Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Régi 90 naposozók ide! fórum

Régi 90 naposozók ide! (beszélgetős fórum)


107. rena79 (válaszként erre: 93. - Vicza)
2009. máj. 12. 11:18
én ma rántok karfiolt délután azt fogk enni ha tulélem a fogorvost mindjárt indulok csak hazaugrottam fogmosásra
106. Vicza
2009. máj. 12. 11:05
Isten hozott drága Micike téged meg a receptjeidet!!!!!!!! Ez hiányzott eddig nekem!!!!!
105. tundek
2009. máj. 12. 11:00

Sziasztok Micike az elmaradhatatlan recik köszönjük őket


Szia Erika!!!



Ha valakit érdekel nézze meg:


[link]

104. micimacko72 (válaszként erre: 98. - Erika62)
2009. máj. 12. 10:14

Szia Erika!


Mostanság nem igazán jutok gépközbelbe. Hol orvos, hol Uh, vagy ha épp szabad vagyok akkor reggeltől sötétedésig csak az udvaron vagyunk. Most épp szakadt az eső, igy picit benn vagyunk mig a fű felszárad.

Örülök, hogy újra majdnem együtt a csapat. Veled mi újság? Új munkahely? Mi mindenről maradtam még le? Gitkáról sem tudom hová lettt.....

2009. máj. 12. 10:10

Baconos töltöttfasírt


Hozzávalók 4 főre:

12 szelet bacon szalonna,

50 dkg darálthús,

1 db zsemle,

2 db tojás,

só, bors, köménymag, pirospaprika,

hagyma, fokhagyma,

6 db főtt tojás.


A darálthúst, a zsemlét, a 2 tojást és a fűszereket összegyúrom. A 6 db főtt tojást keresztben kettévágom. Egy 12 lyukú muffin sütőt kibélelek a 12 szelet baconnal.

Minden lukba teszek egy kevés fasírtot, egy fél tojást és újra fasírtot majd a lelógó bacont ráhajtom.

30 perc alatt készre sütöm.


Jó étvágyat hozzá!

2009. máj. 12. 10:08

Élesztős pástétom



Hozzávalók:


1 fej vöröshagyma,

1-2 gerezd fokhagyma,

2-3 dkg élesztő,

3 dl tej,

2-3 tojás,

kb 4-5 evőkanál zsemlemorzsa,

só,

bors,

pirospaprika,

majoranna.


A hagymát apróra vágva olajon megpíritjuk, közben a tejben az élesztőt pici cukorral felfuttatjuk.

Amikor a hagyma kész, hozzáadjuk a zsemlemorzsát, aranybarnára píritjuk, kevergetve hozzáöntjük az élesztős tejet, sózzuk borsozzuk. Hozzáadunk egy csipet pirospaprikát, és aki szereti majorannát, esetleg kakukkfüvet. Mielőtt nagyon elkezdene sűrűsödni gyorsan hozzákeverjük a felvert tojásokat. Utána már nem kell sokáig sütni, csak amíg a tojás éppen megszilárdul, különben száraz lesz!


Nagyon finom hidegen és melegen is, kenyérre kenve, paradicsommal vagy kovászos uborkával!

2009. máj. 12. 10:02
Sziasztok! Jó reggelt!
100. Vicza
2009. máj. 12. 10:00
Apósnak főzök karalábélevest, meg túrós derelyét most ebédre, így lesz levesem...aztán majd délután valami párolt zöldséget tervezek.
99. Vicza (válaszként erre: 98. - Erika62)
2009. máj. 12. 09:59
hol dolgozol most Erika? Én teljesen lemaradtam az infókról.
98. erika62 (válaszként erre: 89. - Tundek)
2009. máj. 12. 09:15

Szia!

Teljesen igazad van, ha valaki fontos a másiknak ahhoz nem kell hoxa. Sajnos engem a kisfiam kitörölt az msn-ről mikor letelepítette az új változatot és nem szólt, így nem is találtam meg senkit. Igaz időm mióta az új helyen dolgozom egy csepp sincs, de azért jó lett volna, ha csevegünk egy kicsit. Micimackót, Hotykát és Rizikét meghívtam a gmailra csevegni, de senki nem válaszolt. Ezért is örültem, hogy Vicza és Rena hirtelen felindulásból újból megnyitotta a fórumot.

2009. máj. 12. 09:07

Sziasztok, jó reggelt!


Nyakig vagyok a munkában, de azért néha bekukkantok!

Rena nagyon szoritok Neked!

Vicza hiszem, hogy hamarosan meggyógyul a mama!


csigalány üdv Neked is, és mindenkinek ! :-)))))

Évikém a fiam szobája nincs akkora, mint a Te spejzod, hűűűűűűű de irigyellek :-)))


Rizikém jó munkát a kisfiam szobája szép legyen ám! :-)

Isti sok sok puszit küld!

2009. máj. 12. 09:06

Sziasztok!


Nekem is keményítő!

Valszeg főzeléket eszek. Itt zuhog az eső, de már nagyon kellett a víz a földnek.

95. tundek
2009. máj. 12. 09:01

jó reggelt mindenkinek!


Nálunk elég borús az idő.


Én ma házimunka és kicsit majd kint délután, ha nem fog esni az eső.


Ágó de jó, hogy te is itt vagy:):):) helyzet?


Vicza ez a nap amikor annyi lehetőség van


Rena szorítunk neked


Évike ez tényleg jó időtöltés


Évike megyünk felétek a hónap végén. Tényleg itt lakik az egyik fiad a közelemben?

94. Ágó1984 (válaszként erre: 93. - Vicza)
2009. máj. 12. 08:32

szia Vicza!

köszönöm a meghívást, annyira jól esett!! Még mindig csinálod?

nagyon ügyi vagy! :D

93. Vicza
2009. máj. 12. 08:30
jóóóóó rgeggelt!!!! Három ügyfél és keményítőnap.....de mit fogok enni????
92. rena79
2009. máj. 12. 08:29
jó reggelt rohanok mint mindig , délben fgoászat be vagyok ám,,... szorítsatok azt hiszem ma nem lessz kibírni hogy ne egyek,,, délután jövök pussz
2009. máj. 12. 08:22

Sziasztoooook!

annyira jól esett, hogy meghívtatok! :)

mi van veletek? hogy vagytok?

2009. máj. 12. 08:09
Jó reggelt, szép napot! Ki mit csinál ma? Én az adóbevallást magamnak és a fiamnak is. Jó programm, nem?!
89. tundek
2009. máj. 11. 21:00

semmi extra Rena, csak a másik fórumon sokan elmentetek, nem voltunk csak "régiek" 4-en. Az Évike, Gitka, Angi és Én. Már amikor, mert sokszor én sem mentem, annyira másolták a januári lányzó fazont ( ez volt az egyik ok), ohgy égnek állt a hajam tőlük. Volt persze aki miatt néha benéztem, de Évikével szinte csak priviztünk. Na szóval főként az és az, hogy szinte mindenki lelépett. Ennyi. Abban igaza van ha valaki fontos a másiknak ahhoz enm kell hoxa elég az msn de hát itt nem csak az van na hanem sok minden más is ezért szeretem én is ezt az oldalt.


Hát röviden ennyi


Gyüminap kipipálva! Egész ügyes voltam azt hiszem

88. tundek (válaszként erre: 87. - Rena79)
2009. máj. 11. 20:54
sziasztok csajok
87. rena79 (válaszként erre: 85. - Rizike)
2009. máj. 11. 20:25
de jüó nekd hogy már ki lessz festve, mi még el sem kezdtük,, ,,,,és a villyanyszámla miatt szerintem lehet el is marad na mindegy de jó lenne,,,,én még mindig nem tudom mi van gitkával vagy nem publikus estleg privi??? de nem tartozik másra akkor nem baj csak csodálkoztam hogy lelépett innen,,. megyek fürdetzni stb,,,,,
86. rena79 (válaszként erre: 83. - Vicza)
2009. máj. 11. 20:22

jajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj meghalok ennyit már rég futottam már tud sokat menni aranyos,,,

ÉVIKE nana belenyalni valamibe:)

85. rizike
2009. máj. 11. 19:50

Sziasztok!

Nem rég jőttem haza(csekkek befizetése ,varrónő stb,stb).Mi már megint nagy munkába vagyunk most gletteli a Gáborom a Petikém szobáját.Már nagyon tele van a hócipőm.1hónapja folyamatossan csináljuk.Kezdődőtt egy fürdöszobai csőtőrésel(5-éva volt teljessen felújítva)most meg szét kellett verni.De már csak ez az egy szoba van hátra és reményeim szerint szerdára kész lesz.Ugyhogy elmondhatom szép lesz az egész lakás mert minden kilett festve.

Nagyon ügyesek vagytok fogyisok!!!Rena szerintem jó az a 60dkg!!

Évike olvastam Gitta válaszát hát érdekes volt nem?

84. kovaevakiss (válaszként erre: 81. - Vicza)
2009. máj. 11. 19:22
A miénk 3x2 méteres, megfelel egy félszobának. Most végeztem, előjöttek a rejtett kincsek, lekvár, befőtt, lecsó, savanyúság.
83. Vicza (válaszként erre: 82. - Rena79)
2009. máj. 11. 18:41
az jó kis sport. Emélkszem azt hittem, hogy Viki se tanul meg soha, annyit futottam utána...most meg már nem érem utol.....
82. rena79
2009. máj. 11. 17:49
hello! mindenkinek hát eddig bírtam a víznapot most meg megvacsizom a fini virslicsodát egy kiflivel ,aztán megyek is mert mozgás nak jó lessz a Biát biciklizni tanítás, hulla vagyok de nyaggat valamikor vele is kell lenni ,,,, ha még élek benézek fogam van magának egyébként jó doki a fogorvos csak bunkó............ na majd holnap elválik melyik fáj,,, jó fogyit6 pussz
81. Vicza (válaszként erre: 80. - Kovaevakiss)
2009. máj. 11. 16:39
húúú, azt én is nagyon utálom, ráadásul akkora van belőle, mint másnál egy fürdőszoba....akkor jó ötletnek tűnt!!!
2009. máj. 11. 16:27
Sziasztok! Itt ma kánikula van, én meg mint egy félig agyoncsapott légy, alig élek. Ha hideg van, az a baj, ha hőség, az. Ti értitek ezt? Mellesleg speiz takarításba fogtam, legyetek irántam részvéttel!
79. tundek
2009. máj. 11. 15:57

sziasztok jó nagy a pangás.


képzeljétek ellepték a lakást a hangyák de úgy, hogy a falon másznak fel. Nem gyenge. Elrohantam vettem csapdákat szétraktam őket egy kis porszívó egy kis domesztoszos felmosás és remélem ennyi.


biztos fini volt az ebéded Vicza egészségedre


egészen jól bírom a második gyüminapomat eddig 3 banán és kb 30-40 dkg eper és pár szem mogyoró amit megettem.

Ma már nem is fogok enni semmit sem. iszom a teámat és az elvileg elég lesz.


Most mérem az alapanyagcserémet. Kiváncsi leszek mi lesz a holnap reggeli eredményem.


Csigalány jó, ohgy jöttél te is szia

78. Vicza
2009. máj. 11. 15:41
nem tréfálok!!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook