Azt mondják a reggeli fontos. Te mit reggeliztél ma? (egyszavasok)
48444. Franc22
jún. 15. 22:13
Kimaradt
48443. Lemmingsarkany
máj. 26. 12:19
Bundás kenyér
48442. mmacus
máj. 26. 11:11
Vajas-narancsdzsemes pirítóst, teát.
48441. CILUSKA
máj. 25. 18:55
vajas pirítóst, teát
48440. bozsu55
máj. 8. 10:55
Békebeli sós kiflit, vajjal, paprikával.
48439. kannanana
máj. 6. 14:22
karamellás torat
48438. CILUSKA
márc. 22. 18:53
Tojásrántottát sütöttem, füstölt szalonnával,
48437. mmacus
márc. 22. 12:35
Medvehagymás pogácsát, teát.
48436. Lemmingsarkany
márc. 22. 11:14
szendvics
48435. mmacus
márc. 21. 13:41
Vajas zsemlét, sonkát, sajtot, zöldhagymát, teát.
48434. bozsu55
márc. 21. 13:39
Vajaspirítóst,🌶,tea.
48433. CILUSKA
márc. 18. 18:38
Vajas-mazsolás kalácsot, kakaót.
48432. gurzau.maria
márc. 18. 13:17
zsírosdeszka, friss-meleg kolektiva kenyérből retekkel és zöldhagymával, mellé mentatea
48431. csiga4dada
márc. 18. 07:31
Sajt, zsemle
48430. f74f46fdec
márc. 17. 22:57
körözöttet retekkel, kávét
48429. mmacus
márc. 17. 22:19
Bundáskenyeret, teát.
48428. ronka
márc. 17. 19:33
zab turmixot
48427. CILUSKA
márc. 17. 16:49
szendvicset
48426. 5arany9
márc. 17. 15:39
a szokásost
48425. gurzau.maria
márc. 17. 14:26
zsírosdeszkát hónapos retekkel és csipkebogyó teával
48424. kannanana
márc. 14. 20:48
túrós és sajtos zablepényeket salátával és sonkával
48423. CILUSKA
márc. 14. 19:41
vajas kiflit, kakaót
48422. 5arany9
márc. 14. 15:07
vajas croissan-t tejes kv-t
48421. bozsu55
márc. 14. 12:32
Vajas pirítóst, teával.
48420. gurzau.maria
márc. 13. 13:55
dupla presszókávét
48419. bozsu55
márc. 13. 13:16
Békebeli sós kiflit
48418. 5arany9
márc. 12. 21:20
túrósbatyut
48417. CILUSKA
márc. 12. 18:30
szendvicset
48416. birebora
márc. 12. 14:45
melegszendvicset, teát
48415. gurzau.maria
márc. 12. 14:16
pogácsát
További ajánlott fórumok:
- Mit reggeliztél?
- Azt mondják, az anyatej nagyon fontos…
- Vajaskenyeret reggeliztem és ez jótékonyan hatott a gondolataimra.
- IR-es kismamák...ti mindig szigorúan 7-kor reggeliztek?
- Száraz kiflit reggeliztem, beáztattam a tejeskávémba és jó...
- Csajok, ha reggel tornáztok akkor torna előtt vagy torna után reggeliztek? És miket?