Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Reggeli séta fórum

Reggeli séta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Reggeli séta

5. mgv88261 (válaszként erre: 4. - 5bfba16667)
2011. okt. 5. 12:53

Édes a kutyád Panka, megnéztem a fotóidat.

Köszönöm a hozzászólásodat és a dicséretet is!-:)))

2011. okt. 5. 09:17

Szia!


Én is minden reggel végig megyek a kutyámmal a környéken, egy laza 3/4 óra, óra alatt, hogy leellenőrizzük, mi is történt este 8 és reggel fél 8 között:)


Egy darabig nyűg volt, mert jaj de reggel van, dolgom van, stb. De rájöttem, hogy ez felfogás kérdése, és már én is úgy vonulok a szép kis utcákban, mintha az értünk, értem élne, virágozna. Gyönyörű. Ez az ősz meg triplán gyönyörű. Jó idő van, a levelek élnek és virulnak, lassan mennem is kell egy szép kis túrára, gyűjtögetés céljából:)


Szóval a cikk nagyon szép, és egyszer mindenkinek ki kéne próbálni, hogy milyen is ez.

A télről ne is beszéljünk. Az első hószállingózás gyönyörű és elképesztő. Az első havas táj félelmetes, de nem überelhető:)


Most viszont maradjunk még a gyönyörű őszünknél, és élvezzük a reggelek csodáját!

Mindenkinek szép őszies napot!

3. mgv88261 (válaszként erre: 2. - Pipike27)
2011. okt. 5. 07:46
Köszönöm! Ma reggel is megyünk, ki nem hagynám!
2011. okt. 4. 20:53

Olyan elevenen van megfogalmazva az egész cikk,hogy magam elé képzeltem ezt a gyönyörű őszi reggeli tájat.És kedvet kaptam egy kis sétához:)

Való igaz,a természetnek minden évszakban megvan a maga szépsége,varázsa amit nem lehet nem észrevenni.

2011. okt. 4. 18:08
Minden reggel sétálunk a kutyámmal. Minden évszakban mást mutat a táj, amit észre kell venni. Most ősszel különösen sok a látnivaló, amit le is írtam és az "ősz és a természet" kategóriában szeretnék megjelentetni.

Ugrás a teljes írásra: Reggeli séta

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook