólad, hegyezd a pontozó ceruzáidat, igaz, én most szünetet tartok.

Tünde! Anisz után újabb példaképnek itt vagy Te, ehhez kell ez a csapat, hogy az ember tudja csinálni nap mint nap. Ilyenkor a kísértés sokkal nagyobb, mint télen volt. Jó kis kerti partik, lent vannak a szomszédok /ők nyaralósok/, gyere át egy kis dumcsira, akkor egy kis ital, kaja, de ezt ismeritek. Szóval várok egy pár napot. aztán újra belevágok, 4 kg kellene még lefelé.

2009. máj. 10. 10:25

sziasztok!Én ma 1hete kezdtem el a 90napos

diétát,de nagyon nehezen viselem.1kg minusznál tartok,ez normális vagy már többnek kellett volna lemennie??? Segítsen valaki.

52. erika62 (válaszként erre: 49. - Vicza)
2009. máj. 10. 10:20

Hamarabb kellett volna "hirtelen felindulásból" !

létrehozni a fórumot! :-)))))))

2009. máj. 10. 10:17

További jó főzöcskézést, megyek meccsre.

Én sajnos a 72-73 között ingázok, meg se moccan, de legalább fel sem megy. Igaz most nem diétázom.

Mostanában szinte csak zöldséget eszem - zeller, cékla, sárgarépa és vöröskáposzta lereszelve, meglocsolva 0 %-os joghurttal. Soha nem gondoltam volna, hogy ennyire jól eltelit. A gyümire szinte rá sem birok nézni, de az ananászt még mindig szeretem, igy délelőtt csak azt eszek.

Hű de sokat irtam!


Jók legyetek! :-))))))))))

Délután vagy este még beugrok!

50. Vicza
2009. máj. 10. 10:05
Anyósnak sajna vastagbél rákja van...volt...
49. Vicza
2009. máj. 10. 10:04

jó reggelt mindenkinek. Én is főzögetek. Attól tartok még sok mindenki kimaradt...elnézést, remélem idetalál. Meg aki eszetekbe jut, annak szóljatok. Tegnap hirtelen felindulásból csináltuk Renával, így biztos van még aki kimaradt a felhívásból!!!!


Én majd holnap kezdem újra , most 65-ről.... nekem már nem kellene sok, 3-4 kiló...meg a szinten tartás, meg a jó közérzet ami akkor megvolt, most az össze-vissza evésekkel nem frankó.

48. erika62 (válaszként erre: 41. - Rizike)
2009. máj. 10. 09:24

Szia Te éjjeli bagoly!

Hurrá megjöttél Te is !

:-)


Jó reggelt, szép napot Mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook